Jump to content
  • 0

Caracterul fuge singur intr-o singura directie !


warEz.

Question

Salutare!

Am si eu o problema in joc. Deci, nu apas niciun buton, absolut nimic dar personajul incepe sa fuga singur, nu stiu ce D-zeu are. Am scos tastatura, am reinstalat jocul si nimic, lafel. Am intrat in alte jocuri sa vad daca se intampla si raspunsul este nu.

Deci o i-a pur si simplu la fuga fara sa apas vreun buton :|, ma poate ajuta cineva?! ( problema asta o am si in SA-MP )

Va rog tare mult sa ma ajutati si sa ma iertati daca n-am postat bine !

Link to comment
Share on other sites

14 answers to this question

Recommended Posts

Nu stiu daca o sa te ajut da' eu patesc asa cand schimb limba tastaturei(sper ca am zis bine...si sper ca nu se intelege altceva), adica dau Alt + Shift si merge caracteru' intr-o singura directie.

Nu este de la ce zici tu. Nu stiu ce D-zeu, va spun, am incercat fiecare posibila solutie in parte dar nu am avut niciun rezultat. Faza este ca dintr-o data a inceput sa-mi faca asa, adica, acum 10 minute ma jucam, am iesit din joc am intrat si 's-a stricat', so..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.