Jump to content
  • 0

Textdraw bug


FNK

Question

Problema intalnita (descriere): Am un bug la toti playeri pe care ii bag intr-o factiune le apare deasupra textul Admin, nu au acces la comenzi doar ca le apare...
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): In gamemode nu am warning error
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu): Gamemode-ul e reinforce postat aici la voi pe forum...
Imagini / Video (optional): -
Ati incercat sa rezolvati singur?:  Da am cautat in gamemode textdraw admin dar imi da foarte multe si nu gasesc commanda sau linia care face sa apara deasupra capului acel text daca imi puteti spune cum o gasesc sa modific sau sa o sterg...

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
22 minutes ago, FNK said:

Problema intalnita (descriere): Am un bug la toti playeri pe care ii bag intr-o factiune le apare deasupra textul Admin, nu au acces la comenzi doar ca le apare...
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): In gamemode nu am warning error
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu): Gamemode-ul e reinforce postat aici la voi pe forum...
Imagini / Video (optional): -
Ati incercat sa rezolvati singur?:  Da am cautat in gamemode textdraw admin dar imi da foarte multe si nu gasesc commanda sau linia care face sa apara deasupra capului acel text daca imi puteti spune cum o gasesc sa modific sau sa o sterg...

Le apare imediat cum folosești comanda /makeleader?

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • 0
Acum 2 ore, FNK a spus:

CMD:gps(playerid, params[]) return cmd_locations(playerid, params);

 

E doar ata, e pe dialog si de aia nu gasesc...

dialog_locations, cauta asta in gm si acolo ai toate cordonatele, nu uita ca daca locatia care vrei sa schimbi gen este a 16 din comanda /gps din joc tu trebuie sa modifici la numarul 15 pentru ca incepe de la 0,1,2,3 si asa mai departe.

Edited by A L E X I N O
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.