Jump to content

Om de zapada! - Textdraw miscator! ( Se uita ciudat la tine si chiar zambeste! )


Guest PlayON

Recommended Posts

2w3an3m.png

IT'S ALIVE!

dyujhu.png

M-am gandit ca ar fi bine sa fac ceva cadou acestei comunitati, mi-a venit ideea cand l-am invitat pe SonGoKu sa asiste cand voi face noul logo pentru server.

El tot vorbind despre craciun, zapada etc, mi-a dat idea aceasta. De la simplu, am ajuns si la animatie.

Ochii se misca, lafel si gura, un fel de ras, l-as putea perfectiona, asta-i clar, dar m-am gandit ca v-a placea si asa!

Citit cu atentie ce este scris in verde in susul scriptului!

zvrc3t.png

Scuzati dar in acest moment nu am cum sa filmez miscarea! Dar va pot arata cateva poze!.

70887m.png    2whqgpw.png

Desi imaginile, cred ca sunt identice, mai bine intrati voi in joc si va distrati.

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=UmG5xz0wHfU

Credite lui [sGM]eXtreMe pentru video!

xpzlvm.png

Filterscript .PWN + .AMX

Versiunea noua, am rezolvat niste buguri minore!

http://pastebin.com/TN21rD39

Veti avea nevoie de foreach ca sa puteti compila acest FS sau...daca sunteti indestul de nesimtiti, sa si il modificati fara permisiunea mea...

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=92679

--------------------------------------------------------------------------------------------

Va urez, Sarbatori Fericite, o zi de1 Decembrie fericita, toate cele bune! De la mine.

Sper ca ziua de 1 Decembrie sa insemne multe pentru voi.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Foarte tare FS,l-am vazut pe servar-ul lui Songoku :D Buna TREABA!

Am o sugestie: crezi ca poti face si un brad frumos?..eu am incercat nam habar :|

9999/9999

Posibil, da, dar ce e prea mult strica...

Deja sunt 20 de textdrawuri :)

Daca poate cineva sa filmeze si sa-mi dea sa-l pun aici, ar fi un macho man!

Link to comment
Share on other sites

eXtreMe" post="46904" timestamp="1291183499"]

Iacata video am facut :D http://www.youtube.com/watch?v=UmG5xz0wHfU Si arpopo frumos fs 10/10 Va felicit pe toti cu prima zi de iarna :D Hapy new year

Mersi mult de video! Chiar aveam nevoie!

Va rog sa re-descarcati, am observat un bug, l-am reparat!!

Pardon , ma bine ma, Stuntman le-a gasit! WoooWOOO dihanio. :P

Link to comment
Share on other sites

eXtreMe" post="46935" timestamp="1291191877"]

Puteti modifica varog numele la textdrawuri pentruca deamu sunt deastea si numi arata toate textdrawurile mie nu mi lene sa le modific eu dar pur simplu imi da erori la complie e de la aceai ca nu am includurile potrivite

CTRL+H , fInd: Textdraw0 , Replace Christmas0 si yes to all si tot asa ... nu e greu !

Link to comment
Share on other sites

eXtreMe" post="46935" timestamp="1291191877"]

Puteti modifica varog numele la textdrawuri pentruca deamu sunt deastea si numi arata toate textdrawurile mie nu mi lene sa le modific eu dar pur simplu imi da erori la complie e de la aceai ca nu am includurile potrivite

CTRL + H pe urma rezolvi erorile
Link to comment
Share on other sites

Posibil, da, dar ce e prea mult strica...

Deja sunt 20 de textdrawuri :)

Daca poate cineva sa filmeze si sa-mi dea sa-l pun aici, ar fi un macho man!

eu facusem unu cu songoku avea cam 40 si ceva de textdrawuri dar cineva mia intrat in calculat si sa dus  :(

a si frumoasa idee de textdraw 5/5  :D

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.