Jump to content

Reclamatie Adrian_Petre


star69

Recommended Posts

Acest Adrian_Petre care e moderator scripting 

Acest Adrian_Petre  care este si moderator pe acest forum, mi-a dat o teapa de 20 euro

Eu i-am cerut sa-mi treaca un gamemode pe mysql.

Tot ce a facut el este asta

#define                         MySQL_Host                                      "localhost" 	//Aici pui adresa serverului MySQL(hostname)
#define                         MySQL_User                                      "user" 			//Aici pui numele de utilizator(username)
#define                         MySQL_DB                                        ""		//Aici pui numele bazei de date
#define                         MySQL_Pass                                      ""				//Aici pui parola de la mysql

 

mi-a mai pus si o baza de date .sql langa server luata de alt server cu o multime de conturi

 

Dovezi:


56c0b9540be13_dovada1.jpg.cd0a0591c5efa056c0b95965581_dovada2.jpg.52a5d8f600704856c0b95acb070_dovada3.jpg.7281ce7082e623msg.png.7ed99b93a55ca912a7f38c5578716826

 

Banii mi-a spus  sa-i trimit pe skrill acestui specimen 

Am gasit fb cu ajutorul adresei de mail

https://www.facebook.com/samuel.groza?fref=ts

 

Baiatul asta are multe identitati pe messinger este Ciprian pe samp.ro este Adrian Petre iar pe Facebook Ungureanu Vladut si Samuel Groza

 

Daca aveti nevoie de mai multe dovezi lasati mesaj

 

 

56c0be8d9d5e9_dovadaplm.png.f51f0970d858

Edited by star69
Link to comment
Share on other sites

Sa stii ca nu reclami pe cine trebuie, Vladut Ungureanu e fratele lui Adrian_Petre (acesta fiind Bogdan Ungureanu). L-am atentionat pe Bogdan ca fratele sau ii foloseste messengerul, skype-ul si contul de pe sa-mp.ro, dar vad ca nu a luat nici o masura, e pacat.

 

In concluzie vorbeste cu Bogdan ca sa rezolvati situatia.

  • Upvote 1

242086.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, KnowN said:

Sa stii ca nu reclami pe cine trebuie, Vladut Ungureanu e fratele lui Adrian_Petre (acesta fiind Bogdan Ungureanu). L-am atentionat pe Bogdan ca fratele sau ii foloseste messengerul, skype-ul si contul de pe sa-mp.ro, dar vad ca nu a luat nici o masura, e pacat.

 

In concluzie vorbeste cu Bogdan ca sa rezolvati situatia.

Nu sunt impotriva lui Adrian , dar scuza cu fratele poate fii folosita si pentru asi lua apararea . Trebuia sa faca ceva cu parola aceea ... Pacat .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NoNamed said:

Nu sunt impotriva lui Adrian , dar scuza cu fratele poate fii folosita si pentru asi lua apararea . Trebuia sa faca ceva cu parola aceea ... Pacat .

Sunt suceveni de-ai mei, ce sa faci ...

  • Upvote 1

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, KnowN said:

Sunt suceveni de-ai mei, ce sa faci ...

Nu zic ca Adrian nu este un om de incredere . Dar daca l-ar fii interesat cu adevarat reputatia lui , ar fii facut ceva cu contul . Stiu ca sunt frati, si au mers pe incredere, dar daca nu e prima data, totusi ....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, star69 said:

Ii gasesti scuze?

Eu am pierdut 20 de euro si tu ii gasesti scuze?

Nu am zis ca ii gasesc scuze, am zis ca il poti contacta pe Bogdan si sa il anunti de inselatorie ca practic sa ii dea o palma peste cap lui fratesu si sa iti inapoieze banii.

  • Upvote 1

242086.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, KnowN said:

Sa stii ca nu reclami pe cine trebuie, Vladut Ungureanu e fratele lui Adrian_Petre (acesta fiind Bogdan Ungureanu). L-am atentionat pe Bogdan ca fratele sau ii foloseste messengerul, skype-ul si contul de pe sa-mp.ro, dar vad ca nu a luat nici o masura, e pacat.

 

In concluzie vorbeste cu Bogdan ca sa rezolvati situatia.

Salut,doresc sa te anunt ca acel cont de skype nu imi mai apartine.De ce? Fiindca am dat contul unui prieten ca sa faca reclama la o comunitate si un server de radio.

Cad despre email [email protected] nu m-a contactat nimeni pe acest email.

NU ESTE VINA MEA daca l-ai contactat pe cine nu trebuia.

Dupa cum scrie si in semnatura, accept plata doar in paypal / transfer bancar.

Deci cu siguranta nu aveam cum sa accept bani pe skrill sau payza cum spui tu.

Edited by Adrian_Petre

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord cu Star69, indiferent ca ai facut un topic cu pin sa zicem prin absurd in care ai scris eu dau plata doar prin paypal doar la adresa x de mail, atata timp cat el a dat pm pe forum si tu i-ai dat alta adresa mail si modalitate paypal, se considera tot tu ca esti. E vina ta ca ai lasat contul de pe samp.ro la alta mana

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mister said:

Sunt de acord cu Star69, indiferent ca ai facut un topic cu pin sa zicem prin absurd in care ai scris eu dau plata doar prin paypal doar la adresa x de mail, atata timp cat el a dat pm pe forum si tu i-ai dat alta adresa mail si modalitate paypal, se considera tot tu ca esti. E vina ta ca ai lasat contul de pe samp.ro la alta mana

Mister,daca nu sti nu te baga,acum 20 de minute a inceput sa ma caute cineva mi-a dat add pe yahoo si ma intrebat daca imi place sa dau tepe,dar nu stiam despre ce e vorba.

Eu in pm i-am zis doar de yahoo email nu si de altceva.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Adrian_Petre nu te acuz de nimic, prin fapta asta nu rezulta ca esti tepar, dar vreau sa spun ca atata timp cat spui undeva ca nu faci ceva, iar daca in pm ii spui ca faci automat varianta ca nu faci pica, pentru ca atunci cand vorbeste direct prin pm cu tine are toata increderea a cea ce spui indiferent ce ai zice. si aici despre asta e vorba, in fine, treaba ar fi ori sa ii treci gmul pe mysql, ori sa ii dea bani inapoi, 

As alege varianta cu datul banilor inapoi ca e greu sa ii muti pe mysql gmul :)

Edited by Mister

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Adrian , il stiu de mult timp , am colaborat cu el cu multe , i-am facut si script-uri , m-a ajutat si el pe ici pe colo , unele au fost contra-cost altele nu , ideea este urmatoarea. Nu ii sta in caracter sa dea teapa , plus , are un gard pe aceasta comunitate , iar asta te impiedica , crezi ca si-ar risca gradu` pentru 20 euro? Daca tu nu tu ti-ai luat masuri de precautie pentru ai afla identitatea (daca este el sau nu) , atunci este problema ta. Iar fratisu` are acces la toate conturile lui pe PC , pentru ca folosesc am-2 acelasi PC , nu este logic? 

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

asa e el ma a scris 4 linii si s-a plictisit.. s-a vazut cu banii in cont

11 hours ago, EquiNox said:

Adrian , il stiu de mult timp , am colaborat cu el cu multe , i-am facut si script-uri , m-a ajutat si el pe ici pe colo , unele au fost contra-cost altele nu , ideea este urmatoarea. Nu ii sta in caracter sa dea teapa , plus , are un gard pe aceasta comunitate , iar asta te impiedica , crezi ca si-ar risca gradu` pentru 20 euro? Daca tu nu tu ti-ai luat masuri de precautie pentru ai afla identitatea (daca este el sau nu) , atunci este problema ta. Iar fratisu` are acces la toate conturile lui pe PC , pentru ca folosesc am-2 acelasi PC , nu este logic? 

Ce masuri frate?

Avea in descriere acel skype.. ce dracu...

Am vazut ca e si moderator pe acest forum am spus ca nu e tepar, m-am inselat

Daca e baiat, sa dea banii inapoi sau sa-si termine sarcina

Link to comment
Share on other sites

Deci ideea este in felul urmator.

Eu din data de 30.12.2015 nu mai folosesc skype v-am spus si motivul.

Nu vreau sa ma cert cu nimeni,dar am ramas prost cand am vazut ca mai contactat pe mess si mi-ai atras atentia cu privire la teapa.

NU am dat NICIODATA teapa cuiva cu bani/scripturi.

Tot ceea ce am facut si am luat am luat si facut pe timpul si pe banii mei.

Cu privire la aceasta imagine : http://postimg.org/gallery/2zd49d2wc/767c99b5/

Nu am sters contul meu de acolo fiindca nu am avut cand sa il sterg.

De ce ?

Fiindca In prima luna chiar de pe 3 am plecat de acasa(unde EquiNoX stie ca folosesc acelasi PC cu fratimiu) la faculta,am avut sesiuni toata luna,am venit acasa pe 31 si am vazut ca nici steam nu mai am.(Asta e alta poveste.)

Doua idei mari de precizat.

I. Nu stau zilnic pe forum sa belesc ochii sa imi editez profilul etc poza de la avatar si asa mai departe,pentru mine chestiile astea sunt maruntisuri de care nu ma intereseaza,daca doreste cineva sa ma contacteze poate sa ma contacteze in PM pe forum,sau pe messenger.

II. Nu am primit nimic de la tine,nici gamemode,nici bani,iar daca te intereseaza Groza Samuel este cel care detine contul meu de skype.

Prin urmare,nu imi risc functia de moderator pentru 2 bancnote de 10 euro pe care nici nu mi i-ai transferat mie ci altcuiva.

Eu am precizat si in semnatura ca nu accept banii decat in paypal / transfer bancar.

Multumesc frumos pentru reclamatie,dar cred ca ar fi trebuit sa belesti ochii mai bine in PM-ul pe care ti l-am dat atunci pe forum si te-am intrebat clar cand mi-ai dat add pe yahoo cine esti si ce doresti.

PS: Niciodata nu i-au banii inainte.

Edited by Adrian_Petre

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ce dracu ma frate nu te mai scuza! Recunoaste ca esti un tepar! Cum dracu sa pui la descriere adresa de skype alcuiva?

 

Eu am vazut clar adresa ta de skype si mesajul   "Scriptez contra-cost." 

Apoi ti-ai editat si descirerea sa scapi basma curata.

 

Ce om normal  si`ar da parola  adresei de skype alcuiva? 

Tu dai tepe zilnic si dai vina pe fratele tau si pe altii ?

Fi baiat si da banii inapoi sau fa gm-ul cum trebuie!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.