Jump to content

De ce nu s-a creat Wiki Samp Ro?


burnfire

Cine vreti sa se ocupe de Wiki Samp Romania?  

7 members have voted

  1. 1. Cine vreti sa se ocupe de Wiki Samp Romania?

    • Rock
      2
    • Darky
      2
    • Next
      0
    • PawnFox
      1
    • Massari
      1
    • D@rksone
      1
    • Diabolik
      0


Recommended Posts

Salutare SA:MP!De curand tot mai multi playeri mi-au cerut cerere de prietenie pe messenger...probabil din semnatura...Imi cer sa ii ajut cu lucruri f simple,de genu cum scriu un mesaj in consola,iar eu le zic sa invete...iar ei zic ca nu stiu de unde...Iar cand le dau acest site,zic ca nu inteleg engleza,iar eu le zic ca trebuie sa stie engleza ca sa stie scripting :)) ...

Si chiar m-am intrebat,de ce acesti scripteri buni care fac tutoriale,nu adauga content pe Wiki Samp(Pagina in romana),adica cum si rusii,francezii,germanii si olandezii pun content,de ce nu punem si noi?:))

Link to comment
Share on other sites

Cu 3-4 membrii nu poti adauga multe articole pe wiki.sa-mp.ro (cum l-am facut atunci).

In ziua de azi, daca romanu are acces la astfel de pagini, ori sterge tot, ori isi face reclama, ori scrie numai tampenii, ori copiaza sa-si puna pe site-urile lor. In concluzie, nu se merita.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Ma rog, parerea mea e ca nu se merita.. dar o sa fac din nou efortul asta sa refac wiki.sa-mp.ro

In seara asta sau cel tarziu maine, v-a fi facut (fac eu prima pagina, restu vedem..)

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

=-" post="145168" timestamp="1370978172"]

Cu 3-4 membrii nu poti adauga multe articole pe wiki.sa-mp.ro (cum l-am facut atunci).

In ziua de azi, daca romanu are acces la astfel de pagini, ori sterge tot, ori isi face reclama, ori scrie numai tampenii, ori copiaza sa-si puna pe site-urile lor. In concluzie, nu se merita.

Ma bag.

Daca poti fa ceva sa nu aiba toti acces sa editeze sau sa copieze de acolo.

Daca faci asa, bagi 3-4 oameni de incredere si cu timpul o sa se scrie destule articole.

Just Rock

Link to comment
Share on other sites

NexT." post="145233" timestamp="1371046257"]

A zis cineva ca trebuie sa se bage cineva ?

Poate sa se bage care o vrea, doar sa faca treaba buna. Eu oricum, dupa ce o sa instalez ala o sa modific permisiunile si o sa dau acces doar la cine trebuie, iar daca careva face vreo magarie, acel user ia ban si pe wiki si pe forum aici (pot vedea log-urile si IP-urile la fiecare) :)

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

1. Nu avea rost pool-ul... ca nu e concurs.

2. Site-ul l-am facut deja :)

3. Alte detalii gasiti [iurl=http://www.sa-mp.ro/forum/index.php?topic=27419.0]aici[/iurl].

4. Locked.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.