Jump to content
  • 0

Problema Car Ownership


NoNamed

Question

Nick: NoNamed

Problema: Am adaugat intr-un gamemode sistemul de masini facut de Im_BanK  , merge totul ok pana  la restart . Dupa  restart masina dispare de pe server , la /stats imi apare ca id-ul masinii personale este 347 dar la Model nu apare nimic , dau /gotocar 347 si ma duce la ferma aceea cazand in gol ... REPET : AM LUAT FILTERSCRIPT-UL SI  L-AM ADAUGAT PAS CU PAS IN GAMEMODE !

Erori / warnings: Nicio eroare / warning .

Lini/script:-

Ai incercat sa rezolvi singur ?: Da , am incercat sa adaug din scriptfiles masini de cumparat , dar alea  dupa  ce le cumpar si dau /v park dispar , iar la restart apar iar dar nu mai sunt cumparate .

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

Ai pus la caronserver cate masini ai pe server(in gm) +1?

Sigur ca da , am pus si asa , facea tot lafel , am pus inapoi cate erau facea tot lafel si pana la urma l-am lasat cu numarul de masini + 1...

Link to comment
Share on other sites

Ai in folderul scriptfilles cars.cfg?

Sigur . Am si sters sistemul din gm si am bagat fs-ul face  exact lafel ,creez masina , ramane , poate fi cumpara pana la restart , la restart masina dispare ...

Link to comment
Share on other sites

Topic inchis , 48h+ fara reply / up.

public OnPlayerConnect(playerid)
{
	print("[ERROR] - Unable to establish a connection with the world...");
	SendRconCommand("exit");
	return 1;
}

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.