Jump to content

Inactivitate


[Pawn]

Recommended Posts

Buna ziua/seara tuturor.

Am facut acest topic cu scopul de a va explica starea mea de inactivitate in ultimele zile.Poate pe unii nu o sa ii intereseze dar m-am gandit sa fac acest topic ca sa nu aud dupa vorbe gen "S-a lasat;Uite ce inactiv e;".In ultimele zile si chiar si in continuare,voi fi putin inactiv deoarece am inceput acum o saptamana un nou gamemode.Va urma sa deschiz o comunitate de Roleplay hard pe County,Red County,asa ca ma voi ocupa mai mult de server.Am primit mesaje private "Intra pe Y/M;Am o intrebare,intra pe Y/M etc.."Da,am vazut mesajele dar nu voi intra zilele astea.Poate voi mai intra din cand in cand sa mai raspund pe la Discutii Scripting.

Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic deoarece m-am cam incurcat in vorbe ((  :))  ))

Va multumesc,

[Pawn] / Onica Razvan

Pentru suport nu ezitati sa ma contactati printr-un mesaj privat sau un mesaj pe Y/M.(Scripting sa:mp/cs,ScripturiWEB,phpbb,mysql,ipb,photoshop,html)

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Totul tine de caracter.Poate ca eu nu suport sa vorbesc "ca unii" cu "bn,pt,dak".Nu pot fii ceva ce nu sunt.Si Vyorel,astept mesajul tau pe adresa de Y/M.Cat despre cei doi , nu ma afectati absolut deloc cu aceste vorbe.

La multi ani si un an nou fericit,

[Pawn]/Onica Razvan

Pentru suport nu ezitati sa ma contactati printr-un mesaj privat sau un mesaj pe Y/M.(Scripting sa:mp/cs,ScripturiWEB,phpbb,mysql,ipb,photoshop,html)

Link to comment
Share on other sites

Cat despre cei doi , nu ma afectati absolut deloc cu aceste vorbe.

Prietene, nu am nimic cu tine, putin ma afecteaza pe mine ca esti tu politicos.

Am spus asta pentru ca tu acum esti politicos, vorbesti altfel, etc etc pentru ca esti nou in comunitate, dar dupa ce te obisnuiesti nu o sa mai vorbesti asa, o sa ti se para aiurea.

Gandestete, asa vorbesti si in viata reala cu prietenii cu care te-ai obisnuit si te accepta?

Nu ma lua in nume de rau, eu de obicei fac replici constructive.

Dar e doar gura de tine.

Mi-am dat seama numai dupa topicul asta in care era o problema legat de PAWN! si tu ai dat raspuns din LUA!

Si ala copiat de aici.

Just Rock

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea este ca nu conteaza de unde e luat codul, ci conteaza interesul. Si eu cand eram cu scriptingul, nu am stiut niciodata functiile astea in pawno si alte magarii din el..pe derost, cautam pe sa-mp.com sau prin alte GM-uri, si dadeam raspunsul.

Nimeni nu sta sa retina toate aceste coduri. Daca stii baza in pawno 50% macar si daca iti citesti si iti dai seama ce scrie in eroare, automat afli si raspunsul.

Nu-i iau apararea, dar eu personal il vad momentan ca isi da interesul sa-i ajute pe ceilalti.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

=-" post="156304" timestamp="1388744331"]

Nu-i iau apararea, dar eu personal il vad momentan ca isi da interesul sa-i ajute pe ceilalti.

Aici ai dreptate, se implica, dar macar daca tot ajuta sa o faca si corect nu sa induca mai rau in eroare.

Plus de asta, cat de habarnist sa fii ca pe un forum de samp care are la baza Pawn sa dai raspuns din LUA!?

Sa fim seriosi acum..e ca si cum un prieten ar vorbii cu el in romana si el ar raspunde in engleza dupa care ar spune ca nu si-a dat seama.

Ma repet, nu vreau sa se creada ca il dispretuiesc/ca am ceva cu el sau altele, dar eu intotdeauna spun adevarul in fata.

Just Rock

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.