Jump to content

Caut echipa staff.


Recommended Posts

Buna ziua.

De o buna perioada de timp lucrez alaturi de unul dintre cei mai buni scripteri la un gamemode de la 0. Intentionam sa deschidem un server de SA:MP cu 0/1000 slots asta in aproximativ inca 2 luni. Cum server-ul a prins un oarecare contur avem nevoie de cineva care sa lucreze alaturi de noi, sa testeze, eventual sa sugereze si intre timp sa invete absolut toate detaliile despre server. Aceste persoane, in prealabil, vor face parte din echipa staff la deschiderea serverului. Noi avem varste destul de mature 21 respectiv 24 si lucram intr-un mediu foarte placut.

Aplicatiile se fac in felul urmator :

Nume :

Varsta :

Discord

Localitate :

De ce consideri ca meriti sa fii acceptat :

Proiecte anterioare la care ai mai participat :

Cat timp poti sta pe zi? :

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 16 ore, Andrei Liviu a spus:

Buna ziua.

De o buna perioada de timp lucrez alaturi de unul dintre cei mai buni scripteri la un gamemode de la 0. Intentionam sa deschidem un server de SA:MP cu 0/1000 slots asta in aproximativ inca 2 luni. Cum server-ul a prins un oarecare contur avem nevoie de cineva care sa lucreze alaturi de noi, sa testeze, eventual sa sugereze si intre timp sa invete absolut toate detaliile despre server. Aceste persoane, in prealabil, vor face parte din echipa staff la deschiderea serverului. Noi avem varste destul de mature 21 respectiv 24 si lucram intr-un mediu foarte placut.

Aplicatiile se fac in felul urmator :

Nume :

Varsta :

Discord

Localitate :

De ce consideri ca meriti sa fii acceptat :

Proiecte anterioare la care ai mai participat :

Cat timp poti sta pe zi? :

Super descriere, sper sa iti iasa totul perfect, succes.

  • Like 1

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Andrei Liviu said:

Name : HeRRa

Varsta : 14 ani.

Discord : HeRRa4K#0378

Localitate : Bucuresti.

De ce consideri ca meriti sa fii acceptat : Pentru ca am o experienta, stiu sa ma comport cu playerii, stiu sa respect oamenii de langa mine.

Proiecte anterioare la care ai mai participat : Am fost admin 1 pe ruby.nephrite.ro.

Cat timp poti sta pe zi? : 3-4 ore pe zi.

 

Link to comment
Share on other sites

Nume : Bogdan

Varsta : 18 ani.

Discord : il dau pe pm.

Localitate :Covasna

De ce consideri ca meriti sa fii acceptat :Consider ca am experienta.

Proiecte anterioare la care ai mai participat : Fostul redzmax, etrion(fostul, nu cel de acum), kroned(a fost al meu), scaredzone, bloomer si poate si altele...nu le mai tin minte.

Cat timp poti sta pe zi? : 3-4 ore.

Link to comment
Share on other sites

Nume : Robert

Varsta : 22

Discord : Kreefy

Localitate : Constanța. 

De ce consideri ca meriti sa fii acceptat : Experienta pe multe servere.. Maturitate, responsabilitate, implicare, 

Proiecte anterioare la care ai mai participat : Am avut servere de samp și am fost Admin și Co Owner pe multe servere, nu de 10 player.. De la 50 in sus.. 

Cat timp poti sta pe zi? : Asta nu pot planifica, în funcție de timpul după munca. Pot sta și o ora, pot sta și 8 ore

Link to comment
Share on other sites

 

Nume : Razvan

Varsta : 17

Discord :  KiNNez#7670

Localitate : Barlad

De ce consideri ca meriti sa fii acceptat : Deoarece stiu cum se lucreaza cu un server + ca am cumparat host si mi am luat un gm pentru a invata lucruri noi.

Proiecte anterioare la care ai mai participat : Am fost admin 1 pe un server cu 100 playeri constant acum 2 ani, de atunci nu m-am implicat pentru servere mai mici/fantoma

Cat timp poti sta pe zi? : Cat imi permite timpul, seara sunt disponibil de la 19:00 pana cand ma fura somnul :))

Link to comment
Share on other sites

Nume: Dani

Varsta: 19

Discord: il trimit in privat.

Localitate: Navodari, Constanta

De ce consideri ca meriti sa fii acceptat?: Pai, am abilitatile si cunostiintele necesare pentru un server de SA-MP si, cred, ca oricine merita o sansa la orice.

Proiecte anterioare la care ai mai participat?: RedGame, HardPlay, Liberty City Roleplay (server englez de RP, unde am fost dev.) si mai sunt cateva pe care nu le mai tin minte.

Cat timp poti sta pe zi?: Acum ca este COVID-19, as putea dedica proiectului undeva la 5 - 6 ore.

Link to comment
Share on other sites

On 3/23/2020 at 6:13 PM, Razvan Balan said:

 

Nume : Razvan

Varsta : 17

Discord :  KiNNez#7670

Localitate : Barlad

De ce consideri ca meriti sa fii acceptat : Deoarece stiu cum se lucreaza cu un server + ca am cumparat host si mi am luat un gm pentru a invata lucruri noi.

Proiecte anterioare la care ai mai participat : Am fost admin 1 pe un server cu 100 playeri constant acum 2 ani, de atunci nu m-am implicat pentru servere mai mici/fantoma

Cat timp poti sta pe zi? : Cat imi permite timpul, seara sunt disponibil de la 19:00 pana cand ma fura somnul :))

@Andrei Liviu pe asta poti sa-l iei ca e de la mine din oras, il aranjez eu in caz de stricare. :))) :*

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Nume : Mihai Zaharia

Varsta : 22 ani și 5 luni

Discord : Zaharia#9064

Localitate : Cartier Slobozia, oraș Onești, județul Bacău

De ce consideri ca meriti sa fii acceptat : Dorec acest lucru deoarece am o experiență mare in administrație cu o vechime de 8 ani in ceea ce privește Sa-Mp

Proiecte anterioare la care ai mai participat : Am avut câteva proiecte mici, chiar și un server propriu de sa-mp.

Cat timp poti sta pe zi? : Cam 7-8-9 ore depinde, pot sa stau și 12 ore. La mine nu este problemă.

Link to comment
Share on other sites

Nume : Georgescu Mario

Varsta : 14 ani jumatate.

Discord : MarioGeorgescu#2806

Localitate : Craiova

De ce consideri ca meriti sa fii acceptat : Consider ca merit sa fiu acceptat deoarece am experienta in domeniul sa-mpului.

Proiecte anterioare la care ai mai participat : Am avut proiecte mici cum ar fii: rpg.redxgames.ro, rpg.decrypted.ro,rpg.downed.ro, etc.

Cat timp poti sta pe zi? : 5-6 ore, chiar mai mult daca este nevoie!

 
Link to comment
Share on other sites

Nume : Valentin

Varsta : 17

Discord : Valy#4110

Localitate : Deva

De ce consideri ca meriti sa fii acceptat : Deoarece stiu cum se lucreaza cu un server si am avut un mic server 

Proiecte anterioare la care ai mai participat : Am fost admin 2 pe un server de tip RPG

Cat timp poti sta pe zi? :  4-6 ore.

Nume : Valentin

Varsta : 17

Discord : Valy#4110

Localitate : Deva

De ce consideri ca meriti sa fii acceptat : Deoarece stiu cum se lucreaza cu un server si am avut un mic server 

Proiecte anterioare la care ai mai participat : Am fost admin 2 pe un server de tip RPG

Cat timp poti sta pe zi? :  4-6 ore.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nume : hurdu

Varsta : 18 

Discord : hurdu#0354

Localitate : Vaslui

De ce consideri ca meriti sa fii acceptat : Pentru ca am experienta in SA:MP, la randul meu avand si eu un server in trecut.

Proiecte anterioare la care ai mai participat :Am participat la un server ce s-a inchis acum cativa ani, rng-servers.com, si am ajutat pe cei de la egaming.ro

Cat timp poti sta pe zi? : 5 ore sau mai mult

Link to comment
Share on other sites

Nume : Alexandru Cazacu

Varsta : 19 ani.

Discord gigis_samp#8528

Localitate : Iași 

De ce consideri ca meriti sa fii acceptat : Sunt matur, am experiența pe samp de prin 2012, am jucat pe fiecare server și am obținut și funcții pe majoritatea din ele.

Proiecte anterioare la care ai mai participat : AF-School in 2012, am fost admin 5 și global moderator, apoi pe mai multe servere mici am activat ca designer.

Cat timp poti sta pe zi? : Seara aveți tot timpul meu la dispoziție 

Edited by Revolver31
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.