Jump to content

Deseu rusesc KHAIN


Recommended Posts

Fac si eu postare despre un personaj de pe aceasta comunitate ca semn sa va feriti de el daca vreodata va mai indrazni sa muncesca ca scripter pe bani .

Am inceput o colaborare cu acest pot sa zic dese* rusesc @khain pe teritoriul Romaniei acum 3 luni , iar din cauza ca nu a mai reusit sa munceasca dar a indraznit sa ceara banii inainte  ca altfel el nu munceste , spunandu-mi ca o sa ii primesc inapoi din luna aprilie pana acum abia 125 lei din 400 lei am primit .

Acest anunt nu este sa ma plang , ci sa fiti cu ochii in 4 pe cine qlegeti sa colaborati .Are impresia ca mie imi pasa ca n-are ce pune pe masa maine ? Nu .

Cum poate sa minta si sa ma duca cu vorba din luna aprilie pana acum , ca el are banii in banca si ca munceste zilnic fara libere  , iar cand e liber banca e inchisa ? Alo , aici nu e comunismul din Rusia . Nu imi spune ca nu ai card bancar .

Conversatiile sunt mai lungi si chiar cu jigniri , oricat de calm esti ...la un momentan dat iti vine sa ii ...cu asa .... de oameni .

 

 

Screenshot_20210601-233523_Messenger.jpg

Screenshot_20210601-233547_Messenger.jpg

Screenshot_20210601-234817_Messenger.jpg

Edited by After School Community
Link to comment
Share on other sites

permite-mi sa rad 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

nu, dar hai sa-ti spun opinia mea!: esti usor prost, de ce? Reciteste din nou acest topic pe care-l stii cu siguranta foarte bine.

Caut scripter cu experienta - Discuţii scripting - San Andreas Multiplayer România (sa-mp.ro)

N-am sa spun ca stage-urile prin care ai trecut sunt extrem de penibile: ai incercat o colaborare cu el, nu ti-a iesit, l-ai denigrat intr-o forma subtila pe forum cu vorbe si afirmatii ca mai apoi sa incerci iar o colaborare cu el in speranta ca ce?

Quote

Parerea noastra despre KHAIN , este ca stie sa se recomande altora dar cam atat .Noi i-am oferit un gamemode sa vedem cum sta treaba si de ceva vreme nu a mai dat un semn dar intre timp stie sa de-a reply-uri mai peste toate postarile de aici .


Eu personal ti-am luat apararea in acel topic, tinandu-ti partea, asta din cauza dreptatii, nu ca as avea vreo ceva cu unul dintre voi, ca intr-un final sa-mi dai indirect peste nas cu "bunatatea si intelegerea ta asupra omenirii" spunand urmatoarele:

Quote

 

Tepe , au fost in trecut din partea romanilor , recunosc .Dar nu din partea lu' Khain .In trecut , e adevarat ca am vorbit de o posibila colaborare si felul in care am abordat acest subiect , m-a facut sa fiu optimist .Ce s-a intamplat mai departe , amandoi am gresit .

Consider ca , khain nu si-ar strica reputatia pe aceasta comunitate ca scripter si cred ca e constient de acest lucru pentru ca ar avea numai de pierdut .Ce am postat despre el , a fost o atentionare ca urmare a ce mi s-a intamplat mie in general , nu ca si cum l-as fi numit ''tepar'' 

 

Acum, in presupusul final, ai revenit aici pe forum cu o poezie ca sa ne spui de altfel cat de bulangiu e acest "khain".

( ! )Tot ce vreau sa exprim, din propria mea parere, este faptul ca tu esti singurul vinovat.

@khaincat despre tine, oricare ar fi circumstantele, ai promis returnarea banilor, n-ai facut-o, asadar intr-un final esti ceea ce nu credeai tu ca poti fi. Sau poate stiai ce esti dar ai teatru de performanta.. :)

Edited by RXS
Link to comment
Share on other sites

On 6/2/2021 at 2:08 AM, After School Community said:

Fac si eu postare despre un personaj de pe aceasta comunitate ca semn sa va feriti de el daca vreodata va mai indrazni sa muncesca ca scripter pe bani .

Am inceput o colaborare cu acest pot sa zic dese* rusesc @khain pe teritoriul Romaniei acum 3 luni , iar din cauza ca nu a mai reusit sa munceasca dar a indraznit sa ceara banii inainte  ca altfel el nu munceste , spunandu-mi ca o sa ii primesc inapoi din luna aprilie pana acum abia 125 lei din 400 lei am primit .

Acest anunt nu este sa ma plang , ci sa fiti cu ochii in 4 pe cine qlegeti sa colaborati .Are impresia ca mie imi pasa ca n-are ce pune pe masa maine ? Nu .

Cum poate sa minta si sa ma duca cu vorba din luna aprilie pana acum , ca el are banii in banca si ca munceste zilnic fara libere  , iar cand e liber banca e inchisa ? Alo , aici nu e comunismul din Rusia . Nu imi spune ca nu ai card bancar .

Conversatiile sunt mai lungi si chiar cu jigniri , oricat de calm esti ...la un momentan dat iti vine sa ii ...cu asa .... de oameni .

 

 

Screenshot_20210601-233523_Messenger.jpg

Screenshot_20210601-233547_Messenger.jpg

Screenshot_20210601-234817_Messenger.jpg

Nu vreau să fiu rău, și n-am treabă nici cu tine nici cu Khain ăsta, dar din câte rețin tu ai cumpărat gm-ul de la acel ,,RUS'' ăla îl are și Khain ăsta acuma, el dacă îți achită banii ăia și după ce l-ai făcut cu apă și oțet pe aici postează acel GM pe net, tu ce faci ? Pentru că și tu îl ai spre vânzare, practic pierzi 300 de euro sau cât vrei tu pe gm. 🤣

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mulțumesc de aceste propoziții poetice @After School Community, cu siguranță o sa întorc banii doar dacă îți ceri scuze de vorbele spuse. Te salut cu drag! Cat despre mine, eu îmi respect reputația, și dacă am zis ca o sa îți dau banii, o sa fac asta după posibilitate și repet, după ce îți ceri scuze de vorbele spuse în adresa mea.

Link to comment
Share on other sites

@khain - nu am sa imi retrag niciun cuvant .Ti-am vorbit frumos pana am vazut adevarata fata.Ai avut timp destul sa poti returna banii.Care reputatie ? Reputatia ta numai exista si nici nu va mai exista.Tu ai datoria sa inapoiezi banii.

Ce posibilitate , cumetre? Ai primit banii cand a fost vorba de munca si nu ai facut-o.Nu trebuia sa ceri ca dupa o saptamana sa imi spui ca nu ai muncit nimic si ca nu mai ai timp disponibil.Deseu e cuvantul care ti se potriveste cel mai bine.

Ca nu o sa-mi returnezi banii ca ma adresez public precum esti , este partea a doua...consider ca nu gresesc cu nimic.Dimpotriva tu ai sa ramai cu aceasta pata pe sa-mp nu eu.Cred ca abia asteptai sa ma adresez asa ca sa ai tu motivul tau sa nu mai returnezi banii.Dar ghici ce ? Eu nu stau in 30 de euro sau cat mai ai de dat inapoi , dar tu se pare ca stai sau ai stat in ei.Sa spui adevarul familiei ca defapt eu ii tin sau i-am tinut in viata.

Pe mine sincer nu ma intereseaza ca nu ai ce manca maine , poti manca si paine goala ma doare fix in ... iti meriti soarta , tu trebuia sa fii baiat si sa returnezi cand trebuia .

De altfel nu munciti voi ''scripterii profesionisti'' fara plata inainte .Iar cand vine vorba de returnat trebuie sa stam dupa voi.

Deseurile nu merita pe comunitatea de SAMP

Edited by After School Community
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 6/29/2021 at 1:29 PM, AntiExE Barosanu said:

 



mie mi se pare ca omu nu ar trebuii sa iti dea nimic pentru ca este munca lui iar despre tine am mai auzit ca ai incercat sa iti faci "proiecte" multe si tot asa ai facut si cu restu si acum il faci pe om tepar si ai tupeu sa spui si ca nu iti retragi nici un cuvant se vede ca nu esti un om serios care se poate discuta cu el si ca mai mult de 13 ani nu ai :)

Esti prea prost ca sa traiesti.Ai dreptul sa comentezi aici atunci cand revii cu contul vechi sa stiu cu cine stau de vorba.Apoi sa ne impartasim facebook-ul sa ne imprietenim, nu ?Poate suntem de o seama 13 ani .

Am pierdut bani in samp intr-o luna exact cat tot neamu' tau primeste salariul.

Edited by After School Community
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.