Jump to content

GameMode Edited by TheRexAdv


TheRexAdv

Recommended Posts

Salutare SA-MP.RO! Eu sunt TheRexAdv si am revenit cu un nou edit al gamemode-ului bigzone. Mai jos va voi lasa detalii despre ce am adaugat.

Versiunea 1.0

Am Rezolvat foarte multe buguri 

Am Adaugat un job nou Electrician 

Am adaugat un job nou Pilot 

Am adaugat raport factiuni Tin sa mentin ca nu este inca terminat dar este ok adica merge :)

Am adaugat [Crates ] - stiu ca il furati

Am adaugat un Panel compatibil dar nu il mai gasesc o sa revin cu reply

poze nu am sa va arat dar il puteti verifica dumneavoastra tin sa mentin ca este primu-l meu gamemode postat pe sa-mp.ro nu am mai postat aici nici un gamemode mai in jos o sa aveti tot ce trebuie. Multumesc o Seara Faina :) mai sunt update-uri dar am uitat :)) csf daca nu notez. de acum o sa incep edit pe Burned. [Va Urma]

Va urma Burned. pentru acest gm link-ul a expirat.

Edited by TheRexAdv
Expirated.
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Mirage said:

De ce ai face asta? de  ce sa-ti pierzi timpul... dand apa la moara? 

pentru ca altii chiar cauta si merita ceea ce fac altii , poate le place munca mea si imi sunt alaturi sa fiu altaturi de el :)) sti proverbu ala ? [Daca tie nu-ti place, altuia ii place].

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SkillZ_IT. said:

Nimic original, totul este pe internet, nu prea vad ce ai facut la gamemode "unic". Ma rog, succes.

nu am spus ca e unic :)) deci .. am spus ca o sa apara unic mai unic de cat al tau :)) dar bine unele sisteme sunt luate de pe net :) 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kiran said:

Nu am ciordit niciodată un sistem și sa zic ca eu l-am făcut, si in legatura cu 'crates' se putea si mai bine.

Da, dar nu am mai avut idei adica am avut una dar mna e ok si asa de ciordit merge.

Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2019 at 7:00 AM, WeedBELEAUA said:

Poze?

Salut, scuze dar nu am prea facut poze :)) am uitat cum ii  spusa... dar din intamplare am 2 poze 1 cu ce e la spawn si a doua e de la crates. uite :  https://imgur.com/a/3XGEvdb

Link to comment
Share on other sites

On 1/14/2019 at 11:25 PM, TheRexAdv said:

Am adaugat un Panel compatibil dar nu il mai gasesc o sa revin cu reply

Asta-i tare

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
16 hours ago, XXLionXX said:

Salut ma puteti ajuta la aceasta eroare, nu am foarte multa experienta si chiar as vrea sa o rezolv https://imgur.com/a/OfAmEvs

Astept un raspuns! ms

 

nu ai (SRO) in pawno adk e un include cauta pe google include SRO SAMP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.