Jump to content

Recommended Posts

Sincer am mai vazut ceva asemanator, evident din moment ce sunt sute de servere deschise. in opinia mea este foarte ok un sistem ca acesta pentru RP, dar in ziua de azi playerii nu stiu sa scrie comanda /exam. 

Daca l ai facut tu complet atunci foarte bine!

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

1. Nota -10 pentru muzica. ( Nu m-am putut abtine sa ascult o asemenea 'mizerie' sa zic asa ... si am inchis video-ul pentru 3 minute dp am dat drumu fara sunet)

2. Dece acel "caption" este in engleza , la fel si butoanele , daca restul textelor sunt in romana?

3. Nota finala pentru script: 4.5/10

 

Offtopic: Poti incerca sa faci ceva unic , nu la fel ca toata lumea :| adica ... ce are acest FS si nu are TOATE sv-urile din lume?

1. Aceleasi "intrebari banale" , acelasi stil de a "raspunde" la intrebare. 

2. Pentru verificarea pozitiei ... la fel ca tot omu... CP-uri (daca tot folosesti cp-uri ... pune si altele gen... nu stiu CP x/x sau la final sa-ti apara medalie in functie de timp & DMG etc... )

 

Daca esti incepator , bravo , daca nu ... asta e suporti criticile. :)

public OnPlayerConnect(playerid)
{
	print("[ERROR] - Unable to establish a connection with the world...");
	SendRconCommand("exit");
	return 1;
}

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 49 minute, Ph0eniX a spus:

1. Nota -10 pentru muzica. ( Nu m-am putut abtine sa ascult o asemenea 'mizerie' sa zic asa ... si am inchis video-ul pentru 3 minute dp am dat drumu fara sunet)

2. Dece acel "caption" este in engleza , la fel si butoanele , daca restul textelor sunt in romana?

3. Nota finala pentru script: 4.5/10

 

Offtopic: Poti incerca sa faci ceva unic , nu la fel ca toata lumea :| adica ... ce are acest FS si nu are TOATE sv-urile din lume?

1. Aceleasi "intrebari banale" , acelasi stil de a "raspunde" la intrebare. 

2. Pentru verificarea pozitiei ... la fel ca tot omu... CP-uri (daca tot folosesti cp-uri ... pune si altele gen... nu stiu CP x/x sau la final sa-ti apara medalie in functie de timp & DMG etc... )

 

Daca esti incepator , bravo , daca nu ... asta e suporti criticile. :)

Sunt incepator ;) Nu stiu daca mai este si pe alt sv cu aceleasi intrebar habar n-am , sistemu e facut dr mine de la 0. Faza cu textul nu stiu de ce l-am facut asa am vrut sa modific inainte de video dar ma grabeam. Oricum , sunt altii ca mine care nu  stiu sa puna nici CP-UL

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Mister a spus:

Sincer am mai vazut ceva asemanator, evident din moment ce sunt sute de servere deschise. in opinia mea este foarte ok un sistem ca acesta pentru RP, dar in ziua de azi playerii nu stiu sa scrie comanda /exam. 

Daca l ai facut tu complet atunci foarte bine!

Stiu ca mai exista si pe alte servere. Sincer m-am inspirat de la un video facut de youtuberul "Raduq" (nu dau nume la server , s-ar considera reclama)

Si da este facut de mine de la 0. Multumesc sa iti place. 

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Marlboro a spus:

Felicitari pentru munca depusa daca este facut de tine !?

Multumesc frumos, si da este facut de mine. O sa vin si cu o prezentare a unui job numit "Vacar" nu stiu suna urat asa dar si in Engleza sunt urat :))))) 

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 minute, MyhayADV a spus:

Multumesc frumos, si da este facut de mine. O sa vin si cu o prezentare a unui job numit "Vacar" nu stiu suna urat asa dar si in Engleza sunt urat :))))) 

Vacar ? mai bine suna Muncitor La Ferma . ?

 

vldgIri.png

YouTube : Click Redirect Channel

Discord : Arabu#9330

Canal Discord : Click To Join

Facebook : Click Facebook

Instagram : Click Instagram

Skype : Mita.Official

Respectă și vei fi respectat !

Link to comment
Share on other sites

Acum 37 minute, Marlboro a spus:

Vacar ? mai bine suna Muncitor La Ferma . ?

Buna idee, bine in gm nu era trecut asa dar pnm :))))) o sa pun asa cum ai spus tu.

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, MyhayADV said:

Sunt incepator ;) Nu stiu daca mai este si pe alt sv cu aceleasi intrebar habar n-am , sistemu e facut dr mine de la 0. Faza cu textul nu stiu de ce l-am facut asa am vrut sa modific inainte de video dar ma grabeam. Oricum , sunt altii ca mine care nu  stiu sa puna nici CP-UL

Si mapa e facuta de tine? :))

Am facut mapele alea prin 2015 :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 14 ore, Lunoxx a spus:

Si mapa e facuta de tine? :))

Am facut mapele alea prin 2015 :))

 

 

Nu mapa nu este facuta de mine, nu stiu daca e facuta exact de tine sau de altcineva, o am de la un prieten.

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.