Jump to content

Informatii pentru SV SaMp


Recommended Posts

Salut!

Am sa fiu direct la subiect, nu stiu cati dintre voi au cunoscut sv de SaMP ProUnion. Cine nu il cunoaste poate sa caute pe YT video-uri.

Pentru cine il cunoaste si are cunostinte de script, cam cat doriti sa luati ($) pentru a crea un GM cam cum era ProUnion de la 0 ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

salut, daca te referi la cel care avea ownerii aleck si bogdan, parerea mea e ca nu se merita era prea old school si playerii nu ar juca

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Acum 14 ore, Mister a spus:

salut, daca te referi la cel care avea ownerii aleck si bogdan, parerea mea e ca nu se merita era prea old school si playerii nu ar juca

Da, exact acel GM. Eu cred ca se merita, daca ar fi cineva care se pricepe in Pawno.

Acum 10 ore, _Valy_ a spus:

Adevarat.

Fiecare are idea personala, eu doar cer ajutor unui scripter (contra cost normal !!)

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei ceva de la 0, o sa coste enorm de mult, minim 100-200 de euro. (Asta daca vrei si un scripter serios, nu un tepar).

Facebook

YouTube

Discord: peiN#5187

Ofer servicii scripting de cea mai buna calitate. Ma puteti contacta prin PM / Facebook / Discord.

Link to comment
Share on other sites

Daca esti interesat sa aflii toate informatiile necesare astept un PM ( Private Message ) din partea ta si vorbim acolo tot sau pe Discord: Dennis12#6604 . 

 

Uite niste sisteme creeate de mine de la 0: 

https://www.youtube.com/channel/UCOZ257Pb8qEu-Xs0pcJlXIA/videos   

 

La restul informatiilor iti raspund in PM pe forum sau pe discord.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

poate cineva sa ma ajute si pe mine am un gamemode dar nu are baza de date si as vrea sa ma ajutati si pe mine sa ii pun baza de date si sa ii modific dealeship si sa il hostez dupa 

Ma puteti contacta pe Discord: Kazzy#3406

Astept sa imi dati msj cat mai repede

Link to comment
Share on other sites

  • Mister locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.