Jump to content

Servicii scripting - Flavius


Flaviushz

Recommended Posts

Salut. Numele meu este Flavius. Am varsta de 17 ani.

Caut un baiat serios care dorește sa deschidă un proiect.

Nivel de cunostinte: mediu (2 ani de experienta)

Portofoliu: + multe altele

https://pastebin.com/1NL531J8 
poze: https://imgur.com/a/xlaQqg

Multă sănătate și numai bine va doresc! 

 

 

 

Edited by Flaviushz
  • Thanks 2

Doamne ajuta!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Flaviushz said:

Salut. Numele meu este Flavius. Am varsta de 15 ani. Sunt student la Ecaterina Teodoroiu din Targu Jiu pe matematica-informatica. 

Caut un baiat serios care dorește sa deschidă un proiect.

Nivel de cunostinte: mediu (2 ani de experienta')

-> Celălalt cont l-am pierdut printre care si niște sisteme făcute de mine. Pentru cei interesați astept un mesaj aici pe site.

Multă sănătate și numai bine va doresc!

 

 

 

 

N-ar strica un link de la vechiul cont, sau ceva postari/demonstratii facute pe contul acesta.

Totusi, inca o mica parere, 2 ani nu sunt destui :) Bine, probabil unii invata mult mai repede, intr-un timp foarte scurt, dar totusi tot nu mi-se pare destul.

Oricum, mult succes in ceea ce faci, si sper sa te tii de treaba, si sa speram ca open.mp -ul, va repopula comunitatea de sa-mp din romania.

Mult succes la liceu ❤️ 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, VAurel said:

N-ar strica un link de la vechiul cont, sau ceva postari/demonstratii facute pe contul acesta.

Totusi, inca o mica parere, 2 ani nu sunt destui :) Bine, probabil unii invata mult mai repede, intr-un timp foarte scurt, dar totusi tot nu mi-se pare destul.

Oricum, mult succes in ceea ce faci, si sper sa te tii de treaba, si sa speram ca open.mp -ul, va repopula comunitatea de sa-mp din romania.

Mult succes la liceu ❤️ 

in teorie 2 ani sunt suficienti daca ii faci cum trebuie.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, segmentationfault said:

in teorie 2 ani sunt suficienti daca ii faci cum trebuie.

Asta a fost strict parerea mea, nu am spus ca baiatul nu este indeajuns de capabil incat sa invete limbajul in acest timp.

Apreciez oricum. ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DanielSy said:

un portofoliu n-ar strica. Succes la liceu! 

Am pierdut aproximativ toate pozele cu sistemele facute de mine. Am inceput sa-mi fac un portofoliu nou.

Am facut doar cateva chestii pe care vreau sa le postez alaturi de un mic tutorial cum sa le pui la tine in gamemode.

Am facut un job de Trucker asemanator cu Ruby Nephrite (tirist + comanda pentru tiristi) care este 95% terminat.

Urmeaza un job numit Apicultor.

Poze: https://imgur.com/a/tH6TYtQ

Mult succes ❤️

Edited by Flaviushz

Doamne ajuta!

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zen RPG said:

salut poti arata un cod mai complex de al tau? 

salut am pierdut toate pozele cu sisteme mele dar urmează sa apara pe net un gamemode interesant

ultimul meu sistem a fost acesta:

On 7/25/2022 at 2:39 AM, Flaviushz said:

Am pierdut aproximativ toate pozele cu sistemele facute de mine. Am inceput sa-mi fac un portofoliu nou.

Am facut doar cateva chestii pe care vreau sa le postez alaturi de un mic tutorial cum sa le pui la tine in gamemode.

Am facut un job de Trucker asemanator cu Ruby Nephrite (tirist + comanda pentru tiristi) care este 95% terminat.

Urmeaza un job numit Apicultor.

Poze: https://imgur.com/a/tH6TYtQ

Mult succes ❤️

 

  • Upvote 1

Doamne ajuta!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 hour ago, Flaviushz said:

disponibil iar am fost scripter pe o comunitate de pe 27 dar au existat neintelegeri si am renuntat
in aceste zile am facut si un portofoliu frumusel. astept mesaje ❤️

 

On 7/24/2022 at 8:50 AM, Flaviushz said:

vil recomand pe acest baiat, multmesc mult ❤️

 

 

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, riM said:

nu recomand, MR#8831 pentru mai multe detalii.

:)) asteptam dovezi
ma acuza ca am luat chestii de pe net dar nu are dovezi
oameni paralizati csf
asa fac toti cand nu se mai inteleg :)) ca idee ii cere bani prietenei lui pentru promovari pe samp
 
image.png.373dc08f894df2b2a5355c95ae73c73e.png

Edited by Flaviushz
  • Haha 1

Doamne ajuta!

Link to comment
Share on other sites

Ai dovedit ca esti imatur de cand mi-ai dat ss cu panelul, si credeai ca ma impresionezi daca il urci pe net. Multe TD-uri dupa gamemode-ul tau au fost copiate ( Reward, Job-Goal, etc ) si majoritatea sistemelor sunt luate de pe net. Nu am nicio dovada ca ai copiat, pentru ca nu am stat sa fac ss la tot ce ai copiat, dar in pozele de mai jos se vede cat de imatur esti.

Repet inca o data, NU RECOMAND. MR#8831, si nu o spun doar eu, o spun majoritatea cu care a discutat!

Poze: https://imgur.com/a/rE3hiHe

Edited by riM
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, riM said:

Ai dovedit ca esti imatur de cand mi-ai dat ss cu panelul, si credeai ca ma impresionezi daca il urci pe net. Multe TD-uri dupa gamemode-ul tau au fost copiate ( Reward, Job-Goal, etc ) si majoritatea sistemelor sunt luate de pe net. Nu am nicio dovada ca ai copiat, pentru ca nu am stat sa fac ss la tot ce ai copiat, dar in pozele de mai jos se vede cat de imatur esti.

Repet inca o data, NU RECOMAND. MR#8831, si nu o pun doar eu, o spun majoritatea cu care a discutat!

Poze: https://imgur.com/a/rE3hiHe

când ai dovezi ne auzim❤

el comentează de job goal care era și atunci când am postat eu un mod de joc 

el vrea sa își facă server acum cu acel mod de joc postat de mine (care are și acel job goal de care spune el) :))

daca mai ai ceva de spus aștept sa mi spui pe discord sa nu îmi mai faci mizerie cu comentariile și cu comunitatea ta de rahat 

aaaa dar stai mi ai dat block ca am intrebat dc ii ceri bani prietenelei tale pentru host:)))

pacat domnule rim

ca idee pana acum comentează aiurea pe discord ca sunt de rahat dar el vrea sa își facă server cu ce am postat eu pe net:))))

Doamne ajuta!

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Flaviushz said:

când ai dovezi ne auzim❤

el comentează de job goal care era și atunci când am postat eu un mod de joc 

el vrea sa își facă server acum cu acel mod de joc postat de mine (care are și acel job goal de care spune el) :))

daca mai ai ceva de spus aștept sa mi spui pe discord sa nu îmi mai faci mizerie cu comentariile și cu comunitatea ta de rahat 

aaaa dar stai mi ai dat block ca am intrebat dc ii ceri bani prietenelei tale pentru host:)))

pacat domnule rim

ca idee pana acum comentează aiurea pe discord ca sunt de rahat dar el vrea sa își facă server cu ce am postat eu pe net:))))

Misto

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Flaviushz said:

nu imi mai comenta la postare ca imi faci mizerie
image.png.3019611ea841f8f030f194ef47e8f452.png

image.png.ee573243cb26d9cd274efd99ec6d6ee3.png

Am vrut sa-l bag, sincer, dar dupa mi-am amintit de ce te-am dat afara, aveam 5 jucatori si 187 ticks, ti-am zis sa-l optimizezi si imi spuneai ca n-ai ce sa-i faci(am facut un mic mapping pt crates si dadeai vina pe acel mapping), te-ai chinuit 3 ani sa cauti bugul acela cu loginul, jucatorii nu asteapta dupa tine ca esti tu Flavius. Eu nu te urasc, ca nu tin ura, dar din partea mea ai avut un minus cand imi spuneai ' ce plm sa-i fac ma, e terminat vampiru ' si la asta ma refer, la sistemul de register/login. Daca nu faceai de capul tau, sa bagi toate cacaturile poate nu ajungeam aici. Atat am avut de spus, salut.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, riM said:

Am vrut sa-l bag, sincer, dar dupa mi-am amintit de ce te-am dat afara, aveam 5 jucatori si 187 ticks, ti-am zis sa-l optimizezi si imi spuneai ca n-ai ce sa-i faci(am facut un mic mapping pt crates si dadeai vina pe acel mapping), te-ai chinuit 3 ani sa cauti bugul acela cu loginul, jucatorii nu asteapta dupa tine ca esti tu Flavius. Eu nu te urasc, ca nu tin ura, dar din partea mea ai avut un minus cand imi spuneai ' ce plm sa-i fac ma, e terminat vampiru ' si la asta ma refer, la sistemul de register/login. Daca nu faceai de capul tau, sa bagi toate cacaturile poate nu ajungeam aici. Atat am avut de spus, salut.

nu stau sa ma mai cert cu retardati
nimic din ce ai spus tu acolo nu este adevarat (nu am dat vina pe mapping :))) am spus ca face lag pe joc nu ma refeream la ticks sau ceva)
m-am chinuit 3 ani sa fac ceva la login :)) nici macar nu incercasem sa fac nimic pt ca nu prea imi pasa de jucatorii de pe telefon (si nici n ai zis ceva in lista sa ma ocup de login) asa ca te pup jos nu imi mai da comentarii ca imi strici postarea domnule rim du te cu comunitatea ta de ratati si deschide ce server vrei oricum comunitatea ta ajunge ca comunitatea plasayaf (a inchis comunitatea din motive persoanle :)) asa spune el) oricum asa ajunge si holed te pup

Edited by Flaviushz

Doamne ajuta!

Link to comment
Share on other sites

Portofoliuhttps://pastebin.com/1NL531J8 
poze: https://imgur.com/a/xlaQqgV (nu am stat sa fac poze la tot)
Am adaugat / scos / rezolvat mai multe chestii dar am pierdut lista cu tot ce am facut si am facut alta acum.

Discord: Flaviushz#1111

astept mesaje
succes ❤️

 

Doamne ajuta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.