Jump to content

Pentru cei ce imi cer ajutorul


Gireada

Recommended Posts

Fratilor ati devenit ridicoli, in fiecare zi veniti cate 20 de persoane sa va ajut, omul(eu) mai are si el probleme lui, are nevoie de timp liber poate are si el un proiect de terminat ceva.

M-ai lasati linguselile pe langa mine si apucativa tata sa invatati scripting. Citez "eu invat cand ma uit" pai atunci de ce in fiecare zi vii la mine sa iti rezolv bugurile.

Sa va dau exemple de linguseli:

- Esti cel mai bun scripter, ai un +1 de la mine. (Ok cu ce ma ajuta +1 ala imi da de mancare, ma doare undeva de el)

- Ma tu esti fratiorul meu, ma ajuti cu ceva. (Avem aceeasi mama, si deabia mi-ai dat add)

- Hai frate ca tie iti ia 2-3 minute sa rezolvi ca esti profi. (Ti se pare tie, un bug ca sa il repari poate dura foarte mult)

Atentie pentru cei din lista mea de mess

->catsve.jpg

Voi ajuta pe cei de pe forumul acesta, ca mess-ul meu nu e comunitate de scripting.

 

1859311972_BANNER-GIREADAcopy-min.thumb.png.48e5e420ae2185dce5b244965a1d2601.png

 

Link to comment
Share on other sites

Si altul

Mr.Johnny 2013 Boy: iti pot da pm pe sa-mp.ro?

Cand am zis pe forum aici, nu ma refeream sa primesc mail din 5 in 5 secunde. Poti face un topic ceva, mai sunt si altii care te pot ajuta nu numai eu.

 

1859311972_BANNER-GIREADAcopy-min.thumb.png.48e5e420ae2185dce5b244965a1d2601.png

 

Link to comment
Share on other sites

stuntman[]!" post="144458" timestamp="1370280611"]

Vezi si tu cum e. :)) Eu am scapat de "fratii" mei care ma deranjau pe mess cu scriptingul. >:]

Me too xD

Btw, un sfat pentru newbies:

1. Ganditi, daca nu ganditi, lasati-va !

2. Inainte de a cere ajutor, cautati voi rezolvarea, daca nu o gasiti dupa ce v-ati chinuit mult, dupa aceea cereti ajutorul.

Fara reclama in semnatura!

Link to comment
Share on other sites

Asta e motivul pentru care nu dau id-ul tuturor.

Ii tin in lista pe cei din sa-mp doar in care am o oarecare incredere si cu care pot vorbii ca intre prieteni.

Zh3r0 de ex, inainte ma intelegeam bine si cu Roach, imi era oarecum vecin.

Just Rock

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.