Jump to content
  • 0

Comanda ascunsa de tip ShowPlayerFtp


Griizzly7x

Question

Salut. Scriu si eu un topic, in stare de scripter la inceput, si as vrea sa ma ajutati, daca va pricepeti. Stiu ca exista aici scripteri foarte buni care ar gasi foarte rapid comanda. Fiind fondatorul unei comunitati de sa-mp la inceput, am cautat pe cineva care sa imi ofere un gm cat de cat bun de inceput. Am realizat mai tarziu cu un prieten ca are o comanda numita CMD: yakuza care permitea sa iti dai admin. Am rezolvat-o. De dimineata m-am trezit cu un mesaj pe discord de genul: 

Astept reply cu o posibila varianta de a rezolva... 

Multumesc!

DOVADA.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Chiar acum, LucaPawnL a spus:

In Pawn nici nu exista definitia ShowPlayerFTP :))) 

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Se refera ca este o functie creata de el ca sa il minta.

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Acum 3 minute, zNx[] a spus:

Hahaha, ce amuzant, de parcă toți am iesit din vagin direct in pawno.

 

 

 

Chiar ca :))

  • Haha 1

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Când iei un gamemode de pe net și mai vrei să fii "fondator", îți asumi treaba asta. Adică dacă tu te aștepți ca un gamemode pe care-l iei de pe internet să fie "curat", ești super credul. Poate că e mai bine să ai mai multe comenzi ascunse. Și așa samp-ul în România s-a dus dracului din cauza "fondatorilor" care peste o lună (maxim) își închid serverele. Fiecare copiază pe fiecare și se dau bonusuri uriașe. Las-o așa, mai bine închide-l dacă ai probleme și nu ești în stare să te descurci.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

ShowPlayerFTP, ok :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ba, nu am nimic cu scripterii incepatori, ca si eu sunt lafel, doar ca nu mai crede in toate cacaturile :))))))))

Ai doar comenzi ascunse cu care ala primeste admin, sau iti inchide sau ceva, dar sa ii apara datele ftp nu prea cred ca exista.

Oricum, inca ceva.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.