Jump to content

Dialog Creator By Razvan


razvanduciuc

Recommended Posts

Salutare

Un mic tutorial despre Dialog Creator, V2 by Razvan, ajuta incepatorii foarte mult cat si scripterii care au experienta, usureaza munca.

Imagini : Imagini

Link de Download : Link Download

Virus Total : Virus Total

 

Un comentariu daca va place si va ajuta. Multumesc frumos!

  • Upvote 1

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

On 2/17/2018 at 9:35 AM, Ionut_WS said:

destul de interesant, gj

Mersi frumos!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 3/8/2018 at 3:50 PM, Erik. said:

Respect mane e super fainnn

Mersi frumos!

 

On 3/8/2018 at 3:57 PM, KripToN. said:

Interesant

Mersi frumos!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

On 3/10/2018 at 11:48 AM, BiKode said:

Intradevar foarte bun acest tool pacat ca nu e facut de tine, asta e Extreme Dialog Creator il foloseam acum cativa ani sa imi usureze munca.

"Iextraordinar" il foloseai acum cati-va ani, dar de ce tocmai acum a aparut pe internet pe site-uri de acest ge? Daca tu deja il aveai si l-ai folosit?... Man, daca nu sti ceea ce spui, mai bine abtine-te si nu mai comenta aiurea in postari ;)

 

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Acum 40 minute, razvanduciuc a spus:

"Iextraordinar" il foloseai acum cati-va ani, dar de ce tocmai acum a aparut pe internet pe site-uri de acest ge? Daca tu deja il aveai si l-ai folosit?... Man, daca nu sti ceea ce spui, mai bine abtine-te si nu mai comenta aiurea in postari ;)

 

Este pe .com din 2014 baiatule, nu de acum, nu mai incerca sa o dai pe ocolite cum ca eu sunt vinovat ca tu iti rezervi drepturi de autor "by Razvan". O dovada ca il foloseam acum cativa ani nu am, nici nu are relevanta, ideea e ca tu iti pui amprenta pe programe/tool-uri care nu iti apartin, daca puneai autorul care trebuie nici nu ma legam de tine sau de acest topic.^_^

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, BiKode said:

Este pe .com din 2014 baiatule, nu de acum, nu mai incerca sa o dai pe ocolite cum ca eu sunt vinovat ca tu iti rezervi drepturi de autor "by Razvan". O dovada ca il foloseam acum cativa ani nu am, nici nu are relevanta, ideea e ca tu iti pui amprenta pe programe/tool-uri care nu iti apartin, daca puneai autorul care trebuie nici nu ma legam de tine sau de acest topic.^_^

Baiatu, ce ai folosit tu sau ce sti tu de .com, ori alte chestii pe care tu le insinuezi, sunt fara relevanta. In primul rand daca ai ceva de aratat, arata-ne, in al 2-lea rand daca te crezi asa de destept si tu l-ai folosit bla, bla, bla, te rog sa ne uploadezi acel ceva pe care il foloseai tu sa vedem si noi. Dar nu sunt in clar, de ce pana acum nu a aparut pe nicaieri!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, razvanduciuc a spus:

Baiatu, ce ai folosit tu sau ce sti tu de .com, ori alte chestii pe care tu le insinuezi, sunt fara relevanta. In primul rand daca ai ceva de aratat, arata-ne, in al 2-lea rand daca te crezi asa de destept si tu l-ai folosit bla, bla, bla, te rog sa ne uploadezi acel ceva pe care il foloseai tu sa vedem si noi. Dar nu sunt in clar, de ce pana acum nu a aparut pe nicaieri!

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=533813 

Tot v2, aceasi iconita, acelasi design, nu e cam dubios ce zici?

Link to comment
Share on other sites

Scrie dialog creator samp pe google, oare de ce gasesti aceeasi versiune cu aceeasi iconita peste tot? Oare nu e ceva dubios? ce zici?

 

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

La 17.02.2018 la 0:44, razvanduciuc a spus:

Salutare

Un mic tutorial despre Dialog Creator, V2 by Razvan, ajuta incepatorii foarte mult cat si scripterii care au experienta, usureaza munca.

Imagini : Imagini

Link de Download : Link Download

Virus Total : Virus Total

 

Un comentariu daca va place si va ajuta. Multumesc frumos!

Tu chiar nu vrei sa iti asumi greseala asa e? Ti-am aratat ca nu e facut de tine e un program din 2014(cu dovada in fata), si sustii ca e facut de tine "by Razvan". Sunt la limita bunului simt, si ma abtin sa iti zic ceva urat. Se vede clar ca nu mai ai ce sa faci, ti-ai facut-o cu mana ta baiatule. Nu mai are rost sa continuam, se vede clar ce cunostinte ai. Am sa te tin minte pentru faza asta, si o sa afle si restu cat mare programator esti tu copy-paste.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BiKode said:

Tu chiar nu vrei sa iti asumi greseala asa e? Ti-am aratat ca nu e facut de tine e un program din 2014(cu dovada in fata), si sustii ca e facut de tine "by Razvan". Sunt la limita bunului simt, si ma abtin sa iti zic ceva urat. Se vede clar ca nu mai ai ce sa faci, ti-ai facut-o cu mana ta baiatule. Nu mai are rost sa continuam, se vede clar ce cunostinte ai. Am sa te tin minte pentru faza asta, si o sa afle si restu cat mare programator esti tu copy-paste.

Bai nenea, spune ce ai de spus si nu te mai ascunde... Ti-ai facut cont doar pentru a intra in vorba cu anumite persoane? Iti cauti anturaj? Esti lipsit de prieteni? Du-te si racoreste-ti mintea, ia o gura de aer, fumeaza o tigara, nu mai comenta aiurea prin postari daca habar nu ai despre ce este vorba si ce e postat. Daca esti asa mare inteligent fa si tu ceva in viata asta.. Si sti ce sa faci? "Sinucide-te ca esti cam singur in viata". Iti cauti loc de a primi o vorba prin postarile unor persoane luate random.

Nu mai am ce sa comentez, ca scriu degeaba. Vad ca tu o ti pe a ta cu, Copy Paste, las-o asa. Esti un mare inteligent. Vai de creerul tau ala mic si pricajit.

Daca mai ai ceva de comentat te rog sa imi faci topicul cat mai activ. Pentru a asta e bine, Haterii maresc mizele! Si eu accept asta.

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Poate am gresit eu, nu stiu, dar eu cand am citit asta suna ca si cum tool-ul asta era facut de tine fiind situat in sectiunea Unelte si Fisiere,  cu titlul "Dialog Creator by Razvan". V1 nu gasisem nicaieri. Mi-a dat de inteles ca tu ai facut programul si ai facut un mic tutorial despre el. Greseala mea. Nu, nu mi-am facut cont ca sa iti comentez tie, am contul de mult timp, mai ajut lumea pe aici din cand in cand. Si nu duc lipsa de atentie sau singuratate stai linistit. Ca esti tu umpic agramat asta a cauzat disputa dintre noi.

Edited by BiKode
Link to comment
Share on other sites

On 12.03.2018 at 8:39 PM, BiKode said:

Poate am gresit eu, nu stiu, dar eu cand am citit asta suna ca si cum tool-ul asta era facut de tine fiind situat in sectiunea Unelte si Fisiere,  cu titlul "Dialog Creator by Razvan". V1 nu gasisem nicaieri. Mi-a dat de inteles ca tu ai facut programul si ai facut un mic tutorial despre el. Greseala mea. Nu, nu mi-am facut cont ca sa iti comentez tie, am contul de mult timp, mai ajut lumea pe aici din cand in cand. Si nu duc lipsa de atentie sau singuratate stai linistit. Ca esti tu umpic agramat asta a cauzat disputa dintre noi.

Nu e vorba ca sunt eu agramat, poate ca nu sti definitia agramat din literatura romana Agramat = Care conține greșeli elementare de gramatică și ortografie.

Ci nu este acel cuvant pe care tu il consideri un fel de "m.am suparat si imediat m.am luat la cearta".

Poate ca tu nu trebuia sa te bagi in seama aiurea prin comentarii. Pana acum nu am vazut nici un topic facut de tine sau vre.o recomandare, dupa cum se observa ai 0 post si nici o reputatie pe acest forum.

Daca tu consideri ca eu am gresit cu ceva, mai bine nu te bagi in seama aiurea si treci peste, "ajuta" cum ai spus mai sus, eu pe alti i.am ajutat poate cu acest topic. Bafta! Nu imi mai dau quote in topicuri!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.