Jump to content

[ADV] Ofer servicii Scripting


andreiusq

Recommended Posts

AndreiAdv - 15 ani

Salut, se pare că ai intrat pe topic-ul meu de servicii.

Mă numesc Andrei, am 15 ani și  scriptez de aproximativ 2 ani (3 cu mari pauze), pot să fac orice cod de la 0, ofer asistență gratuită dacă codul meu nu a suferit modificări mari de către alte persoane, orice problemă găsită la sistem o rezolv gratuit (dacă sistemul nu a fost editat de către cineva major). 

Prețul este stabilit împreună cu cel ce dorește să cumpere sistemul. Negocierea pretului se face după ce mi se spune ce am de făcut, prețul este stabilit de ambele părți pentru a fii unul cât mai corect.

Metodele de plată:

  • PaySafeCard
  • PayPal
  • Skrill

Metode de contact:

Câteva sisteme:

(Ps: topic inspirat de la © Lunoxx)

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, AndreiAdv a spus:

AndreiAdv - 15 ani

Salut, se pare că ai intrat pe topic-ul meu de servicii.

Mă numesc Andrei, am 15 ani și  scriptez de aproximativ 2 ani (3 cu mari pauze), pot să fac orice cod de la 0, ofer asistență gratuită dacă codul meu nu a suferit modificări mari de către alte persoane, orice problemă găsită la sistem o rezolv gratuit (dacă sistemul nu a fost editat de către cineva major). 

Prețul este stabilit împreună cu cel ce dorește să cumpere sistemul. Negocierea pretului se face după ce mi se spune ce am de făcut, prețul este stabilit de ambele părți pentru a fii unul cât mai corect.

Metodele de plată:

  • PaySafeCard
  • PayPal
  • Skrill

Metode de contact:

Câteva sisteme:

(Ps: topic inspirat de la © Lunoxx)

Mai ai de învățat nenică,  maturizează te.

Link to comment
Share on other sites

La 30.03.2019 la 12:49, HPQ123 a spus:

Mai ai de învățat nenică,  maturizează te.

Nu înțeleg la ce te referi? Vrei să te fac și aici de câcat că nu ai știut să spui ce este un array? Mai bine nu. Așa că o voi lua ca pe o critică constructivă.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, AndreiAdv said:

Nu înțeleg la ce te referi? Vrei să te fac și aici de câcat că nu ai știut să spui ce este un array? Mai bine nu. Așa că o voi lua ca pe o critică constructivă.

Nu inteleg de unde e valul asta de intrebari de cacat, "ce este un array". Daca stii ce e un array inseamna ca esti scripter, daca nu stii, inseamna ca nu esti? La asta se rezuma totul, mai nou?
Am vazut aici pe forum din ce in ce mai multe persoane care "se bat" in cunostinte, problema nu e concurenta care s-ar putea forma acolo, pentru ca asta ar duce la obligatia de a creste, problema e de fapt ca intrebarile sunt mediocre, raspunsurile sunt de cacat, iar apoi participantul care a iesit mai bine se crede mare developer, cand de fapt e nevoie de ani intregi de munca pentru a ajunge la acel "rang".

@ Am comentat pentru ca e clar ca mi-ai citit topicul inainte de a-l face pe al tau si nu ii suport pe astia care sunt scripteri, dar ei nu-s in stare sa isi faca singuri o structura pentru un topic de prezentare.

Edited by Lunoxx
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
La 18.09.2019 la 18:05, accerr a spus:

Tu nu știi să umblii cu botu și oferi servici pawn? Beși mă de aici, ai incercat să mă banezi de 5 ori cred.

https://prnt.sc/p7t9on

https://prnt.sc/p7taq1

https://prnt.sc/p7tb57

https://prnt.sc/p7tblu

Eu am văzut de când a făcut topicu ce fel de om este 😏

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.