Jump to content

[VAND] Sistem speedometer UNIC !


Dennis12.

Recommended Posts

Username: Dennis12
Ce vinzi?: Sistem speedometer samp, unic
Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: https://imgur.com/a/yrjag0s
Pret: 5 EUR (25RON)
Detalii de contact: Discord: Dennis12#6604
Alte precizari: Implementarea pe gamemode-ul dumneavoastra este inclusa in pret. 
Singura metoda de plata acceptata este PayPal in momentul de fata.
Tot ce se vede in poze se updateaza, inclusiv bulinele de la fuel, viteza, statusul usii, luminilor si engine-ului, cat si cutia de viteze. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, LucaPawnL a spus:

frumos, +rep

Multumesc!

Acum 1 oră, wHisKey7 a spus:

nimic special.
Nici nu e pe gustul meu, dar merge, bravo

Pe cand jucam samp si cautam cele mai unice servere n-am observat vreun speedometer de genul in Romania, dar gusturile nu se discuta :D 

Unora poate le place, altora nu :)  

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

La 01.08.2020 la 1:25, Dennis12. a spus:

Username: Dennis12
Ce vinzi?: Sistem speedometer samp, unic
Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: https://imgur.com/a/yrjag0s
Pret: 5 EUR (25RON)
Detalii de contact: Discord: Dennis12#6604
Alte precizari: Implementarea pe gamemode-ul dumneavoastra este inclusa in pret. 
Singura metoda de plata acceptata este PayPal in momentul de fata.
Tot ce se vede in poze se updateaza, inclusiv bulinele de la fuel, viteza, statusul usii, luminilor si engine-ului, cat si cutia de viteze. 

Speedometru este destul de bine făcut, dar puteai sa il faci mai mic. +1

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Acum 10 ore, zNx[] a spus:

Ma amuz de faptul ca spui ca e unic, pe cand acelasi concept nu identic, sa nu se inteleaga gresit, este si la rusi.

Accelasi concept il vei gasi mereu prin alte parti, ca eu l-am modificat e partea a doua. Nu poti sa ma acuzi ca l-am furat de la rusi daca nici macar nu stii codoul sursa, adica totusi ... plus de asta in Romania n-am vazut ceva asemanator.

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2020 at 11:18 AM, Dennis12. said:

Accelasi concept il vei gasi mereu prin alte parti, ca eu l-am modificat e partea a doua. Nu poti sa ma acuzi ca l-am furat de la rusi daca nici macar nu stii codoul sursa, adica totusi ... plus de asta in Romania n-am vazut ceva asemanator.

 

baiatu ala a auzit de 2 luni de pawn si acum se da scripter, lasa-l ca e mic

 

+milmoi 

  • Haha 2

maxresdefault.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

La 03.09.2020 la 11:18, Dennis12. a spus:

Accelasi concept il vei gasi mereu prin alte parti, ca eu l-am modificat e partea a doua. Nu poti sa ma acuzi ca l-am furat de la rusi daca nici macar nu stii codoul sursa, adica totusi ... plus de asta in Romania n-am vazut ceva asemanator.

 

Unic = unic1, ~ă a [At: AR (1829), 152/14 / A și: unic / Pl: ~ici, ~ice / E: lat unicus, fr unique] 1 (Indică numărul) Care este unul singur, care nu este însoțit de alții sau de altele de același fel Si: singur.

Sa nu zici ca vorbesc prostii cu ceea ce inseamna unic, nu va mai intitulati lucrarile ca find unice, daca acelasi concept este si altundeva, ca te exprimi unic in romania, e mai particular si e un adevar, dar cand te exprimi cu doar "unic", generalizezi.

Acum 13 ore, ASGOOD a spus:

baiatu ala a auzit de 2 luni de pawn si acum se da scripter, lasa-l ca e mic

 

+milmoi 

Baiatul meu drag, iti amintesc ca pe vremea cand lucrai tu cu mine erai un pusti in ce vine vorba de limbaj. Nu te mai da arc, ca te stiu de cand erai sageata. 😉

 

Opera Snapshot_2020-09-05_134632_www.facebook.com.png

Opera Snapshot_2020-09-05_142945_www.facebook.com.png

Edited by zNx[]
  • Upvote 1

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.