Jump to content
  • 0

Pawn Complier Library Has Stopped Working


emytza

Question

Problema intalnita (descriere):Pawn Complier Library Has Stopped Working . Am incercat sa compilez Gamemode-ul si ... surpriza ! Am primit eroarea asta.

Ero(area / rile) / warning-(ul / urile):Pawn Complier Library Has Stopped Working

Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu): eroare la compilare
Imagini / Video (optional): - 
Ati incercat sa rezolvati singur?:Am verificat cu "Missing Brackets Finder " si zice ca nu lipseste nimic...Am cautat si pe sa-mp.com...nimic . Ma puteti ajuta , va rog ?

Edited by emytza
Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nu am modificat nimic . Este un GM de pe net pe care vreau eu sa lucrez , vine si cu .amx dar daca vreau sa compilez .pwn nu merge . E vorba de ASW al lui K1ddu ...

:)) Nu-ti suporta PC-ul. ASW nu are probleme.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

:)) Nu-ti suporta PC-ul. ASW nu are probleme.

Probabil nu l-am descarcat eu de unde trebuie , PC -ul trebuie sa il suporte , am i5 , 4GB ram ... Stiu ca nu e cel mai stralucit pc dar duce... 

Poti sa imi lasi un link de descarcare bun aici , te rog ?

Edited by Adrian_Petre
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Probabil nu l-am descarcat eu de unde trebuie , PC -ul trebuie sa il suporte , am i5 , 4GB ram ... Stiu ca nu e cel mai stralucit pc dar duce... 

Poti sa imi lasi un link de descarcare bun aici , te rog ?

 

De la ce sa iti lasam aici download,vezi pe sa-mp.ro la descarcare ai acolo server windows sau server linux.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

De la ce sa iti lasam aici download,vezi pe sa-mp.ro la descarcare ai acolo server windows sau server linux.

 

Man , nu ai înțeles ce doream . L-am rugat să îmi lase link cu ASW pentru că mă gândesc că cel pe care l-am descărcat eu are o problemă. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.