Jump to content

Drift King Romania v.0.9 [ZCMD + Vips System]


vampir_MD

Recommended Posts

Am si eu o problema eu aveam tot server RP si pe acesta nu stiu cum sa dau admin mie sau la altcineva imi spuneti comenzile va rog. Pe cel RP intram in scriptfiles numele si scriam la adminlevel : xxx .. si in joc /makeadmin.

PS : Am gasit un bug la /cmds e imprastiat nu e ca in poza ..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[glow=red,2,300]Ma puteti ajuta va rog :

Am si eu o problema eu aveam tot server RP si pe acesta nu stiu cum sa dau admin mie sau la altcineva imi spuneti comenzile va rog. Pe cel RP intram in scriptfiles numele si scriam la adminlevel : xxx .. si in joc /makeadmin.[/glow]

Logheaza-te cu rcon-ul (/rcon login parola) Apoi inregistreaza-te folosind comanda /register, iar apoi dai /setlevel id nivel

modelcopiacopia.png

 wde [We Drift Everywhere] clan!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Am rezolvat problema asta si mai am una,vreau sa modific text drawurile de pe server si logou din partea stanga cand intrii pe server si cel din partea dreapta ambele de jos am intrat in pwn am gasit am modificat am salvat si degeaba cand intru pe server sunt tot la fel zimi o metoda mai usoara unde as putea sa intru sa modific si sa mearga adica sa se salveze pe server,nu am scriptat niciodata sau modificat vreun server dar am cat de cat idei deci sunt incepator!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

frumos server dar ai si unele buguri.

primul care mi-a sarit in ochi este cel de la Ladmin sistemul vip ( nu merg unele comenzi)

poate faci o noua vers  :grin:

Te-ai gandit sa-ti pui numele Spam dupa ce a zis Sweet "spam" ? =))

Cat spam...

lol? Am folosit de 3 ori spam... Ma rog asta e a 4-a oara :]]

10/10 Again!

modelcopiacopia.png

 wde [We Drift Everywhere] clan!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.