Jump to content

Propuneri


Jimmi

Recommended Posts

Propun sa se adauge acel hook sau sa se faca ceva prin care sa vedem cine e in grupa moderator cine e in grupa super moderator s.a.m.d.Multi din staff stau si nu se ocupa de loc si in schimb sunt altii care sunt membri si se ocupa mult mai mult

Link to comment
Share on other sites

Propun sa se adauge acel hook sau sa se faca ceva prin care sa vedem cine e in grupa moderator cine e in grupa super moderator s.a.m.d.Multi din staff stau si nu se ocupa de loc si in schimb sunt altii care sunt membri si se ocupa mult mai mult

Ok si? Aici nu iti dau dreptate sub nici o forma.

1) nu-i vad rostul... sunt 3 categorii in staff: Rosu: administratori(Wopss, Viorel) , albastru:moderatorii globali(Mafia, Gireada) unde ei au acces la comenzi in toate sectiunile si verde: moderatorii la sectiuni, unde modereaza doar la o singura sectiune. Astea sunt cele 3 categorii. Nu are rost sa mai faca o lista. Daca esti membru, iti dai seama cine e la putere (WiDuAlK) si cine nu (WopsS) [glumesc].

Cat despre moderatorii care spui tu ca nu se ocupa. Aici gresesti. Noi moderatorii nu suntem doar niste utilizatori ai acestui forum. Pentru noi este un hobi nu un post de munca. Intr-adevar, noi ca moderatori avem sarcina sa va ajutam DAR tine minte ca avem si viata personala inafara PC-ului si nu stam din 5 in 5 minute sa vedem ce problema are X, ce problema are Z. Cand intram si vedem la Recent topic ca se cere ajutor, dam click si incercam sa ajutam. Eu personal rareori ma uit la sectiunea ajutor scripting prin topicuri, doar atunci cand le inchid mai vad probleme nerezolvate, care au fost postate recent. In mare parte, intru o data-n zi si vad in chenarul Topic's problemele si de acolo ajut pentru ca sunt mai vizibile. De acolo am ajuns si aici, la propunerea ta. Deci eu nu as sustine aceasta idee a ta si am venit cu argumente. Daca tu crezi ca ma insel , te rog, argumenteaza-ti opinia.

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.