Jump to content
  • 0

Problema cu JunkPuster


Ath9

Question

Problema intalnita (descriere):Salut, folosesc un fs, si anume JunkBuster, dar daca nu il mai pun in server cfg, nu ma spawneaza corect, adica imi da drumul prin cer, banii ii am pe 0.Daca il las ramane, dar problema e ca baneaza cam aiurea playerii.Stiti cum as putea rezovla sa il scot fara sa imi afecteze gm-ul?In gamemode, am la includuri si "<junkbuster"
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): Nu rimesc erori.
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu):http://pastebin.com/3tzNbGKa
Imagini / Video (optional): Nu am..
Ati incercat sa rezolvati singur?: da, am incercat sa il scot, bug peste bug, daca il las baneaza singur si da kick aiurea.

 

*JunkBuster

Edited by Ath9

Respect acestei comunitati, dar mai presus respect membrilor ei !

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
  • 0

de ce folosesti junkbuster? e vechi si neeficient... uite aici un anti-moneyhack Deci in concluzie scoate-l asta e sfatul meu!

Nu e chiar adevarat, eu il folosesc si acum si imi ruleaza mai bine ca perfect ... nici o problema nu am cu el, isi face treaba mai bine ca oricine :)) .

 

Daca vrei sa-l scoti detot, trebuie sa scoti si din gamemode #include <JunkBuster> pentru ca da-ia iti da Unknown la gamemode cand il scoti doar de la filterscripts .

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Fratilor, eu vreau sa il scot de tot, dar v-am spus, daca il sterg din server . cfg imi apar buguri, si anume, playeri au banii e 0, si pica din cer...

Respect acestei comunitati, dar mai presus respect membrilor ei !

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • 0

Oameni buni, daca o sterg apar unele buguri gen ma spawneaza in aer si imi da banii pe 0 .am incercat si eu ce spuneti voi, nu-s incepator...

Respect acestei comunitati, dar mai presus respect membrilor ei !

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Rezolvat, puteti da /tc. NoName, multumesc, trebuia sa sterg si folderul din scriptfiles. Respect aceste comunitati, dar mai presus respect membriilor !

Respect acestei comunitati, dar mai presus respect membrilor ei !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.