Jump to content

Recommended Posts

Salut tuturor!

-> In acest topic o sa va prezint serviciile mele de scripting in pawn.
-> Am o experienta de 2 ani si din punctul meu de vedere, consider ca sunt in stare sa fac sisteme calitative si complexe indiferent de gusturi.
-> Cateva exemple: 
    - Pot face orice tip de sistem, il pot optimiza si rezolva diferite buguri.
    - Ofer un pret accesibil.
    - Am propiul meu gamemode, sistemele le puteti vedea mai jos in portofoliu.
    - Dispun de un program destul de activ, mai ales pe timp de seara cand incep sa lucrez.
-> Cum functioneaza:
    - Dupa ce proiectul este finalizat, urmeaza sa-l testam.

    - Daca ne-am inteles cu pretul si ai achitat primesti produsul final.

-> Plati: 
    - Paypal, Transfer bancar, Paysafecard.
-> Contact:
    - Discord: valentin_dfl#7630
    - Gmail: [email protected]
-> Portofoliu


(!) In caz de orice -rep, as vrea sa argumentati cum ati ajuns la aceasta opinie. Ma ajuta pentru a imi imbunatatii strategiile de a lucra, altfel nu il voi lua in considerare, multumesc. (!)




image.thumb.png.fcae29f7b5461cc472e8bef167e1a48a.png

Edited by Vallentiin
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Deci tu intr-un an ai devenit "Avansat" ca si scripter si detii si propriul tau gamemode? =))))) spune-mi te rog ca tot ce-ai scris este la caterinca. Si ce portofoliu e ala pe tine ca ai facut un farm de parca ar fi dmv, in rest? =))))))

Edited by S.M.G
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, S.M.G said:

Deci tu intr-un an ai devenit "Avansat" ca si scripter si detii si propriul tau gamemode? =))))) spune-mi te rog ca tot ce-ai scris este la caterinca. Si ce portofoliu e ala pe tine ca ai facut un farm de parca ar fi dmv, in rest? =))))))

Am uitat sa mentionez, ca nu este gamemode ul meu de la 0, ci doar editat in asa fel in cat sa-l aduc la un stadiu mai bun pe gustul meu. Portofoliu nu este cel mai reusit, nici nu m-am implicat mult in el, dar avand in vedere ca azi reincep activitatea, cred ca are sens.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vallentiin said:

Am uitat sa mentionez, ca nu este gamemode ul meu de la 0, ci doar editat in asa fel in cat sa-l aduc la un stadiu mai bun pe gustul meu. Portofoliu nu este cel mai reusit, nici nu m-am implicat mult in el, dar avand in vedere ca azi reincep activitatea, cred ca are sens.

Ok, ok dar coordonatele in burned iti mai fac suste?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sancky said:

chiar nu inteleg de ce ii strici topicurile la baiatu asta, si nu inteleg de ce te crezi mai presus decat el tinand cont ca nu prea stii nimic

"nu prea stii nimic" bine bro, fie cum spui tu

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, S.M.G said:

Ok, ok dar coordonatele in burned iti mai fac suste?

Chiar nu vreau sa-mi stric iar topicul cu tine prajitule. Te rog frumos, doar iesi in pula mea de aici si du te n alta parte sa strigi atentia, tot ce faci e sa-mi promovezi serviciile. Iti promit ca e ultima data cand iti mai repet, stii foarte bine ce au patit baietasii aia de cartier de comentau ca babele la colt de strada, nu cred ca ti-ar placea o sanctiune peste noapte.

Edited by Vallentiin
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, said said:

nu recomand puteti sa vedeti in vechiul lui topic ce parere au oameni despre el. 

 

Nu am absolut nimic de ascuns, mie in acest moment imi merge foarte bine munca in domeniu asta si chiar rog oamenii sa citeasca intreg topicul chiar daca este o pierdere de timp, trageti singuri concluziile.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Vallentiin said:

@said Acum am vazut cine esti :))). Promit ca a fost singurul si ultimul comentariu pe care ti-l las.

aceleasi persoane, max, said, ala burned 0.2, SMG same person

  • Upvote 1

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.