Jump to content

Problemă Sublime Text 2


Kingsley

Recommended Posts

Arata cumva niste cerculete?

Daca da, SA-MP suporta doar a cu caciulita in sus si jos. Iar restul s, i, t le scrie ca pe niste cerculete.

Off topic: E mai bun Sublime Text 2 decat Pawno? Si are compiler 'personal', daca da, e mai bun ca cel din pawno?

Edited by iRay
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, iRay said:

Arata cumva niste cerculete?

Daca da, SA-MP suporta doar a cu caciulita in sus si jos. Iar restul s, i, t le scrie ca pe niste cerculete.

Off topic: E mai bun Sublime Text 2 decat Pawno? Si are compiler 'personal', daca da, e mai bun ca cel din pawno?

stiu ca nu le suporta pe alea. Ma refer la celelalte diacritice. Au acelasi compiler. 

Retras

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Frate, de cand l-ati vazut pe magnificul Shad0w ca scripteaza in Sublime, toti cu Sublime, Notepad++ e de 10 ori mai bun.

Vreti sa ajungeti mare scripter ca Shad0w, ei bine, aflati ca Shad0w nu e un mare scripter.

                        

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, WopsS said:

Nimeni nu scripteaza in Visual Studio (ma refer doar la limbajul Pawn)?

nimeni nu scripteaza in vs.

majoritatea il imita pe shadow cu sublime sau pe maurice cu notepad , eu le.am incerat pe abele, sublime e mai bun la design, te ajuta mult, notepad++ si ala e bun, dar eu unul raman tot pe stilul vechi la batranul pawno.

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

Eu mai scriptam in notepad++ dar dupa un timp mi se parea ciudat asa ca am ramas tot pe pawnoul clasic, adica pana la urma tot scriptezi faci aceleasi lucruri important e sa iti faci treaba de ce sa te mai prostesti pentru cateva chestii.

ON: nu inteleg de ce vrei sa pui diacritice, adica stii ca nu suporta sampul si pe langa asta nimeni nu va spune, wow ce server smecher ar pana si diacritice...

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Mister said:

Eu mai scriptam in notepad++ dar dupa un timp mi se parea ciudat asa ca am ramas tot pe pawnoul clasic, adica pana la urma tot scriptezi faci aceleasi lucruri important e sa iti faci treaba de ce sa te mai prostesti pentru cateva chestii.

ON: nu inteleg de ce vrei sa pui diacritice, adica stii ca nu suporta sampul si pe langa asta nimeni nu va spune, wow ce server smecher ar pana si diacritice...

vr sa il fac full in limba romana, dar ideea a picat

 

8 hours ago, RWRobiBG said:

Frate, de cand l-ati vazut pe magnificul Shad0w ca scripteaza in Sublime, toti cu Sublime, Notepad++ e de 10 ori mai bun.

Vreti sa ajungeti mare scripter ca Shad0w, ei bine, aflati ca Shad0w nu e un mare scripter.

nu am zis ca ma iau dupa shadou. da stiu, shadou nu e cine stie ce scripter.

Retras

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tud0r. said:

nu am zis ca ma iau dupa shadou. da stiu, shadou nu e cine stie ce scripter.

Dupa parerea mea shadow nu e nici pe departe un scriper, un scripter nu trebuie doar sa stie sa lege cateva ifuri si variabile dupa mine trebuie sa aiba si imaginatie sa faca sisteme unice idei unice si placute. Maxim respect pentru protectiile sale dar pentru gm -4 un gm hidos si banal

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, Mister a spus:

Dupa parerea mea shadow nu e nici pe departe un scriper, un scripter nu trebuie doar sa stie sa lege cateva ifuri si variabile dupa mine trebuie sa aiba si imaginatie sa faca sisteme unice idei unice si placute. Maxim respect pentru protectiile sale dar pentru gm -4 un gm hidos si banal

Crezi ca este asa de securizat? Nu si-au pus hackeri mintea cu ei stai chill, si daca si-ar fi pus-o cineva de ex Traviss este constient ca daca nu se ascunde bine (VPN) poate ajunge la inchisoare deoarece bugged este o firma legala.

                        

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mister said:

Dupa parerea mea shadow nu e nici pe departe un scriper, un scripter nu trebuie doar sa stie sa lege cateva ifuri si variabile dupa mine trebuie sa aiba si imaginatie sa faca sisteme unice idei unice si placute. Maxim respect pentru protectiile sale dar pentru gm -4 un gm hidos si banal

mno nu zic ca e un gm banal, mi se pare ok, e simplu, dar cu stil.

 

10 minutes ago, RWRobiBG said:

Crezi ca este asa de securizat? Nu si-au pus hackeri mintea cu ei stai chill, si daca si-ar fi pus-o cineva de ex Traviss este constient ca daca nu se ascunde bine (VPN) poate ajunge la inchisoare deoarece bugged este o firma legala.

e adevarat, orice are vulnerabilitati.

Retras

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Tud0r. a spus:

mno nu zic ca e un gm banal, mi se pare ok, e simplu, dar cu stil.

SA-MP-ul permite foarte multe, poti evolua acest joc foarte mult, daca ai posibilitatea de ce ramai la acel clasic, serios acum.

Eu unul m-am saturat de gameplayul simplu din SA, vreau sa vad ceva diferit..

                        

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.