Jump to content

Servicii scripting - Flavius


Flaviushz

Recommended Posts

On 8/16/2022 at 2:11 AM, Flaviushz said:

:)) asteptam dovezi
ma acuza ca am luat chestii de pe net dar nu are dovezi
oameni paralizati csf
asa fac toti cand nu se mai inteleg :)) ca idee ii cere bani prietenei lui pentru promovari pe samp
 
image.png.373dc08f894df2b2a5355c95ae73c73e.png

Eu nu mi aduc aminte sa mi fi cerut mie bani pentru promovari. Plus ca, tinand cont ca sunt intr-o colaborare cu el, in calitate de fondator trebuie sa ajut financiar. 🧠

In al doilea rand, cine nu s a inteles cu cine?! Ti am dat un job de facut, ti am dat toate detaliile, iar tu ce ai facut? L ai facut dupa gusturile tale.. sau dupa cunoștințele tale.

Asa ca, te rog frumos, Flavius, nu mai vorbi in necunostinta de cauza!

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Carmen Tansan said:

Eu nu mi aduc aminte sa mi fi cerut mie bani pentru promovari. Plus ca, tinand cont ca sunt intr-o colaborare cu el, in calitate de fondator trebuie sa ajut financiar. 🧠

In al doilea rand, cine nu s a inteles cu cine?! Ti am dat un job de facut, ti am dat toate detaliile, iar tu ce ai facut? L ai facut dupa gusturile tale.. sau dupa cunoștințele tale.

Asa ca, te rog frumos, Flavius, nu mai vorbi in necunostinta de cauza!

 

mi ai dat sa ți fac un job care se baza pe /skills iar comanda nu era pe server

se vede clar ca n ai întrat sa testezi 

atat am avut de zis nu îmi mai comentati la postare (astia de la holed)

Doamne ajuta!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Flaviushz said:

mi ai dat sa ți fac un job care se baza pe /skills iar comanda nu era pe server

se vede clar ca n ai întrat sa testezi 

atat am avut de zis nu îmi mai comentati la postare (astia de la holed)

Cum sa nu comentam la postari despre noi? 🤣

Si nu e ca si cum nu ai fi putut adauga, aia cu skills era doar o propunere, eu ti am zis de job in sine.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Carmen Tansan said:

Cum sa nu comentam la postari despre noi? 🤣

Si nu e ca si cum nu ai fi putut adauga, aia cu skills era doar o propunere, eu ti am zis de job in sine.

da bine comentați cât vreti:)))

ti am bagat job în cimitir rim a spus ca e ok și asa l am lăsat

nu e vina mea

m am saturat de voi

comentați cât vreți

Doamne ajuta!

Link to comment
Share on other sites

@Flaviushz,

 

Nu am stat sa citesc toate mesajele ca nu are rost dar am vazut in mare care este toata treaba, nici macar nu ma intereseaza asa de tare subiectul.

 

Nu-i baga in seama. Si eu am trecut prin asta, am reintrat pe forum dupa cateva saptamani sa vad ce se mai intampla, daca mai e ceva nou si vad tot certuri, toxicitate si prostii. Eu iti recomand sa iei exemplul meu, sa inveti un skill pe partea de Web / Software development sau poate Web Design, sa iti schimbi si publicul unde sa te promovezi, de preferat unul din alte tari pentru ca se plateste mult mai bine (am ramas chiar placut surprins), nu este aceiasi toxicitate si toata lumea isi vede de treaba. Pune pret pe calitate si munceste, in rest totul va fi bine.

Inca ceva, pentru publicul din alte tari ai nevoie de o engleza buna, eu am trecut peste un interviu la o echipa de freelanceri cu bine, fara mari probleme. Daca nu stii foarte bine limba engleza, mai invata, este timp!

 

Acesta este sfatul meu, mult succes!

Edited by Yonut
  • Haha 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Yonut said:

@Flaviushz,

 

Nu am stat sa citesc toate mesajele ca nu are rost dar am vazut in mare care este toata treaba, nici macar nu ma intereseaza asa de tare subiectul.

 

Nu-i baga in seama. Si eu am trecut prin asta, am reintrat pe forum dupa cateva saptamani sa vad ce se mai intampla, daca mai e ceva nou si vad tot certuri, toxicitate si prostii. Eu iti recomand sa iei exemplul meu, sa inveti un skill pe partea de Web / Software development sau poate Web Design, sa iti schimbi si publicul unde sa te promovezi, de preferat unul din alte tari pentru ca se plateste mult mai bine (am ramas chiar placut surprins), nu este aceiasi toxicitate si toata lumea isi vede de treaba. Pune pret pe calitate si munceste, in rest totul va fi bine.

Inca ceva, pentru publicul din alte tari ai nevoie de o engleza buna, eu am trecut peste un interviu la o echipa de freelanceri cu bine, fara mari probleme. Daca nu stii foarte bine limba engleza, mai invata, este timp!

 

Acesta este sfatul meu, mult succes!

mulțumesc mult pentru sfat dar momentan rămân la samp 

Doamne ajuta!

Link to comment
Share on other sites

On 8/18/2022 at 6:36 PM, Yonut said:

@Flaviushz,

 

Nu am stat sa citesc toate mesajele ca nu are rost dar am vazut in mare care este toata treaba, nici macar nu ma intereseaza asa de tare subiectul.

 

Nu-i baga in seama. Si eu am trecut prin asta, am reintrat pe forum dupa cateva saptamani sa vad ce se mai intampla, daca mai e ceva nou si vad tot certuri, toxicitate si prostii. Eu iti recomand sa iei exemplul meu, sa inveti un skill pe partea de Web / Software development sau poate Web Design, sa iti schimbi si publicul unde sa te promovezi, de preferat unul din alte tari pentru ca se plateste mult mai bine (am ramas chiar placut surprins), nu este aceiasi toxicitate si toata lumea isi vede de treaba. Pune pret pe calitate si munceste, in rest totul va fi bine.

Inca ceva, pentru publicul din alte tari ai nevoie de o engleza buna, eu am trecut peste un interviu la o echipa de freelanceri cu bine, fara mari probleme. Daca nu stii foarte bine limba engleza, mai invata, este timp!

 

Acesta este sfatul meu, mult succes!

sfaturile tale sunt inutile daca pasiunea omului este scriptingul este treaba lui cat despre tine stim amandoi nivelul tau de "developer"  si nu inteleg de ce te bagi inseama daca nu te intereseaza subiectul

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Succes 🤝

  • Like 1

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.