Jump to content
  • 0

Problema obiecte


Andronache

Question

Salutare! Nu stiu de ce, dar dupa un update la serverul meu, au disparut niste obiecte, printre care si bariera de la LSPD si nu stiu cum sa o rezolv. Problema e ca in GM le am bagate cu LoadAllObjects dar cand intru pe server nu mi le incarca. Am streamer, desi nu inteleg de ce nu functioneaza. Stiu ca sa-mpul are o limita de obiecte, dar streamerul anuleaza asta. Si in server log nu am nicio eroare de la streamer. Am sters spawnul facut de mine si acuma si-a revenit, dar daca il pun la loc iar nu merge

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
  • 0
  • 0
3 hours ago, Andronache said:

Salutare! Nu stiu de ce, dar dupa un update la serverul meu, au disparut niste obiecte, printre care si bariera de la LSPD si nu stiu cum sa o rezolv. Problema e ca in GM le am bagate cu LoadAllObjects dar cand intru pe server nu mi le incarca. Am streamer, desi nu inteleg de ce nu functioneaza. Stiu ca sa-mpul are o limita de obiecte, dar streamerul anuleaza asta. Si in server log nu am nicio eroare de la streamer. Am sters spawnul facut de mine si acuma si-a revenit, dar daca il pun la loc iar nu merge

Incearca cu ultima versiune de streamer Streamer Plugin 2.9.4

 

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.