Jump to content

[Caut] Scripter pentru realizarea unui mod RPG de la 0 !


Recommended Posts

Salut , numele meu este Bogdan , am 22 ani , locuiesc in UK  ??? !  

Caut o persoana cu , cunostinte avansate in a realiza un mod de joc complet de la 0 , un mod dinamic si bine optimizat . 

Persoana trebuie sa fie capabila sa creeze sisteme dupa ideile mele  ( am multe idei complexe si va trebui depus efort , munca , pentru ca toate acestea sa fie realizate ) .  

Si cum e si vorba aia " In viata nimic nu e gratis " !   Astept sa fiu contactat prin " mesaj privat sau chiar cu un " reply " aici si vom purta o discutie mai complexa pe Skype ! 

Nu am un buget stabilit pentru toata aceasta distractie , tocmai de aceea cel ce va incepe sa colaboreze cu mine imi va da si un pret .  

Astept recomandarile voastre !  ??

Edited by S.Line
Link to comment
Share on other sites

Salut, mă ofer. Mă poți contacta pe Discord: peiN#5187 sau Facebook: https://www.facebook.com/peiN-3519925988023344/

Poți vedea câteva realizări de-ale mele pe canalul de YouTube.

Facebook

YouTube

Discord: peiN#5187

Ofer servicii scripting de cea mai buna calitate. Ma puteti contacta prin PM / Facebook / Discord.

Link to comment
Share on other sites

Salut, te rog sa iei legatura cu mine pe skype, facebook, discord, email sau PM, ai toate datele in semnatura mea.

facebook.com/pawnscripts

Link to comment
Share on other sites

  • Mister locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.