Jump to content

Problema cont.


Goad

Recommended Posts

@Banditul

@Mister

 

Salut, de curand toate conturile mele " sociale " au fost sparte inclusiv cel de crypto, de cineva pus.. desigur.

 

Nu stiu ce reclama a facut aici dar scriu dupa atata timp deoarece trebuiesc informati toti despre ceea ce descarca de aici sau cu cine se intra in contact. 

 

Doresc daca se poate sa imi fie șters warning-ul deoarece se pot face verificari pe clasa de IP. O sa las o poza mai jos, mi-am actualizat parola fara probleme chiar acum.

Screenshot_20211117-230934_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

Aici problema nu mai tine de noi, suntem doar moderatori nu administratori, @WopsS sau @-=[Vyorel]=- te pot ajuta, in privat sau aici este decizia lor.

  • Thanks 1

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Clasa de IP nu mai are relevanta acum. Se poate schimba foarte usor (reteaua de pe datele mobile cu cele de pe wifi).

Nici link-ul catre profilul ala nu l-ai pus ca sa stim despre ce cont e vorba sa avem ce verifica.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

On 11/21/2021 at 1:46 AM, -=[Vyorel]=- said:

Clasa de IP nu mai are relevanta acum. Se poate schimba foarte usor (reteaua de pe datele mobile cu cele de pe wifi).

Nici link-ul catre profilul ala nu l-ai pus ca sa stim despre ce cont e vorba sa avem ce verifica.

 

Pai poti verica activitatea mea pe aici pe forum avand in vedere ca sunt de ceva timp iar pe langa treaba asta, ma refer la acest cont @Goad.

 

De ce crezi că as intra sa fac reclama fix aici? 🤣

 

O sa las si o dovada deoarece cineva incearca sa imi cam fure tot ce poate.

 

 

Screenshot_20211123-222550_Yahoo Mail.jpg

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, in fine. Ti-am scos warn-ul de tot. Securizeaza-ti contul si cu autentificarea in 2 factori (cu telefonul) sa fii mai sigur. Asta o poti face si pe conturile de pe Steam sau pe unde mai ai.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.