Jump to content

Copii care creeaza servere de SA-MP in Romania


HopaMitica

Recommended Posts

Salutare.Astazi cautam pe Google comunitati mai slabe, si, din intamplare, am dat de un server cu un fondator copil(are maxim 12 ani) care se crede superior celorlalti.Nu am sa pun public IP-ul serverului, insa, am sa pun publica o conversatie cu acest copil.Eu mi-am oferit serviciile mele de scripting(are 50 de playeri, insa nu stiu cum, el nici nu stie sa scrie corect, dar, in fine) si el ma refuza.Priviti aici: oZZMXi4.png si nu se opreste aici: 8jvmHB9.png, si, aici da dovada de "gramatica" pe care o stapanaeste(dupa care spune ca eu am 10 ani) osW0p9R.png.

Ultima poza pentru ca i-am dat Ignore: pT2zvfy.png

Serverele care au tipuri de fondator ca acesta, le recomand sa se mai gandeasca odata inainte sa faca un server, si sa invete sa scrie corect.

Acest topic are scopul de a vedea ce fel de copii se dau mari fondatori in aceasta tara.Va multumesc!

Edited by HopaMitica
Am gresit un link :D
Link to comment
Share on other sites

Sunt enorm de multi copii care fac asta, si multi vor mai fi. Indiferent ca ne convine sau nu, acest fenomen nu se va opri decat atunci cand pe net nu o sa se mai gaseasca tot felul de scripturi.

Nu mai deschideti in pu*a mea servere de SA:MP !

Jucati-va pe cele care sunt !   Sunt suficiente !

Reguli de bun simt:

1. Nu faceti reclama unde nu trebuie !

2. Nu injurati ca la usa cortului !

3. Daca esti analfabeti, taci din gura !

4. Nu abuza de 'scuze', 'din greseala' !

 

My work ::: http://pastebin.com/VRNRcaAs

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu inteleg care iti era motivul ca sa il ajuti? Sincer, daca as fi in locul lui si ai veni tu la mine sa imi zici ca imi dai alt GM mai bun si etc, etc, te-ai injura :))

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu inteleg care iti era motivul ca sa il ajuti? Sincer, daca as fi in locul lui si ai veni tu la mine sa imi zici ca imi dai alt GM mai bun si etc, etc, te-ai injura :))

Am vrut sa-l ajut pentru ca avea initiativa si avea 50-60 de jucatori pe zi, si inca nu stiu cum.

Sunt enorm de multi copii care fac asta, si multi vor mai fi. Indiferent ca ne convine sau nu, acest fenomen nu se va opri decat atunci cand pe net nu o sa se mai gaseasca tot felul de scripturi.

Ai dreptate.

Ce pretentii ai ? :))

Sa dispara :)).

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu inteleg care iti era motivul ca sa il ajuti? Sincer, daca as fi in locul lui si ai veni tu la mine sa imi zici ca imi dai alt GM mai bun si etc, etc, te-ai injura :))

Cum a zis si Vyorel, eu unul te-as fi injurat, pentru simplu motiv ca vii la mine si te lauzi ca ai un gm, toti copii de pe net din ziua de azi au gm-uri de pe net, le este mai usor sa faca asta.

"Mulţi programatori buni fac programare nu pentru că se aşteaptă să câştige bani sau să fie lăudaţi de public, ci pentru că e amuzant să programezi." - Linus Torvalds

Link to comment
Share on other sites

Dai ai dreptate ip-ul este rpg.kni***z.ro si eu am vrut sa-mi fac server cu el ca cica are gm unicat si playeri peste 100 , dar de curiozitate i-am facut un sub-user la host si el imediat l-a schimbat si mi-o zi iti dau **** fraiere ai ramas fara host si dupa am renuntat la serviciile lui si acum caut un scripter bun pentru server meu :)

 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Dai ai dreptate ip-ul este rpg.kni***z.ro si eu am vrut sa-mi fac server cu el ca cica are gm unicat si playeri peste 100 , dar de curiozitate i-am facut un sub-user la host si el imediat l-a schimbat si mi-o zi iti dau **** fraiere ai ramas fara host si dupa am renuntat la serviciile lui si acum caut un scripter bun pentru server meu :)

 
 
 

Contacteaza-ma pe adresa de messenger [email protected] si facem server impreuna.Daca nu ai incredere cu hostul, iti dau tie GameMode-ul(fara PWN) sa-l urci, la fel si la fiecare update adus, pana prinzi incredere.

Link to comment
Share on other sites

Contacteaza-ma pe adresa de messenger [email protected] si facem server impreuna.Daca nu ai incredere cu hostul, iti dau tie GameMode-ul(fara PWN) sa-l urci, la fel si la fiecare update adus, pana prinzi incredere.

Cred ca deja asta intra in alta categorie...

Cat despre conversatie, sincer nu prea isi avea rostul. Pentru simplul fapt ca odata ce spune o persoana "toate GM sunt edit in Romania" din prima trebuia sa inchei conversatia pentru ca e de la sine inteles ca acela este un pustan care vrea server de sa-mp ca alti 100.000 de pustani ca el. Nu avea rost sa te pui la minte cu el, cu detaliile ce le ai facut tu, pur si simplu prin aceasta conversatie arati ca tu te-ai coborat la un nivel mult mai jos decat ar trebui sa fi, sau esti... Ai postat sa vada utilizatorii... ce ? Ce ai discutat tu cu el , eu am discutat cu alti 20 si am ajuns la concluzia ca nu se merita. Acest post SPER sa fie de folos si pentru tine, cat si pentru alti, sa invete ca asemenea persoane nu trebuie luate in serios. Asta e parerea mea si imi asum tot ce am zis. Sper ca nu o iei personal sau in nume de rau si sper sa intelegi ce am vrut sa zic. PACE!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.