Jump to content

0Admin.


Guest PlayON

Recommended Posts

la /pcp cica start event si nu apare nimic....

1.Star Event este ca filterscript create shooby(scz daca am gresit numele)

2.Daca teai fii uitat si tu un pic pe sa-mp.com la commuri ai fii vazut ca 0 nu pune functia aia...doar a uiat sa scoata star event acolo din dialog....

3.Cam atata....:P

Fara reclama in semnatura!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1.Star Event este ca filterscript create shooby(scz daca am gresit numele)

2.Daca teai fii uitat si tu un pic pe sa-mp.com la commuri ai fii vazut ca 0 nu pune functia aia...doar a uiat sa scoata star event acolo din dialog....

3.Cam atata....:P

a ok o scot eu dar ciudat e ca la unele comenzi folosite se opreste sv ori ma floodeaza ori e de la el..

Link to comment
Share on other sites

That's the best admin system ! Thanks Zh3r0 !

Nu-l voi folosi, ci doar mai iau chestii din el. :azn:

10/10.

EDIT: La /buycookies si /buycookiesjar vor da "Unknown Command" daca nu ai destui bani. (nu am testat, dar cam asa ar face din script)

Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

nam ce sa mai spun bravo teai chinuit dar prea multe buguri la giveallcash dau si numi vine nimicsi multe alte buguri deci nu il voi folosi... poate dupa ce se repara tot

Tu si la fel ca toti prostii care au avut problema asta, tu si astia ma!

Citeste dreq ce am scris in primul post frate :|

Ma scoateti din sarite!

Si da, l-am scos sa caut buguri, de unu singur NU aveam cum sa le gasesc!

Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

TheBoss" post="72866" timestamp="1305740144"]

ma.....am si o o intrebare ..poti seta maxim level din Database? cu SQL?

Maxim e 5, invata ce e aia baza de date intai :\

Link to comment
Share on other sites

ma sunt buguri la unele comenzi...la unele functi am facut un script de la 0% fara nimic in el ca sa nu ziceti ca am buguit gm...

am bagat systemu tau de admin

am facut o comanda sa-ti cumperi v.i.p pe respect...

cand intri in joc sa-ti dea 160 respect positive si cand dau /stats nimic ....nu e nimic la Resepct ..e 0+/-0 ma rog...nu inteleg de ce o sa incerc sa rezolv...

New GameMode In Development!-Romania Team Gang War-100%!...Datimi doua Motive afrimative de ce sa-l postez si-l postez...

Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

TheBoss" post="72885" timestamp="1305741549"]

ma sunt buguri la unele comenzi...la unele functi am facut un script de la 0% fara nimic in el ca sa nu ziceti ca am buguit gm...

am bagat systemu tau de admin

am facut o comanda sa-ti cumperi v.i.p pe respect...

cand intri in joc sa-ti dea 160 respect positive si cand dau /stats nimic ....nu e nimic la Resepct ..e 0+/-0 ma rog...nu inteleg de ce o sa incerc sa rezolv...

Nu e bug, am uitat eu sa stabilizez variabilele cu player variabile.

Acum este stabilizat, in include folosesc PVar, iar la /stats foloseam variabile interne.

In V1.1 v-a merge cum vrei tu.

Link to comment
Share on other sites

ti-am dat o idee pe mess sa faci antiswear ai spus ca-l faci,iti mai dau una dar nush daca e necesara:AntiCheat pentru codati ca in alte sisteme am vazut ceva de genu :D,nu te imping so pui e decizia ta :D

Admin System, nu Anti-Cheat ! Zh3r0 a spus ca nu vrea sa bage tot ce nu are legatura cu un sistem de admin.
Link to comment
Share on other sites

stuntman-=!!" post="72909" timestamp="1305743454"]

Admin System, nu Anti-Cheat ! Zh3r0 a spus ca nu vrea sa bage tot ce nu are legatura cu un sistem de admin.

aa si cred k nu o spus zhero

Mai faceti-va si voi comenzi dak nu are comanda aia faceti-va e simplu de facut vo aratat cu sa si faceti sunt o multime de tutoriale cu ZCMD si cum sa faci comanda de admin pe 0Admin

Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

:))...ok as avea o sugestie la include 0Admin_F sa fie si SetPlayerHours(playerid), cum este si la kills,death....:D

Nu prea pot manipula aia, dar voi incerca.

V1.1

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?p=1208035

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.