Jump to content

Vand System Unic!!


ProFFesional

Recommended Posts

Vand un system unic la care am lucrat ceva timp si mi-a dat batai de cap.

Prezentare : Este un system ce contine o arena undeva prin Las Venturas unde pot intra maxim 100 de playeri (se pot mari sloturile), si sa isi aleaga ce arma vor ei..

Cu alte cuvinte un system de lupta ca si in Call Of Duty.

Mapping-ul este foarte complex , o arena cu tot ce trebuie.Si poti sa iti alegi arme.

Iar cine v-a dezamorsa o bomba ca si in cs v-a primi un premiu.Doar un castigator va fii supravietuitor in arena.Mai multe vedeti la achizitionare.

Pret : 5 euro 

PM me  si va ofer mai multe informatii!Un system unic si bine realizat!!!

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, AndreiAdv a spus:

Asta e 'system' de pe burned, nu stiu cum sa iti zic amice.

Au inceput deja comentarii d-astea?Vere daca nu stii nu mai pune comentariu, eu am adus sistemul curat...nu e  niciun copy-paste de pe burned...si pe burned nici nu exista sistem d-asta...vere...e sistem arena call of duty....ehehe...Dar asa fac unii...serios acum.

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 ore, ProFFesional a spus:

Vand un system unic la care am lucrat ceva timp si mi-a dat batai de cap.

Prezentare : Este un system ce contine o arena undeva prin Las Venturas unde pot intra maxim 100 de playeri (se pot mari sloturile), si sa isi aleaga ce arma vor ei..

Cu alte cuvinte un system de lupta ca si in Call Of Duty.

Mapping-ul este foarte complex , o arena cu tot ce trebuie.Si poti sa iti alegi arme.

Iar cine v-a dezamorsa o bomba ca si in cs v-a primi un premiu.Doar un castigator va fii supravietuitor in arena.Mai multe vedeti la achizitionare.

Pret : 5 euro 

PM me  si va ofer mai multe informatii!Un system unic si bine realizat!!!

Cu ce ar fi asta unic ? este exact ca modul de paintball ... alegi mapa doar ca la tine este doar una si arma off :).

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

On 14.04.2018 at 10:56 PM, StR_Marian said:

Cu ce ar fi asta unic ? este exact ca modul de paintball ... alegi mapa doar ca la tine este doar una si arma off :).

E sistemul de paint modificat. La fel cum am modificat eu sistemul de race si l.am facut in Derby arena pe mai multe harti cu vehicule la alegere + partea a-2-a la mine este cu vehicule de tip truck sau monster intr.o arena de LCS. Edit paint si e sistem unic :-)))

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

On 14.04.2018 at 3:20 PM, ProFFesional said:

Vand un system unic la care am lucrat ceva timp si mi-a dat batai de cap.

Prezentare : Este un system ce contine o arena undeva prin Las Venturas unde pot intra maxim 100 de playeri (se pot mari sloturile), si sa isi aleaga ce arma vor ei..

Cu alte cuvinte un system de lupta ca si in Call Of Duty.

Mapping-ul este foarte complex , o arena cu tot ce trebuie.Si poti sa iti alegi arme.

Iar cine v-a dezamorsa o bomba ca si in cs v-a primi un premiu.Doar un castigator va fii supravietuitor in arena.Mai multe vedeti la achizitionare.

Pret : 5 euro 

PM me  si va ofer mai multe informatii!Un system unic si bine realizat!!!

Domnule Profii, vezi ca si eu am modificat sistemul de paint intr.unul de arena CS si sunt multe smecherii acolo, este aproximativ CS real, cu harti de cs pe alt virtual world si cu un mic sistem de ati cumpara arme pe bani din joc, 16k cum e la cs + multe, dar multe alte chestii care apartin de cs, counter vs terrorist. Si pot spune ca este in proportie de 90% cs si 10% samp. Diferenta este ca joci pe samp un sistem de counter adevarat.

Dar ceea ce ai facut tu acolo e un mic edit si il vinzi pe o suma de bani.

Parerea mea fati sistemele pe care ti le doresti, cheama.ti prietenii si testatiile, apoi cand vezi ca totul functioneaza foarte bine incearca sa deschizi un server.

Daca arata bine si e foarte bine structurat pe include-uri "Modular" cum spun acei scripteri extra profesionisti... sa nu ai lag in server la 500 playeri on. E foarte bine.

Parerea mea, nu mai fa edit pe un cacat, incearca sa iti faci propriul cacat fara errori.

Daca intelegi ce spun "nu iti spun in nume de rau", iti spun asa cum fac si eu.

Si eu am edit dupa anumite sisteme dar am si multe facute de mine si cam tot gm.ul meu este de 4000-5000 linii in rest tot e modular. Si ruleaza extrem de bine.

Testat cu 1000 playeri pe localhost, acei 1000 au fost conturi multiple cu sandeboxie si alte programe de la mai multi prietebi din pc-uri cat si de pe laptop-uri. + boti. Dar a rulat awsone. Cat si la 200 playeri on pe host.

Acum l.am pus iar in lucru.

Sper ca ti.am fost de ajutor.

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

La 16.04.2018 la 13:20, razvanduciuc a spus:

Domnule Profii, vezi ca si eu am modificat sistemul de paint intr.unul de arena CS si sunt multe smecherii acolo, este aproximativ CS real, cu harti de cs pe alt virtual world si cu un mic sistem de ati cumpara arme pe bani din joc, 16k cum e la cs + multe, dar multe alte chestii care apartin de cs, counter vs terrorist. Si pot spune ca este in proportie de 90% cs si 10% samp. Diferenta este ca joci pe samp un sistem de counter adevarat.

Dar ceea ce ai facut tu acolo e un mic edit si il vinzi pe o suma de bani.

Parerea mea fati sistemele pe care ti le doresti, cheama.ti prietenii si testatiile, apoi cand vezi ca totul functioneaza foarte bine incearca sa deschizi un server.

Daca arata bine si e foarte bine structurat pe include-uri "Modular" cum spun acei scripteri extra profesionisti... sa nu ai lag in server la 500 playeri on. E foarte bine.

Parerea mea, nu mai fa edit pe un cacat, incearca sa iti faci propriul cacat fara errori.

Daca intelegi ce spun "nu iti spun in nume de rau", iti spun asa cum fac si eu.

Si eu am edit dupa anumite sisteme dar am si multe facute de mine si cam tot gm.ul meu este de 4000-5000 linii in rest tot e modular. Si ruleaza extrem de bine.

Testat cu 1000 playeri pe localhost, acei 1000 au fost conturi multiple cu sandeboxie si alte programe de la mai multi prietebi din pc-uri cat si de pe laptop-uri. + boti. Dar a rulat awsone. Cat si la 200 playeri on pe host.

Acum l.am pus iar in lucru.

Sper ca ti.am fost de ajutor.

Da , asa este.Dar este destul de multa munca si nu oricine poate sa aduca sistemul asta aici unde e.Si deja mi-a dat batai de cap si vreau sa il dau cuiva care doreste ceva destul de unic.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, ProFFesional said:

Da , asa este.Dar este destul de multa munca si nu oricine poate sa aduca sistemul asta aici unde e.Si deja mi-a dat batai de cap si vreau sa il dau cuiva care doreste ceva destul de unic.

Asta e alegerea ta, tu sti ce faci cu el, eu mi.am spus doar opinia mea. 

Eu fac mai multe chestii pe serverul meu si am incercat sa iti dau si tie cate.va idei.

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 4/18/2018 at 2:38 PM, ProFFesional said:

au inceput plozii sa comenteze...daca nu sunteti interesati nu mai puneti comm... ca m-am chinuit sa-l creez si vin astia ca tine sa comenteze

dacă-s eu plod tu înseamnă că încă ești la stadiul de celulă ou.

de când să descarci un script de pe .com e un chin?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Kingsley 2.0 a spus:

dacă-s eu plod tu înseamnă că încă ești la stadiul de celulă ou.

de când să descarci un script de pe .com e un chin?

Ma tu te auzi?Nu stii probabil sa definesti o culoare...si comentezi aici?Bai frate?Dovada ca este de pe .com?Si daca m-am inspirat de acolo....nu e luat detaliu cu detaliu..e facut de mn de la 0!!!!Dar ce sa zici si tu acum..

Link to comment
Share on other sites

La 14.04.2018 la 5:20, ProFFesional a spus:

Vand un system unic la care am lucrat ceva timp si mi-a dat batai de cap.

Prezentare : Este un system ce contine o arena undeva prin Las Venturas unde pot intra maxim 100 de playeri (se pot mari sloturile), si sa isi aleaga ce arma vor ei..

Cu alte cuvinte un system de lupta ca si in Call Of Duty.

Mapping-ul este foarte complex , o arena cu tot ce trebuie.Si poti sa iti alegi arme.

Iar cine v-a dezamorsa o bomba ca si in cs v-a primi un premiu.Doar un castigator va fii supravietuitor in arena.Mai multe vedeti la achizitionare.

Pret : 5 euro 

PM me  si va ofer mai multe informatii!Un system unic si bine realizat!!!

niste poze? 

 

Link to comment
Share on other sites

On 4/26/2018 at 6:57 PM, ProFFesional said:

Ma tu te auzi?Nu stii probabil sa definesti o culoare...si comentezi aici?Bai frate?Dovada ca este de pe .com?Si daca m-am inspirat de acolo....nu e luat detaliu cu detaliu..e facut de mn de la 0!!!!Dar ce sa zici si tu acum..

iq-ul tău e direct proporțional cu numărul de jucători de pe o comunitate fantomă.

ești nul în gândire, luând expresii ce erau la modă pe forum-ul ăsta acum 3 ani.

când eu învățam ce e ăla număr hexazecimal în HTML, tu aveai ca și trenul 2 clase.

idee: schimbă-ți numele de utilizator în ”!ProFFesional” te definește mai bine;

don't be sad dacă nu înțelegi gluma. trebuie să ai un minim de cunoștințe măcar matematice pentru a o pricepe, numai zic de cunoștințele de bază în ale programării.

mă doare-n p *beep* de tine, doar că mi-ar fi milă de proștii care ar lua țeapă de la tine.

 

by the way, nici măcar nu știi cărui website este atribuită porecla ”.com”.

 

 

Edited by Kingsley 2.0
virgulă aiurea
Link to comment
Share on other sites

Acum 17 ore, Kingsley 2.0 a spus:

iq-ul tău e direct proporțional cu numărul de jucători de pe o comunitate fantomă.

ești nul în gândire, luând expresii ce erau la modă pe forum-ul ăsta acum 3 ani.

când eu învățam ce e ăla număr hexazecimal în HTML, tu aveai ca și trenul 2 clase.

idee: schimbă-ți numele de utilizator în ”!ProFFesional” te definește mai bine;

don't be sad dacă nu înțelegi gluma. trebuie să ai un minim de cunoștințe măcar matematice pentru a o pricepe, numai zic de cunoștințele de bază în ale programării.

mă doare-n p *beep* de tine, doar că mi-ar fi milă de proștii care ar lua țeapă de la tine.

 

by the way, nici măcar nu știi cărui website este atribuită porecla ”.com”.

 

 

Vai de tine ma...dute tare ca nu ai habar de nimic.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ProFFesional said:

Vai de tine ma...dute tare ca nu ai habar de nimic.

du-te*

ești piele pulii. pe lângă că ești prost și țepar rupt în cur, măcar de știai să dai o replică.

în ziua de azi numai ai cu cine face scandal ... așa ceva ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.