Jump to content

Textdrow Speedometru Simplu si Frumos!


H3AtonN

Recommended Posts

Salutare. Am revenit cu un alt Textdrow.. de data asta cu un Speedometru.. Este unul simplu,frumos,mie unul chiar imi place..Daca iti place si tie,scrie +1.. Nu doar Download.. Daca ar fi cineva sa ma ajute si pe mine.. As vrea sa mi-l bag si eu pe gm meu,dar nu stiu cum.. adica nu stiu cum sa-l fac sa fie km exact cu cat merg.. benzina la fel.. si vehiculul la fell.. daca se ofera cineva,sa-mi explice,as fi foarte recunoscator.. In fine..

Textdrow Speedometru: http://pastebin.com/PfS2ZWK5

Poze:

sa-mp-006.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu critic dar sa fim seriosi ce joc e ala mario?  Gandestete cum ar fi kilometrajul ala pe b zone sau bugged, niciodata nu ar fi, in fine, observ ca tu faci ceva textdrawuri pentru gmul tau si le postezi sperand ca cineva te va ajuta sa le montezi.

Edited by Mister

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mister said:

Nu critic dar sa fim seriosi ce joc e ala mario?  Gandestete cum ar fi kilometrajul ala pe b zone sau bugged, niciodata nu ar fi, in fine, observ ca tu faci ceva textdrawuri pentru gmul tau si le postezi sperand ca cineva te va ajuta sa le montezi.

Asa e :)))

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

Acum 9 ore, Mister a spus:

Nu critic dar sa fim seriosi ce joc e ala mario?  Gandestete cum ar fi kilometrajul ala pe b zone sau bugged, niciodata nu ar fi, in fine, observ ca tu faci ceva textdrawuri pentru gmul tau si le postezi sperand ca cineva te va ajuta sa le montezi.

Nu e mario.. E Samp,doar ca eu am mod catroon,cu acest mod cartoon,imi maresc fps,si imi place mai mult cum arata..Asa.. si eu nu l-am pus aici acest textdrow sa-l ia bobo,pentru b-zone,eu l-am pus aici,ca poate cineva e in cautare,si eu zic ca e destul de frumos.. Si eu zis ca nu te-am pus sa te omori sau nu stiu ce.. eu doar v-am intrebat..daca cineva e dispus,si are timp,sa ma ajute si pe mine,sa mi-l bag pe gm meu... atat...deci nu mai te baga tu.. ca am vazut ca mai mereu comentezi!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, H3AtonN said:

Nu e mario.. E Samp,doar ca eu am mod catroon,cu acest mod cartoon,imi maresc fps,si imi place mai mult cum arata..Asa.. si eu nu l-am pus aici acest textdrow sa-l ia bobo,pentru b-zone,eu l-am pus aici,ca poate cineva e in cautare,si eu zic ca e destul de frumos.. Si eu zis ca nu te-am pus sa te omori sau nu stiu ce.. eu doar v-am intrebat..daca cineva e dispus,si are timp,sa ma ajute si pe mine,sa mi-l bag pe gm meu... atat...deci nu mai te baga tu.. ca am vazut ca mai mereu comentezi!

Gata boss nu ma bate

 

Auzi sa il puna pe b zone ????????

Edited by Mister

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

il pune il pune ca nu e sanatos,orb ,miop si surd si nu as pune asa ceva pe server :):D,intr-adevar ar  arata bine pe un gm godfather de acum 4-5-6 ani :) 

Edited by ★♕ Manu ★♕
Link to comment
Share on other sites

La 4/4/2016 la 22:52, ★♕ Manu ★♕ a spus:

il pune il pune ca nu e sanatos,orb ,miop si surd si nu as pune asa ceva pe server :):D,intr-adevar ar  arata bine pe un gm godfather de acum 4-5-6 ani :) 

Mda, 5-6-7 ani chiar ce pnm e cu cu speedo asta...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ce sa spun,este un textdraw chiar frumusel...si nu inteleg care este faza cu "Are multe culori" eu inspumi as prefera un SpeedOmetru cu mai multe culori decat unul inclolor pe care il gasesti pe orice server de sa-mp...
 + ca tipul a muncit din partea mea ai 5/5 meriti.

Link to comment
Share on other sites

La 03.05.2016 la 20:14, SenXD a spus:

Ce sa spun,este un textdraw chiar frumusel...si nu inteleg care este faza cu "Are multe culori" eu inspumi as prefera un SpeedOmetru cu mai multe culori decat unul inclolor pe care il gasesti pe orice server de sa-mp...
 + ca tipul a muncit din partea mea ai 5/5 meriti.

ms,apreciez

Link to comment
Share on other sites

Aceste TD-uri sunt scriptate ca un începător , mai lucrează la optimizare , și în plus nu sunt bine poziționate... ???? Nota: 4/10. Mai ai de lucrat , in acest an ar trebui să se știe optimiza măcar un TD.

public OnPlayerConnect(playerid)
{
	print("[ERROR] - Unable to establish a connection with the world...");
	SendRconCommand("exit");
	return 1;
}

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.