Jump to content

Caut scripter cu experienta


Recommended Posts

1 oră în urmă, RXS a spus:

pustiu, cand postezi o afirmatie, adu si o dovada ca sa intelegem si noi, ceilalti, care si cum e treaba.

Tu ma iei cu pustiu dar pun pariu ca sunt mai mare ca tine. ce dovada/ :)) dovada ca imi da mesaj ii raspund dupa 2 minute, dupa nu mi raspunde 2 zile si deja are scripter :)) cand contactezi pe cineva nu-i raspunzi si gasesti pe alt cineva ii spui ca nu mai ai nevoie nu il lasi cu timp pierdut 

Edited by Luca.sex

 

 

Cand eram mic, eram mare zdreanta Eu fut*am femei, vara miu umbla prin casa

LINIE-3.gif.f4c03161035b1ce4c431755a78bed2ae.gif.aacf6e45f3894429f134b2e37f997f6f.gif

Discord: ㍿ Luca лол㍿ツ#5482

Sunt de moda veche inca mai cred in Respect!

LINIE-3.gif.f4c03161035b1ce4c431755a78bed2ae.gif.bcf86dadd9b43351554dd738f470725f.gif

 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Luca.sex said:

Tu ma iei cu pustiu dar pun pariu ca sunt mai mare ca tine. ce dovada/ :)) dovada ca imi da mesaj ii raspund dupa 2 minute, dupa nu mi raspunde 2 zile si deja are scripter :)) cand contactezi pe cineva nu-i raspunzi si gasesti pe alt cineva ii spui ca nu mai ai nevoie nu il lasi cu timp pierdut 

la cum scrii si te exprimi sunt sigur ca vei castiga pariul.

Link to comment
Share on other sites

On 1/19/2021 at 4:26 PM, ASGOOD said:

unknown.png

uite dovada cu placere

e vina voastra ca va complicati cu pustani care traiesc din 10 euro de pe internet din "teaca".

asta-i viitorul, bucurati-va de el.
cauta grupuri oficiale pe discord sau telegram ca sa procuri ce incercai tu sa capeti acolo, sunt foarte multe persoane legit care vand prostii si tu ai ales sa platesti un scuipat.

@Luca.sexcat despre tine: nici macar nu te cunosteam si aveam impresia ca esti un muc, acum mi s-a confirmat. Iti cumperi un pachet de tigari si o paine de banii de care dai tu "teaca" si esti baiat mare, bravo.  

Daca tot esti asa ieftin, spune-mi, iti dau 50 euro, faci o m**e ? 🙂

Edited by RXS
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, RXS a spus:

e vina voastra ca va complicati cu pustani care traiesc din 10 euro de pe internet din "teaca".

asta-i viitorul, bucurati-va de el.
cauta grupuri oficiale pe discord sau telegram ca sa procuri ce incercai tu sa capeti acolo, sunt foarte multe persoane legit care vand prostii si tu ai ales sa platesti un scuipat.

@Luca.sexcat despre tine: nici macar nu te cunosteam si aveam impresia ca esti un muc, acum mi s-a confirmat. Iti cumperi un pachet de tigari si o paine de banii de care dai tu "teaca" si esti baiat mare, bravo.  

Daca tot esti asa ieftin, spune-mi, iti dau 50 euro, faci o m**e ? 🙂

Hei, alo, mai usor cu chestiile astea, dupa ce ca mai suntem cativa pe aici, va mai si certati.

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.