Jump to content

Propunere: Chat


Kingsley

Recommended Posts

Salut, stiti înafara sa imi bat joc de prosti pe forum-ul asta sau sa fac off-topic chiar nu mai am ce face si cum pe forum e o atmosfera ca in Cimitir, in care ne plangem ca SA:MP-ul din Romania moare pe zi ce trece, propun sa se adauge un chat in care membrii comunitatii sa comunice intre ei...

Daca vi se pare nepotrivit pentru domeniul in care activeaza acest site, propun sa se faca atunci un topic numit Free-Chat, care sa aiba rolul unui astfel de chat.

Sper sa fie o idee care va fi aplicata in viitor.

  • Upvote 1

Retras

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, -=[Vyorel]=- said:

Chat-ul direct un mare NU, topicul da. De ce? Daca bagam chat spam-ul cu reclame la servere va fi foarte mare.

pai ma gandesc ca se va pune o  interdictie minim 25 posts sau minim 10 rep, iar daca cineva face reclama sa primeasca mute la chat timp de o luna sau ceva de genul, parerea mea

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Acum 32 minute, -=[Vyorel]=- a spus:

Chat-ul direct un mare NU, topicul da. De ce? Daca bagam chat spam-ul cu reclame la servere va fi foarte mare.

Poti rezolva faza cu reclamele bagi o restrictie ,am vazut parca pe o comunitate gen cand se face reclama gen recunostea porturile sau numele de comunitati punea ********* deci variante ar fi dupa mn.Dar ar fi bn si un topic de off :) 

Edited by ★♕ Manu ★♕
Link to comment
Share on other sites

Exista deja secțiunea "Totul si nimic", unde se poate discuta orice vreti si care nu are legătură cu SAMP-ul. Vedem pe maine daca bagam chat sau nu, si restul ce mai este de adăugat.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, -=[Vyorel]=- said:

Exista deja secțiunea "Totul si nimic", unde se poate discuta orice vreti si care nu are legătură cu SAMP-ul. Vedem pe maine daca bagam chat sau nu, si restul ce mai este de adăugat.

Când ma refeream la un topic ma refeream la un topic, gen cum e pe forum la factiuni la marile servere gen General Discussion, dar mai tare ar fi un chat...

Retras

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.