Jump to content

Opinie Developer


Recommended Posts

Buna ziua/Buna seara .Comunitatea noastra doreste o opinie despre unul din developerii si webdeveloper-ul  acestei comunitati de SAMP.RO  , anume : @Dennis12..In principiu dorim opiniile celor ce au sau au avut proiecte pe mana lui si cum au decurs lucrurile .(Seriozitate/Durata/Altele) .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

E un developer bun, stie ce face si e de incredere, personal il recomand.

Acum 10 ore, AntiExE a spus:

seriozitate n-am vazut tot ce are facut e la caterinca si wcode 3 edit

nu mai scrie pe acest forum  daca nu ai idee cine e Denis

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 28 minute, hanako a spus:

E un developer bun, stie ce face si e de incredere, personal il recomand.

nu mai scrie pe acest forum  daca nu ai idee cine e Denis

Eu zic doar sa nu mai scrie. :)) 

Link to comment
Share on other sites

Acum 6 minute, AntiExE a spus:

eu zic sa terminati bai scripteri aparuti peste noapte va pupa sefu

Tu cine mai ești wă mucosule și din ce gaură ai mai ieșit? Vezi-ți băiețele de treabă și nu sări mai sus ca pula, că din ce văd postezi doar căcaturi și tare-n gură când în realitate tre să fii un rupt de foame, un AleksanduAdv doar că versiunea Low buget, un pic mai handicapat.

 

OnTopic: îl cunoșteam pe Dennis prin 2017-2018 când abia se apucase de scripting, ca cunoșțințe nuștiu ce să zic că nu am ținut legătura dea lungul anilor, dar ca persoană. e un baiat de treabă.

Link to comment
Share on other sites

@AntiExE dragul meu tovarăș, să nu uităm faptul că mi-ai spus personal că ai 13 ani. Faptul că iei pe cineva mult mai matur și cu un succes mai mare decât al tău nu te face mai 'șmecher'. Probabil că asta făceam și eu acum 3 ani, @sharosky poate afirma. Să nu uităm faptul că ai stat 2-3 zile cu mine, încercând să mă atragi la un proiect cu tine, și faptul că eu te-am respins te-a determinat la un comportament negativ. Există mai multe persoane cu care ai făcut fix același lucru, am și dovezile atașate mai jos.

unknown.pngimage.png.13ba98fc9020b6354bc64f8191f57591.png

Vorbind de seriozitate:
nUtDYTV2_.png?__cf_chl_captcha_tk__=5a14bf54830007e0e2fd927745e709f6224a3c26-1617900875-0-AQvW0Mes2bmGruOumyhU0wx2dEKXsV2I6CqtT5CrmKCWZ2SaKpBGHnu-z_eyW8OmKRY1bBnyk7pcDKR-azY4NA-ahFT1XpJ7kPcesw8tAzTZc5-P-cmo53_4a3JKIWcbDr3r-jFvsPuuyjLacSt8meHOV9_5lCej8wFdQ2t_QYqySNy6mRtai9K42dyespodaMFLMJl9ErOZDK1-am0z-XzJK0Xr43SGXUlIEw5iF0BwJICtD24qd73l1TcHmdS8yywVntdt6v5rSt2FhRM5DaniPJgMXoZxjzpkRH2I886JA43Oi0wuJJDp3BSVTs43W_RmQZB0-bIbjEIwzxBuulei7kkCnjCbVU4008GIKQBX6pKmYouXr2k14C9IELOnhcMFVpLRjjFbgmFiWgUIu8gTlmZjCpanqEwHI5V2IhHa10NBhgeXk1Vh7_nyivuPke1HJRKmX6UAzrMOHcXAqQkO2SWSP8Njgk2Q90mF0xuMdRHIuvBsko0nD41JXoupipp81XPC4n4pzypdR948duZUKOPLJMoMsSy_oo352JA6wqGuZhZeXJrnvZxPvv88KB3J9ctHvrCa1m-J4VgpOEXN6bCs1CsrpSxHpZYs2yzxyHynvJA_RAbXWabIBos6xmGoqtXjL3_qEW7m5_nODjVYG_8-IRM9VJr8T0s3fWXZgtkm08OASujLr3clN1Zser6Z5RSut3UXMkMJz0y4fULoxWDg3BzCbnFXJb5lFYrw

Cel mai penibil fapt este că te lauzi cu un edit peste un alt edit..

8jyGKu.png

Succes!

În schimb, din câte știu eu, Dennis12 este un om cu experiență în domeniu, tot ce am văzut mi s-a părut bine structurat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.