Jump to content

0Admin.


Guest PlayON

Recommended Posts

Guest PlayON

Daca vreti 0Admin, exista site-ul principal.

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=255513

Nu va voi traduce o IOATA! Va bate engleza? Ce mai cautati la scriptat!

Bafta la toti!

Totul merge! Dar tu fiind owner(Admin Level 5) esti imun la fiecare comanda si fiecare caracteristica precum Anti-Spam, Anti-etc,

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest RockStar

Multumim.

Eu personal nu il voi folosi , nu am la ce dar mia facut placere sa il iau pe tot la rand sa vad ce contine ( asta e o boala dea mea sa vad cum arata un script complex in interior )

Link to comment
Share on other sites

auzi dar care sunt comenzile de admin?:( ca dau /pcp si cand dau lvl 1 nu apare nimic nici la 2 si nici la 3:D?

EDIT:vezi ca la /admins scrie acolo vip mebers online trebe pus admins,si inca o intrebare ai scos gradele de la /admins ca atunci cand mam dus la tine pe sv sa te ajut la teste cand dadeam /admins imi aparea si ce grad e:D,dar daca vrei nu le mai pune

CA ORICUM SISTEM E BELEAAAAAAAAAAAA!!\m/

Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

auzi dar care sunt comenzile de admin?:( ca dau /pcp si cand dau lvl 1 nu apare nimic nici la 2 si nici la 3:D?

EDIT:vezi ca la /admins scrie acolo vip mebers online trebe pus admins,si inca o intrebare ai scos gradele de la /admins ca atunci cand mam dus la tine pe sv sa te ajut la teste cand dadeam /admins imi aparea si ce grad e:D,dar daca vrei nu le mai pune

CA ORICUM SISTEM E BELEAAAAAAAAAAAA!!\m/

Daca ai citi topicu ai sti care is comenzile!!!

PCP e cPanel al jucatorului!

Comanda /0cmds iti afiseaza comenzile ! iar /0allcmds le afiseaza pe toate!

Mersi de report la /admins. Am reparat!

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca LuxAdmin...

Ala are si camhack încorporat... nu stiu daca ma crezi, poate ca nu-l folosesti :)

0Admin e destul de bun, dar nu e cel mai complex  :laugh:

tu pentru un nimic de camhack nu ai folosi 0Admin?  LOL sa ma omoare cineva xD

[glow=green,2,300]Viata e obositoare.Mai bine dormim xD

10134.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

Era un bug sau nuj ce are Scriu Parola si cand ajung la aia Secret Question prima data imi zice ca e prea scurta si dupa :)) mai incerca o data .....bug sigur

Ba cand am zis ca va bate engleza nu am mintit!

Sti ce inseamna "That was not a question! Try again!" ?

Inseamna ca trebuie sa fie o intrebare! adica sa contina un "?" la sfarsitu frazei!

@ Fanex, e demonstrat deja ca e mai complex asa ca nu veni cu argumente.

Un camhack se ia de pe net! LuxAdmin e un ladmin doar ca cu rahatu asta si rahatu ala.

Link to comment
Share on other sites

Ba cand am zis ca va bate engleza nu am mintit!

Sti ce inseamna "That was not a question! Try again!" ?

Inseamna ca trebuie sa fie o intrebare! adica sa contina un "?" la sfarsitu frazei!

@ Fanex, e demonstrat deja ca e mai complex asa ca nu veni cu argumente.

Un camhack se ia de pe net! LuxAdmin e un ladmin doar ca cu rahatu asta si rahatu ala.

corect zh3r0...eu am editat partea cu intrebarea am tradus`o in romana..e prea greu pentru unii sa se logheze :)) prea complicat:)) plus ca nu stiu ori nu am facut ceva bine ori e bug..da cand dau /setallcash sau /setallscore nu seteaza nimic:| score si cash raman neschimbate :|

[glow=green,2,300]Viata e obositoare.Mai bine dormim xD

10134.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

corect zh3r0...eu am editat partea cu intrebarea am tradus`o in romana..e prea greu pentru unii sa se logheze :)) prea complicat:)) plus ca nu stiu ori nu am facut ceva bine ori e bug..da cand dau /setallcash sau /setallscore nu seteaza nimic:| score si cash raman neschimbate :|

Adminii level 5 is imuni la orice comanda.

Link to comment
Share on other sites

bun deci asta chiar nu ma asteptam:)).sper ca nu te superi daca il bag pe un server:P

Daca l-a postat...logic ca n-ar avea de ce sa se supere -_-"

Jeesh!

PS: De parca el ar sti pe ce server îl bagi tu sau cum îl folosesti. Ideea e sa nu faci plagiat sau sa-i furi creditele si sa-l postezi altundeva...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.