Jump to content

Cum a ajuns lumea de azi...


WiDuAlK

Recommended Posts

Uitati o conversatie care a inceput cu trimiterea unui link la un forum la toata lista. Mentionez ca persoana cu care sa inceput conversatia a trimis acel link, nu eu. Vad ca in Romania , cu putini oameni poti vorbi frumos. Eu am vorbit frumos cu respectivul , dar na , educatia isi spune cuvantul aici. Nu m-am coborat la nivelul lui inferior pentru ca ma respect mai intai pe mine, si dupa pe el.

 

Aceasta este conversatia:

The xHoT: http://excessrp.com/
claudiu_sharingen: ma, fara suparare, dar sti cantecul ala: "da nu ne pasa, da nu ne pasa!" cam asa e si cu forumul excessrp
The xHoT: da, îmi bag pula curva de mă-ta
The xHoT: 
claudiu_sharingen: da... trist
The xHoT: pentru mine, nu
claudiu_sharingen: ba pentru tine, ca visezi si nu am cu cine vorbi, eh pana la urma si tu faci parte din categoria romanilor fara viitor...
The xHoT: să-mi bag pula în mă-ta de sclav
The xHoT: mă-ta e fără viitor
The xHoT: luați-aș toți morți-n pulă de la A-Z
claudiu_sharingen: clar  nu te-am injurat, dar vad ca nu am cu cine discuta, eu port un dialog normal , tu demonstrezi prostia si... ca esti doar un pustan, nu ma cobor la mintea ta, indiferent cine ai fi
The xHoT: da îmi bag pula în mă-ta
claudiu_sharingen: daca ai puteao macar, hai ca ma plictisesc cu persoane ca tine, dupa ce treci printr-o scoala, poti intra in conversatie cu mine civilizat, daca nu du-te citeste o carte
Ascundere mesaje recente (F3)

The xHoT: bă sclavule taci dq
The xHoT: te crezi mai presus, din punctul tău de vedere dar în realitate ești un sclav, slăbănog ce stă și tastează la PC-ul lui de căcat
The xHoT: că-mi bag pula în mă-ta
The xHoT: una două
claudiu_sharingen: ba tu de unde plm ma cunosti? probabil mi-ai adauugat de aici http://forum.sa-mp.ro/user/16750-widualksamp/  , dar proasta idee
The xHoT: da iară îmi bag pula în mă-ta

Nu va dau id de Y!M pentru ca as incalca regulamentul si chiar nu am chef ca aceasta persoana sa emane din prostia lui si la alti.

 

Link to comment
Share on other sites

Eh , nu toti sunt asa, asta e un copil frustrat ... cred ca si eu il am pe mess, el mi-a dat add, dar nu m-a bagat in seama, mi-e si frica sa-l bag x_X =)))) . In fine, specimene d-astea gasesti la tot coltul, nu le lua in seama .

Link to comment
Share on other sites

Cine il ia? Eu am postat aceasta conversatie pt a intelege pers de genu ca nu e cum cred ei, ca nu sunt asa"rotunzi" si daca injura degeaba nu sunt interesanti. Nu sper sa inteleaga toti, dar macar cativa. Daca nu te poti schimba , macar prefate , oricum vei parea mai ok.... sper sa intelegeti ce vreau sa spun, daca nu... pace!

Inteleg, dar oamenii de genul acesta abia pot sa se prefaca si tu vrei sa se schimbe ? Vise mari ... sa ne multumim daca reusesc sa se prefaca :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.