Jump to content

PAWN Programming Services


Sancky

Recommended Posts

Dacă ce ai pe Github este făcut de tine, eu te recomand pentru serviciile de SA-MP și chiar cred că trebuie să urmezi o carieră în programare (du-te pe Automatică și Calc).

Felicitări pentru queue, îmi place că cu toate că l-ai făcut cu arrays, l-ai optimizat cât de cât. Du-l la nivelul următor și crează o interfață în PAWN folosind librăria queue din C++ folosind un plugin.

Succes!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, segmentationfault said:

Dacă ce ai pe Github este făcut de tine, eu te recomand pentru serviciile de SA-MP și chiar cred că trebuie să urmezi o carieră în programare (du-te pe Automatică și Calc).

Felicitări pentru queue, îmi place că cu toate că l-ai făcut cu arrays, l-ai optimizat cât de cât. Du-l la nivelul următor și crează o interfață în PAWN folosind librăria queue din C++ folosind un plugin.

Succes!

multumesc, nu planuiesc sa mai updatez libraria, soon vreau sa migrez usor usor spre js si frameworkurile lui pentru RageMP.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, max said:

pe intelesu tau nu te recomand pentru toxicitatea si comportamentul tau.

cu oricine am lucrat, am fost serios si n am dat dovada de toxicitate, nu stiu care dintre noi e toxic, tu care se vede clar dupa unele comentarii pe care le ai pus si la altii care isi vand serviciile pe forum sau eu care n am jignit pe nimeni si n am dat dovada de toxicitate

 

si mersi ca imi strici topicul cu aluziile tale, cum ai facut si cu altii, oricum e irelevanta parerea ta, nici macar nu te cunosc

Edited by Sancky
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, max said:

nu recomand pentru istoricul lui din trecut.

Din moment ce nu dai dovezi contrare, nu vi cu motive bine intemeiate pentru acel "nu recomand" nu o sa fi luat in considerare. Cat despre tovarasu Sancky am doar cuvinte de lauda. +rep frate ❤️

  • Like 1

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/16/2023 at 3:27 PM, Sancky said:

@-=[Vyorel]=-ar fi cazu sa se ia niste masuri in legatura cu baiatu asta, adica se vede cam tot ce poate in toate postarile lui, nu prea e ce trebuie pentru forum

Fiecare e liber sa spuna ce vrea si sa-si dea cu parerea, insa daca nu vine cu dovezi clare din ceea ce spune, pur si simplu nu va fi luat in considerare.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
9 minutes ago, Sancky said:

esti singurul care mi a lasat 3 recenzii negative nejustificate aiurea doar ca sa mi faci posturi la topic, dar se rezolva.

Nu ii mai raspunde inapoi, ceva la cap tot are si nu o zic in caterinca, omu nu se potoleste de cateva saptamani bune..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.