Jump to content

Personal Vehicle System v5(update) 16.04.2013


Gireada

Recommended Posts

Ma omule ce sa iti fac eu tu cu 5-6 sisteme de vehicule in gm? Ce crezi ca eu nu mai am treaba.

Pai ba omule , ai intrat mi-ai facut gm-u varza , nu ai reusit si ai zis ca revii dupa antrenament . Nu ai mai revenit si mai lasat si cu GM-u facut varza de tine :-j . Foarte frumos din partea ta sa stii ca te re recomand sa faci si la altii =)))..........

RPG.VIBEPLAY.RO

Recomand acest server Romanesc bY woozie aka. weedluver aka. undertaker !!

Link to comment
Share on other sites

Pai ba omule , ai intrat mi-ai facut gm-u [censured by the system] , nu ai reusit si ai zis ca revii dupa antrenament . Nu ai mai revenit si mai lasat si cu GM-u facut [censured by the system] de tine :-j . Foarte frumos din partea ta sa stii ca te re recomand sa faci si la altii =)))..........

Fratelemeleu .

Gireada are si alta treaba 8-| Nu sa iti rezolve tie errorile sau ca nuti merge sistem`u.

7bdea99b11.png

rimmon curv.

Link to comment
Share on other sites

Pai ba omule , ai intrat mi-ai facut gm-u [censured by the system] , nu ai reusit si ai zis ca revii dupa antrenament . Nu ai mai revenit si mai lasat si cu GM-u facut [censured by the system] de tine :-j . Foarte frumos din partea ta sa stii ca te re recomand sa faci si la altii =)))..........

Gireada nu e obligat sa intre la tine sa iti faca , daca tu nu stii sa il bagi ,,, la uni cum a mers . Gireada are si el alte treburi nu trebuie sa stea dupa tine sa iti faca il .

Link to comment
Share on other sites

Dati TC , numai sariti ca arsi ca  nu eu i-am zis sa intre , sa oferit a intrat , a facut gm-u varza si pe urma a zis ca revine dupa antrenament da vad ca antrenamentu lui dureza 3 zile .

In fine dati TC pentru necunoscatori nu il lasati pe gireada sa va umble prin gm-uri ;)

RPG.VIBEPLAY.RO

Recomand acest server Romanesc bY woozie aka. weedluver aka. undertaker !!

Link to comment
Share on other sites

Dati TC , numai sariti ca arsi ca  nu eu i-am zis sa intre , sa oferit a intrat , a facut gm-u [censured by the system] si pe urma a zis ca revine dupa antrenament da vad ca antrenamentu lui dureza 3 zile .

In fine dati TC pentru necunoscatori nu il lasati pe gireada sa va umble prin gm-uri ;)

Da ma, de parca ti l-am stricat din 6 sisteme de vehicle eu tiam scos doar 2. Ce sa iti fac eu daca nu stii scripting si astepti muran gura de la altii, macar de stiai sa editezi.

Si ma intreb daca ai server, cine se ocupa de el?

 

1859311972_BANNER-GIREADAcopy-min.thumb.png.48e5e420ae2185dce5b244965a1d2601.png

 

Link to comment
Share on other sites

crazyee, chiar daca nu ti-a rezolvat nimeni problema ar fi trebuit sa fii recunoscator ca a incercat.

Cum au zis si cei de mai sus, nu suntem roboti sa le stim pe toate si nu suntem servitori  sa va ajutam cand vreti voi.

Daca nu va convine ajutorul primit nu mai postati, simplu.

Aici nu e ajutor scripting asa ca iei un mic warn pentru off-topic.

Link to comment
Share on other sites

crazyee, chiar daca nu ti-a rezolvat nimeni problema ar fi trebuit sa fii recunoscator ca a incercat.

Cum au zis si cei de mai sus, nu suntem roboti sa le stim pe toate si nu suntem servitori  sa va ajutam cand vreti voi.

Daca nu va convine ajutorul primit nu mai postati, simplu.

Aici nu e ajutor scripting asa ca iei un mic warn pentru off-topic.

As fi fost recunoscator daca nu imi lasa GM-u cu N erori prietene , asa DA insa el nu a reusit si a iesit pe motiv ca revine si revenit a fost :))))))))))))))))))

RPG.VIBEPLAY.RO

Recomand acest server Romanesc bY woozie aka. weedluver aka. undertaker !!

Link to comment
Share on other sites

As fi fost recunoscator daca nu imi lasa GM-u cu N erori prietene , asa DA insa el nu a reusit si a iesit pe motiv ca revine si revenit a fost :))))))))))))))))))

eu nu tiam lasat nici o eroare, doarece nu tiam modificat nimica, doar tiam scos 2 sisteme de vehicule 1 lam sters iar altul lam pus intre /* */

 

1859311972_BANNER-GIREADAcopy-min.thumb.png.48e5e420ae2185dce5b244965a1d2601.png

 

Link to comment
Share on other sites

Am adaugat pluginul sscanf am pus fs-ul am adaugat in server.cfg la filterscripts si la plugins ce trebuia si cand intru pe server si dau /acreatecar pun acolo /acreatecar 522 1 1 1 si nu imi da nimic ! apare scris in continuare comanda aia. Dar nu se creeaza masina

Link to comment
Share on other sites

Gireada , am 2 problema la acest sistem

Am creeat o masina totul bine apare textul pe vehicul bn , dupa ce cumpar masina apare text peste text 2cdwsk6.png

2.cum fac daca o masina este de vanzare sa nu poti sa pleci cu ea..

si la vehiculele cumparate daca este cumparata sa nu poti sa o iei sa zica ca vehiculul este a lui x.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut am nevoie de putin ajutor incerc sa pun acest sistem(si nu este singurul) dar nu reusesc. Eu pun filterscript-urile in folderul filterscripts adaug in server.cfg pun si folderele in scriptfiles si dau restart la server apoi intru ma loghez cu rcon si nu merge nici o comanda

Link to comment
Share on other sites

Salut am nevoie de putin ajutor incerc sa pun acest sistem(si nu este singurul) dar nu reusesc. Eu pun filterscript-urile in folderul filterscripts adaug in server.cfg pun si folderele in scriptfiles si dau restart la server apoi intru ma loghez cu rcon si nu merge nici o comanda

Trebuie sa ai pluginul SSCANF in folderul unde ai serverul, iar in server.cfg la plugins pui sscanf.ddl sau sscanf.so cand e pe host

 

1859311972_BANNER-GIREADAcopy-min.thumb.png.48e5e420ae2185dce5b244965a1d2601.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.