Jump to content

[H] - Servicii scripting PAWN


hanako

Recommended Posts

@hanako Un sfat bun, arata coduri din sisteme precum before and after de optimizare, o sa te  ajute mai mult si lumea o sa inteleaga diferenta de ce au nevoie de ajutorul tau.

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Am vazut cateva topicuri despre mine, baiatul care a deschis topic-ul, daca mai esti pe forumul asta. Lasa-mi in privat discordul tau, pentru ca discordul meu nu mai e decat pt clientii mei, nu am un discord public sau ceva. (sau numarul de telefon pentru a te contacta mai repede). N-am mai lucrat pe jocul asta de ceva vreme, habar nu am cine esti sau ce probleme ai tu, dar eu stiu sigur ca n-ai vorbit cu mine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
53 minutes ago, MotioN said:

+rep @hanako

Ba voi haterii astia ca nu stiti sa scriptati, intrati si dati -rep la Hanako ca da teapa, lucreaza la mine de 2 luni si a fost consistent si a lucrat foarte bine, app scripter-ul nu e de vanzare e al meu acm ceaw va pup 😘

vz ca hanako asta a revenit acu o sapt xD

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
On 1/26/2022 at 2:48 PM, hanako said:

Ofer servicii scripting calitative, la un pret accesibil.

Serviciile pe care le pot oferi:

- optimizare cod

- creare orice sistem (in limita samp-ului)

- rezolvarea bug-urilor

In funcție de dificultatea sistemului cerut, realizarea acestuia poate dura de la câteva ore, la 3-4 zile.

Plata se face la finalizarea sistemului, oferind dovadă cu funcționalitatea si testarea acestuia. Prețul diferă în funcție de complexitate, plata se poate face per sistem, sau lunar. Lunar înseamnă că mă voi ocupa de serverul vostru in calitate de ”scripter”.

Modalități de plată:

- paysafecard

- paypal

- card bancar

Contact:

  • discord: hanako#5798
  • whatsapp: privat

Câteva gamemode-uri postate de mine, sisteme etc.:

 

 

 

Register Textdraw

Login textdraw

 

+rep, recomand cu incredere, băiatul e chiar foarte bun si se pricepe, gg fra ❤️💪🙏

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.