Jump to content

[Cautare] -SCRIPTER - comunitate cu vechime de 10 ani +


Recommended Posts

Salut, dupa cum spune titlul am nevoie de un scripter devotat acestei comunitati care sa se implice si sa aibe un timp relativ suficient pentru indeplinirea obiectivelor serverului,  in cazul in care se va afla aceasta persoana, il rog frumos sa posteze doar daca este interesat sa ajute, cu timpul o sa ma ocup sa fie rasplatit. Va astept raspunsurile, multumesc. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
7 hours ago, PROMOTER said:

UP, m-ar interesa, daca detine un GM, chiar daca este luat/cumparat, sa fie lucrat in el, adica sa nu se asemene cu cele de pe comunitatile mari.

Salut, te pot ajuta, am GM propriu. Contacteaza-ma daca esti interesat!

Facebook

YouTube

Discord: peiN#5187

Ofer servicii scripting de cea mai buna calitate. Ma puteti contacta prin PM / Facebook / Discord.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sprite_RoPlayers said:

TU TE-AI GASIT MA SA POSTEZI AICI?

ATENTIE !!!!!!!!! ACEST COPILAS DE 12 ANI ESTE TEPAR NU TIL RECOMAND. poate sa confirme si @Mister sau @Marlboro

Intr-un fel mi-am dat si eu seama dupa ce am vorbit cu el unele chestii pe Discord! 

Imi spune ca are nevoie de un scripter si un gm pentru server, i-am oferit gm-ul dar doar amx, ca este gm-ul meu personal si este facut asa cum trebuie, adica asa cum imi place mie, optimizat cat am reusit eu sa il optimizez si modular + nu mai conteaza asta.. dupa care imi spune ca da, nu are nevoie de gm, doar sa ii scriptez, ca nu ii trebuie lui gm-ul, apoi dupa catva timp imi cere gm-ul sa vada ce are prin el! 

Nu pot spune nimic de varsta lui, nu am vorbit cu el pe discord, dar dupa cum am vazut ca a discutat cu mine imi pare ceva dubios la el! Sper sa nu se supere pe mine pentru reply-ul asta dar eu asta am observat la el!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.