Jump to content

Adaugare Anti AdBlock


Hiro

Recommended Posts

Multi dintre noi folosim browsere care blocheaza ad-urile, de ce doresti sa fie restrictionat accesul persoanelor care au ad-block activ pe sa-mp.ro? Nu de alta,dar sa nu raman prost fara vreun cuvant de zis daca tot ai propus lucrul asta sigur ai un motiv =)) 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Waller. said:

De ce ai face asta? e super aiurea

Deoarece baieti primesc si ei un ca$h sa spunem asa din acele reclame si daca toti dp acest forum au addblock n-ar mai scoate $$ din reclame si forumul ma gandesc ca nu ar mai fi on

7 hours ago, Aesma said:

Multi dintre noi folosim browsere care blocheaza ad-urile, de ce doresti sa fie restrictionat accesul persoanelor care au ad-block activ pe sa-mp.ro? Nu de alta,dar sa nu raman prost fara vreun cuvant de zis daca tot ai propus lucrul asta sigur ai un motiv =)) 

nu prea vad cu ce te incurca o reclama mica :)) si cum am spus si mai sus daca toti membri au addblock nu ar mai scoate baieti bani din reclame si forumul ma gandesc ca nu ar mai fi on :) 

Web Developer 
My portfolio: Click

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hiro said:

Deoarece baieti primesc si ei un ca$h sa spunem asa din acele reclame si daca toti dp acest forum au addblock n-ar mai scoate $$ din reclame si forumul ma gandesc ca nu ar mai fi on

nu prea vad cu ce te incurca o reclama mica :)) si cum am spus si mai sus daca toti membri au addblock nu ar mai scoate baieti bani din reclame si forumul ma gandesc ca nu ar mai fi on :) 

wopss e corporatist, pentru el 50 de lei pe luna pentru un forum e nimica toata boyz.

@WopsS asa-i ca berea la 20 de lei nu-i asa de scumpa?

Edited by segmentationfault
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Nu vrem si nu am vrut sa fim invazivi cu reclamele, de aceea am si pus maxim 3 pe pagina. Mie unul nu imi plac site-urile care au mai mult de 3 reclame pe pagina sau pe acelea pe care stai mai mult sa dai scroll / filtrezi reclama decat sa citesti ce ai de citit.

Asa ca, nu o interzicem accesul celor care folosesc ad-blockere (si eu folosesc unul pe PC, chiar pe sa-mp.ro :)))

Forumul a fost online si inainte sa introducem reclamele acum ceva timp, singurul mod prin care forumul nu o sa mai fie online o sa fie daca moare complet SA-MP-ul.

11 hours ago, segmentationfault said:

wopss e corporatist, pentru el 50 de lei pe luna pentru un forum e nimica toata boyz.

@WopsS asa-i ca berea la 20 de lei nu-i asa de scumpa?

Exact, daca berea e mai ieftina de 20 de lei inseamna ca nu e buna :))

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.