Jump to content

Starting new project ... caut partener.


xxSPEEDYxx

Recommended Posts

Eu nuprea il stiu bine pe stuntman doar din auzite, mi-au ciripit niste pasari ca e bun. Nustiu, eu n-am criticat pe nimeni si nu ma consider destul de bun ca sa pot critica.

Am parasit sa-mp.ro acum mult timp (adica nu mai sunt activ aproape deloc), dar de atunci si pana acum am avansat foarte mult. De la optimizare cod pana la viteza de lucru, combinare coduri foarte dificile si altele.

DarkSone, tu esti gen multi altii, apreciez un om doar daca lanseaza ceva, nu si daca face lucruri in privat (doar pentru el). Din cate am vazut in cele postate de Rock (server n-are, deci altfel nu pot vedea nimic), nu prea se apropie de mine (nu-s modest).


Totusi, topicul asta nu e pentru cearta sau altele, ci pentru ca xxSPEEDYxx cauta un colaborator pentru un server RP. xxSPEEDYxx, aici nu prea vei gasi pe nimeni, si prin asta ma refer la de incredere si foarte bun. Ori vei gasi doar de incredere (rar), ori foarte bun (rar).

Cel mai bine ar fi sa cauti cativa oameni foarte buni si sa vorbesti cu fiecare in parte. Dar problema este ca cei din Romania nu sunt de incredere, merge ce merge, iar dupa un timp ii apuca nebuneala. Nu stiu ce se intampla cu voi.

Link to comment
Share on other sites

=-" post="141488" timestamp="1367395661"]

Faza e ca eu ma bag doar daca vrei sa facem totul pe forumul meu (cel din semnatura). In alte comunitati (noi sau vechi) nu ma bag. :)

Daca vrei asa, e ok...daca nu..no problem.

Eu vreau ceva de la 0, adica forum de la 0, sa aibe propriul forum, etc ...

De acord cu [XSR]NexT. 21.gif.Urmaresc acest topic de cand s-a deschis si ma tot uit la voi cum va certati fara nici un motiv.Oare cand o sa va maturizati?

De tine chiar imi place :-? :)) ... ti-am vazut cateva posturi/creatii ... :-? imi place.

stuntman[]! link=topic=26612.msg141589#msg141589 date=1367425648]

Am parasit sa-mp.ro acum mult timp (adica nu mai sunt activ aproape deloc), dar de atunci si pana acum am avansat foarte mult. De la optimizare cod pana la viteza de lucru, combinare coduri foarte dificile si altele.

DarkSone, tu esti gen multi altii, apreciez un om doar daca lanseaza ceva, nu si daca face lucruri in privat (doar pentru el). Din cate am vazut in cele postate de Rock (server n-are, deci altfel nu pot vedea nimic), nu prea se apropie de mine (nu-s modest).


Totusi, topicul asta nu e pentru cearta sau altele, ci pentru ca xxSPEEDYxx cauta un colaborator pentru un server RP. xxSPEEDYxx, aici nu prea vei gasi pe nimeni, si prin asta ma refer la de incredere si foarte bun. Ori vei gasi doar de incredere (rar), ori foarte bun (rar).

Cel mai bine ar fi sa cauti cativa oameni foarte buni si sa vorbesti cu fiecare in parte. Dar problema este ca cei din Romania nu sunt de incredere, merge ce merge, iar dupa un timp ii apuca nebuneala. Nu stiu ce se intampla cu voi.

Incerc si eu, poate se investe unul xD

Eu ti-am propus tie, dar tu batman, te insori cu GZS-ul :))

Fara reclama in semnatura!

Link to comment
Share on other sites

stuntman[]!" post="141589" timestamp="1367425648"]

Am parasit sa-mp.ro acum mult timp (adica nu mai sunt activ aproape deloc), dar de atunci si pana acum am avansat foarte mult. De la optimizare cod pana la viteza de lucru, combinare coduri foarte dificile si altele.

DarkSone, tu esti gen multi altii, apreciez un om doar daca lanseaza ceva, nu si daca face lucruri in privat (doar pentru el). Din cate am vazut in cele postate de Rock (server n-are, deci altfel nu pot vedea nimic), nu prea se apropie de mine (nu-s modest).


Totusi, topicul asta nu e pentru cearta sau altele, ci pentru ca xxSPEEDYxx cauta un colaborator pentru un server RP. xxSPEEDYxx, aici nu prea vei gasi pe nimeni, si prin asta ma refer la de incredere si foarte bun. Ori vei gasi doar de incredere (rar), ori foarte bun (rar).

Cel mai bine ar fi sa cauti cativa oameni foarte buni si sa vorbesti cu fiecare in parte. Dar problema este ca cei din Romania nu sunt de incredere, merge ce merge, iar dupa un timp ii apuca nebuneala. Nu stiu ce se intampla cu voi.

Mult te mai pupi in anus :*

[glow=blue,2,300]SAMP.[glow=yellow,2,300]RSP-GAME[glow=red,2,300].NET[/glow][/glow][/glow]

Link to comment
Share on other sites

Mult te mai pupi in anus :*

Nu ma cunosti, nu vorbi. Multi care m-au vazut pe forum pe sa-mp.ro (acum mult timp) credeau ca-s un tampit, idiot, blablabla, dar apoi cu unii am vorbit pe mess si si-au dat seama ca au gresit.

Nu vad rostul acestei insulte, te-a bagat cineva in seama ? Ma crezi idiot sau cum vrei tu sa-mi zici, tine-o pentru tine, nu-mi pasa. Haters = 0.

Link to comment
Share on other sites

stuntman, nu am nimic personal cu tine, te apreciez pentru cunostinte dar ai un singur defect, ma judeci doar pentru chestiile de aici.

Daca nu prea postez, nu prea ajut si nu am server asta nu inseamna ca nu sunt bun, am multe cunostinte, in 3 ani de scripting am invatat destul de multe.

Cum am spus si eu, POATE sunt aproape de tine, nu am spus ca te-am depasit, inca nu am ajuns acolo dar e timp.

Inca un defect e ca ii bagi pe toti in aceeasi oala, stiu si cand venisem la tine pe forum, nici macar nu ma cunosteai si incepusei sa zici ca "pretinzi ca esti bun desii nu esti".

Repet, nu am absolut nimic cu tine, asta e doar parerea mea.

EDIT:

Acum ti-am citit reply-ul mai bine.

Ai spus: "apreciez un om doar daca lanseaza ceva, nu si daca face lucruri in privat"

Iti pot spune ca am facut multe lucruri doar pentru mine sa imi testez cunostintele fara sa fie nevoie sa postez.

Just Rock

Link to comment
Share on other sites

Nimeni nu este obligat sa-si publice operele, si pe langa asta, nici nu va inchipuiti cati scripteri cu adevarat buni exista, atat in Romania cat si in restul Pamantului, care nu fac altceva decat scripturile pt ei, si numai pt ei.

Strutzman, da e bun la Pawno (la php, html, etc mai are de invatat :)) )... A evoluat mult in pawno. Bravo lui, poate face multe cu GZS-ul ala daca e destept si stie sa-l popularizeze.

Rock, sincer si el e bun. Eu personal il consider cam la fel ca Strutman, inca nu l-a intrecut dar nu mai are mult. I-am vazut capodoperele, le-am testat si sunt ok toate.

De restu care ati mai postat pe aici, nu am idee. Nu v-am verificat pe toti ca nu vad rostul. Eu unul m-am lasat de pawno de mult timp, si sincer habar nu am functiile noi (de la 0.3x la 0.3e)..nu ma mai pasioneaza. Prefer PHP-ul ca e mult mai avantajos si se cauta oameni care au astfel de cunostinte.

Cam atat cu off-topicul...


Si ca sa trecem la subiect, postati in puii mei ce e legat de proiectul lui xxSPEEDYxx :))

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ma bag si eu pentru RP, am experienta

Sincer pot ajuta si eu la acest GM, cum au zis si alti Nu ma criticati , pentru ca nu ma stiti cu adevarat

Si stuntman , stuntman este  un scripter bun ,  eram si eu pe atunci cand scripta el si se ocupa de aceeastsa comunitate, in fine Rock are dreptate un pic despre el , in legatura cu acele defecte, parerea mea, oricum baiat rau/scripter rau nu e ;)

Cunosc diferite limbaje destul de bine ( fara MySQL ( lenea de a ma apuca sa invat, asta nu inseamna ca nu il inteleg), SQL ( la fel lenea, de aia am preferat sa invat BUD , in loc de SQL)

Eu sunt nimeni. Dar prefer sa fiu un nimeni inconjurat de prieteni adevarati, decat un om faimos inconjurat de falsi.

Nu sunt un scripter perfect, nu sunt nici macar pe aproape, insa in in ciuda acestui fapt incerc sa invat sa le fac pe toate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.