Jump to content

st0ryADV Scripterul Minune


sMok3 ;x

Recommended Posts

De ce am decis sa-l postez? 

1. A postat gamemode-ul pe care l-am platit (si mi-am luat teapa).

2. Nu a pus creditele .

3. L-am platit ca sa scripteze cateva erori acelui gamemode si el l-a postat pe site-ul lui.

 

In principal astia sunt scripterii nostrii dragi, iti scripteaza gamemode-ul apoi ti-l publica.

Sa tot faci servere cu ei :)) 

Dovezi?

Sunt pe Your-Code.ro puteti sa-l luati oricum e o versiune veche plina de buguri , chestii ascunse bagate de cepuc si iSnake.

Un mic sfat Gamemode Pronion , LimitCS , PlayNion , BlackGun au chestii ascunse pe care doar scripteri experti stiu sa le scoata , nu va chinuiti sa va deschideti servere pentru ca riscati pe pielea voastra ;) 

Sanatate si Respect tuturor . Chiar si tie story chiar daca ai postat gamemode-ul ;) 

Edited by sMok3 ;x

 

Contact:

PM 

Reply

Discord: SmoKey#1025

Link to comment
Share on other sites

mi l ai dat sa iti rezolv erorile, ti le am rezolvat, dupa ne am certat ma amenintai, nu stiu cu ce mi ar strica mie asta "cariera", daca nu ma amenintai nu il postam, si poate o sa ii fac un edit, sa aiba lumea sa lucreze pe el.

  • Haha 4

c.e.o your-code.ro

Link to comment
Share on other sites

Prietene sunt dovezile clare pe discord cu ceea ce spui tu dupa ce l-ai postat ;)

Deci asa ca hai sa nu dramatizam asa tare ;) Recunoaste-ti fapta si aia e  ;)

Edited by sMok3 ;x

 

Contact:

PM 

Reply

Discord: SmoKey#1025

Link to comment
Share on other sites

https://imgur.com/a/VlxgJ2c

https://imgur.com/a/h6Kwfok

https://imgur.com/a/tSwONdi

Ce am mai gasit , pentru ca mesajele mele le-a sters.

Amenintari ziceai ?

Dovada clara cu amenintarile.

Cei ce sunt cu capul pe umeri sa se uite cand si la ce ora a postat el gamemode-ul si cand m-am luat eu de el.

El a postat gamemode-ul Duminica ora : 4:00 si eu m-am luat de el Joi (Astazi) Ora :23:00 .

 

Contact:

PM 

Reply

Discord: SmoKey#1025

Link to comment
Share on other sites

Acum 13 ore, st0ryADV a spus:

mi l ai dat sa iti rezolv erorile, ti le am rezolvat, dupa ne am certat ma amenintai, nu stiu cu ce mi ar strica mie asta "cariera", daca nu ma amenintai nu il postam, si poate o sa ii fac un edit, sa aiba lumea sa lucreze pe el.

ce reputatie? :/ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma sincer, chiar daca v-ati certat cum pnm sa recurgi la asa ceva ? Daca omu poate o lucrat la gm si tu vii si i-l publici ? un gest atat de josnic ?

De asta se duce ma pe pla comunitatea de samp... din cauza voastra .... ca sunteti platiti sa rez cv si dupa publicati...

Link to comment
Share on other sites

De cand au plecat persoanele de incredere din comunitatea de SA-MP au tot aparut aceste specimene(SCRIPTERI).

Sfatul meu e sa nu apelati la ei...Majoritatea nu fac diferenta intre PAWN si PAWNO, insa ei sunt scripteri.

@Gireda e inca aici, nu inteleg de ce nu apelati la el.Sunt sigur ca si @George-Valentin Hulpoi va poate ajuta daca stiti sa oferiti un pret pe munca oferita.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

On 1/12/2020 at 4:19 AM, Jimmi said:

De cand au plecat persoanele de incredere din comunitatea de SA-MP au tot aparut aceste specimene(SCRIPTERI).

Sfatul meu e sa nu apelati la ei...Majoritatea nu fac diferenta intre PAWN si PAWNO, insa ei sunt scripteri.

@Gireda e inca aici, nu inteleg de ce nu apelati la el.Sunt sigur ca si @George-Valentin Hulpoi va poate ajuta daca stiti sa oferiti un pret pe munca oferita.

 

Nu stiu ce treaba are ca i-am publicat gamemode-ul din cearta noastra, ca ai remarcat ca nu sunt scripter.Mai intai uita te ce spui.Daca vrei sa continuam cearta, te  astept pe discord st0ry#1337 sau te astept pe comunitatea mea.

Link to comment
Share on other sites

La 13.01.2020 la 8:25, st0ry a spus:

Nu stiu ce treaba are ca i-am publicat gamemode-ul din cearta noastra, ca ai remarcat ca nu sunt scripter.Mai intai uita te ce spui.Daca vrei sa continuam cearta, te  astept pe discord st0ry#1337 sau te astept pe comunitatea mea.

Nu vreau sa ma cert sau chestii de genul, dar frate... de ce recurgi la asemenea gesturi doar din cauza unor certuri ...

Crede-ma e un gest extrem de josnic pentru o persoana ca tine, care se da drept scripter, sincer nu te cunosc nu iti cunosc activitatea sau experienta, dar totusi sa faci asa ceva, depaseste limitele nesimtirii, macar daca ii dadeai refund la banii pe care i-a platit omu sa il ajuti...

Link to comment
Share on other sites

La 13.01.2020 la 8:25, st0ry a spus:

Nu stiu ce treaba are ca i-am publicat gamemode-ul din cearta noastra, ca ai remarcat ca nu sunt scripter.Mai intai uita te ce spui.Daca vrei sa continuam cearta, te  astept pe discord st0ry#1337 sau te astept pe comunitatea mea.

Ba @st0ry @st0ryADV tu esti intreg la cap ?

Adica eu am dat 600 de lei pe acel gamemode , mi-am mai luat si teapa.

Apoi te-am platit pe tine  , sa rezolvi erorile alea si tu l-ai postat.

Tu te mai consideri Scripter ? 

Serios acum, dupa ce l-ai postat care nici nu aveai dreptul sa il postezi pentru ca te-am platit.

image.thumb.png.b61aa4467bd06ced786ae8f2d3d0049a.png

Poftim si dovada ;) 

Eu nu inteleg cat tupeu aveti sa mai vorbiti dupa ce recurgeti la aceste lucruri si nu ma refer numai la tine , sunt multi care au facut chestii de genul.

Ca tot vorbeai de comunitate, ce comunitate? aia plina de pupincuristi ? Hai sa fim sinceri spune tu , cand m-am luat de tine cati pupincuristi de-ai tai au inceput sa latre ?

Sa fim sinceri cu o comunitate in care sunt oameni ca tine , mai bine nu.

Edited by sMok3 ;x

 

Contact:

PM 

Reply

Discord: SmoKey#1025

Link to comment
Share on other sites

Acum 11 minute, sMok3 ;x a spus:

Ba @st0ry @st0ryADV tu esti intreg la cap ?

Adica eu am dat 600 de lei pe acel gamemode , mi-am mai luat si teapa.

Apoi te-am platit pe tine  , sa rezolvi erorile alea si tu l-ai postat.

Tu te mai consideri Scripter ? 

Serios acum, dupa ce l-ai postat care nici nu aveai dreptul sa il postezi pentru ca te-am platit.

image.thumb.png.b61aa4467bd06ced786ae8f2d3d0049a.png

Poftim si dovada ;) 

Eu nu inteleg cat tupeu aveti sa mai vorbiti dupa ce recurgeti la aceste lucruri si nu ma refer numai la tine , sunt multi care au facut chestii de genul.

Ca tot vorbeai de comunitate, ce comunitate? aia plina de pupincuristi ? Hai sa fim sinceri spune tu , cand m-am luat de tine cati pupincuristi de-ai tai au inceput sa latre ?

Sa fim sinceri cu o comunitate in care sunt oameni ca tine , mai bine nu.

N-ai frate ce sa le faci, persoanele de genul chiar trebuie sa se controleze in situatii de genul, stii ca tu il poti da in judecata pentru asta nu ?

Link to comment
Share on other sites

@jumainkainNu consum eu avocatul studio-ului pe un terminat ca el si comunitatea lui . ;)

Daca voiam ii dadeam pe amandoi in judecata foarte usor si scoteam bani de pe spatele lor stand in pat .

Dar eu vreau sa arat ca nu toti sunt ceea ce par.

Poate cine stie , o sa mai urmeze cativa :)) vreau sa arat comunitatii de SA:MP din Romania ca exista si terminati ca ei 2 . @st0ry@st0ryADV & @Arthur

 

Contact:

PM 

Reply

Discord: SmoKey#1025

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, sMok3 ;x a spus:

@jumainkainNu consum eu avocatul studio-ului pe un terminat ca el si comunitatea lui . ;)

Daca voiam ii dadeam pe amandoi in judecata foarte usor si scoteam bani de pe spatele lor stand in pat .

Dar eu vreau sa arat ca nu toti sunt ceea ce par.

Poate cine stie , o sa mai urmeze cativa :)) vreau sa arat comunitatii de SA:MP din Romania ca exista si terminati ca ei 2 . @st0ry@st0ryADV & @Arthur

Faza este alta, legenda spune ca astia 2 o sa vina acu sa intrebe da de ce sa ma dai in judecata ? :)))))

Pai bai baieti, cum vreti voi...

Dar ...

În limbajul de specialitate, furturile prin intermediul tehnologiei IT sunt acele activităţi ilegale prin care infractorul sau infractorii provoacă pagube celor care au stocate în mediul online date personale, informaţii care pot fi vândute, sume de bani sau alte tipuri de valori.

 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, sMok3 ;x said:

@jumainkainNu consum eu avocatul studio-ului pe un terminat ca el si comunitatea lui . ;)

Daca voiam ii dadeam pe amandoi in judecata foarte usor si scoteam bani de pe spatele lor stand in pat .

Dar eu vreau sa arat ca nu toti sunt ceea ce par.

Poate cine stie , o sa mai urmeze cativa :)) vreau sa arat comunitatii de SA:MP din Romania ca exista si terminati ca ei 2 . @st0ry@st0ryADV & @Arthur

judecata :🤣  nu vezi ca esti un terminat, de iei de your-code da sa moara familia mea daca o sa faci ce am facut eu pentru your-code. ti-am rezolvat erorile bun, dupa ma amenintai, ziceai ca ma postezi ca nu iti instalez forum-ul, eu cred ca meriti, si nu o sa sterg niciodata acel cacat de gamemode dupa yc, te pup o seara buna, puteti sa vorbiti in continuare, nu ma mai intereseaza.

Link to comment
Share on other sites

@st0ry dragul meu tot ce ai facut in comunitatea aia a fost sa furi ba de colo ba de colo , ba teme si ziceai ca-s ale tale :))) Asa ca taci te-ai facut destul de ras , amenintarile le-am explicat la inceput n-are rost sa-ti mai zic de 5 ori. N-a zis nimeni ca te posteaza :) Daca ai dovezi pune-le ca sa vedem toti , eu mi-am adus dovezile ;) Tu nimic doar vorbe . Gamemode-ul postat la tine pe Cacatul ala de Comunitate e vai de mama lui . are muuuuuulte functii sterse , si nu cred ca ar sta vreun scripter inafara de cei care stiu foarte bine scripting sa-l repare. 

Poti sa-l tii sanatos. Oricum am aratat lumii cine esti defapt , imi este de ajuns ;)

 

Contact:

PM 

Reply

Discord: SmoKey#1025

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, sMok3 ;x said:

@st0ry dragul meu tot ce ai facut in comunitatea aia a fost sa furi ba de colo ba de colo , ba teme si ziceai ca-s ale tale :))) Asa ca taci te-ai facut destul de ras , amenintarile le-am explicat la inceput n-are rost sa-ti mai zic de 5 ori. N-a zis nimeni ca te posteaza :) Daca ai dovezi pune-le ca sa vedem toti , eu mi-am adus dovezile ;) Tu nimic doar vorbe . Gamemode-ul postat la tine pe Cacatul ala de Comunitate e vai de mama lui . are muuuuuulte functii sterse , si nu cred ca ar sta vreun scripter inafara de cei care stiu foarte bine scripting sa-l repare. 

Poti sa-l tii sanatos. Oricum am aratat lumii cine esti defapt , imi este de ajuns ;)

vreau sa vad ca tema asta e furata care o am in moment ul asta, sa nu mai zic ca acu 2 zile ma zapaceai sa te ajut la un forum.

Link to comment
Share on other sites

=)))))))))))))))))

Prietene tu chiar te-ai ticnit la cap ?

Eu tie ajutorul ? =)))))))))))))))))))))))))))

Hai ca esti chiar bun , om mai prost ca tine n-am vazut in viata mea :))))))))))))))))))))))))))))))) 

Ba barim Cepuc a tacut da tu l-ai intrecut la prostime :))))))))))))))))))))

 

Contact:

PM 

Reply

Discord: SmoKey#1025

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, sMok3 ;x said:

=)))))))))))))))))

Prietene tu chiar te-ai ticnit la cap ?

Eu tie ajutorul ? =)))))))))))))))))))))))))))

Hai ca esti chiar bun , om mai prost ca tine n-am vazut in viata mea :))))))))))))))))))))))))))))))) 

Ba barim Cepuc a tacut da tu l-ai intrecut la prostime :))))))))))))))))))))

Mi-ai cerut ajutor la ips, si ca nu gaseai un plugin, mai bine taci in mortii tai,si cu asta am incheiat, te astept voice oricand vrei tu.

Link to comment
Share on other sites

Degeaba latri ca un prost , nu rezolvi nimic

Dovada rezolva totul ;) 

Cat despre pupincuristi lasa-i acasa.

Morti? Hm.. o sa vedem ce va decide staff-ul comunitatii Sa-mp.Ro pentru injuraturi. ;)

1. Se vede ca mai mult de 14 ani nu ai.

2. Esti mai terminat ca ArthuR dublu. odata cu tine si comunitatea ta de cacat.

3. Iti place sa te afirmi ca prostu dar cand colo esti un lake.

Cat desprea toata tarasenia asta , Eu mi-am aratat toate dovezile ;) Tu ? le-ai uitat acasa ? le-ai pierdut ? ce ai facut ?

 

Contact:

PM 

Reply

Discord: SmoKey#1025

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, sMok3 ;x said:

Degeaba latri ca un prost , nu rezolvi nimic

Dovada rezolva totul ;) 

Cat despre pupincuristi lasa-i acasa.

Morti? Hm.. o sa vedem ce va decide staff-ul comunitatii Sa-mp.Ro pentru injuraturi. ;)

1. Se vede ca mai mult de 14 ani nu ai.

2. Esti mai terminat ca ArthuR dublu. odata cu tine si comunitatea ta de cacat.

3. Iti place sa te afirmi ca prostu dar cand colo esti un lake.

Cat desprea toata tarasenia asta , Eu mi-am aratat toate dovezile ;) Tu ? le-ai uitat acasa ? le-ai pierdut ? ce ai facut ?

Ti-am mai zis ca nu stau sa pun doveziile, cine vrea st0ry#1337 discord, si ma doare n pl de post-ul asta, ca nu ma strica cu nimic, nu mai suferii iubi pa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.