Jump to content

Asa fondator ..


SkyLeAs

Recommended Posts

Alt idiot. Bai fratilor mai apar multe specimene deastea de oameni?

As prefera sa apara o lege prin care sa se interzica astfel de site-uri daca nu detin licente la toate softurile lor, daca nu-s inregistrate ca firme la registrul comertului si etc.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Alt idiot. Bai fratilor mai apar multe specimene deastea de oameni?

As prefera sa apara o lege prin care sa se interzica astfel de site-uri daca nu detin licente la toate softurile lor, daca nu-s inregistrate ca firme la registrul comertului si etc.

Pai nu auzi ce zice ca ei au tot si vinde iei o luna primesti 3 :)))) iam si spus ma mir ca nu spui de hqh sau 0ping :)))
Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca nici o persoana nu a scos cuvinte urate pe gura :)

Toti am injurat, batjocorit pe cineva, cel putin 1 data... Depinde pe cine si ce fel de persoana e, poate merita :))

Din cate stiu eu, am vorbit aproape cu toti detinatorii de firme hosting samp, si mi s-au paraut chiar foarte de treaba, ca sa te faca in tot felul Gotze, trebuia sa il fi enervat foarte tare sau in momentul conversatiei a avut o problema....

 

Have Fun :P oricum Host Profil nu e de calitate :))

242086.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.