Jump to content

[PAWN] - SCRIPTING


LucaAdv.

Recommended Posts

                                                                                                                                 SERVICII PAWN :

                                                                                                                                 -Crearea Unu Sistem- (5 euro + ) depinde de sistem
                                                                                                                                 -Editarea GameMode-ului- (preferinta cumparatorului 2.5 euro + )

 

                                                                                                                                 -DISCORD: LucaAdv#9084 -
                                                                                                                                  Ofer si ajutor gratis. (DOAR PENTRU BUGURI / ERRORI !)

Edited by LucaAdv.
  • Thanks 6

GameMode Edited: gamemode

Servicii Scripting:

Contact:
Email: [email protected]
Discord: LucaAdv //  LHS#9084

 

Link to comment
Share on other sites

Nu recomand, m-am uitat la cateva chestii tentativa de edit la gamemode bigzone optimizat cica, si e de tot kkt-ul, nu esti in stare la moment-ul de fata sa oferi servicii scripting, mai avanseaza, apoi o sa revii cu topic-ul iti recomand.

P.S: daca oferi servicii gratuite, pentru a avansa in pawn, te recomand in rest sorry *

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, LucaAdv. said:

Uite cine vorbește acel om care se ia de toți și mi zici?  Te ai luat si de yudin și ai mâncat *cacat*

eu mi-am dat cu parerea despre cunostintele tale, nu am mancat 'cacat' cum ai zis, tu vezi ca nu-ti place cand lumea nu te recomanda, sari ca un disperat, puteai sa spui si tu 'este parerea ta', nu sa incepi cine vorbeste, i-a ca mai facut curios, cine vorbeste, si de cine m-am luat eu, imi dau cu parerea cum plm vreau, si de cn plm vreau, nu poate sa ma oblige nimeni te pwp fanule :P 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LucaAdv. said:

@K1nG. eu cand mi-am dat cu parerea depsre "gm ul tau" ai sarit cu injuraturi.

cu ce injuraturi am sarit eu, si P.S: acel gm postat, chiar ca e un kkt de bigzone, la care am lucrat putin, de pliticeala, este de 100 de ori mai optimizat ca ala postat de tine, si nu am mentionat bigzone optimizat in titlu :D 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, K1nG. said:

hmm, ma amuza ca-ți faci alte conturi și îți dai singur +1, și recomand, hahahaha.

I-am verificat conturile. Toate ii apartin lui.

Acum are ban pe toate conturile.

  • Thanks 1

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.