Jump to content

GameMode Ruby Nephrite [BIG UPDATED] Edited by AndreiGB


AndreiGB

Recommended Posts

Mai exista alte GM-uri fara a mai fii copiate ? RUBY/BUGGED/B-ZONE/H-ZONE/OG-TIMES... ??? 

 

Ati uitat de Playnion.. de toate alea vechi.. deja sunt satul de astfel de GM-uri toti parca sunteti fanii acestor gm-uri.. 

Desigur, multi apreciaza ca ati facut macar atat.. dar eu deja sunt satul sa le vad peste tot... si mai ales ca sunt pline de buguri / comenzi inutile.. etc.. desii ati putea incepe CHIAR UN EDIT FRUMOS IN LV...

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, WordThunder said:

ai 475

Nu am 475 inca.

 

17 hours ago, Goad said:

Mai exista alte GM-uri fara a mai fii copiate ? RUBY/BUGGED/B-ZONE/H-ZONE/OG-TIMES... ??? 

 

Ati uitat de Playnion.. de toate alea vechi.. deja sunt satul de astfel de GM-uri toti parca sunteti fanii acestor gm-uri.. 

Desigur, multi apreciaza ca ati facut macar atat.. dar eu deja sunt satul sa le vad peste tot... si mai ales ca sunt pline de buguri / comenzi inutile.. etc.. desii ati putea incepe CHIAR UN EDIT FRUMOS IN LV...

 

Scuze bro, pe asta am inceput editul.Poate voi face ceva si pe acel gamemode.

16 hours ago, NoManPvs said:

esti cam mintinos ai zis la 450 acuma la 475 

Nu nu am spus ca il dau la 450.

 

14 hours ago, Aragorn. said:

Link download ? m-am abonat la tine

La 475 de subscriberi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, AndreiGB a spus:

Nu am 475 inca.

 

Scuze bro, pe asta am inceput editul.Poate voi face ceva si pe acel gamemode.

Nu nu am spus ca il dau la 450.

 

La 475 de subscriberi.

E vorba de originalitate.. nu de copie.. 

 

Nu e neeaparat de pe playnion.. dar ai putea incepe de pe altele.. alte GM-uri.. dezvolta altceva.. care sa nu aive legatura cu celelalte de sus. 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Goad said:

E vorba de originalitate.. nu de copie.. 

 

Nu e neeaparat de pe playnion.. dar ai putea incepe de pe altele.. alte GM-uri.. dezvolta altceva.. care sa nu aive legatura cu celelalte de sus. 

 

Momentan nu am foarte multe idei, daca vrei imi poti da cv in PM si am sa incerc si dupa sa il public.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Chroma said:

is 475

 

9 minutes ago, xTNC said:

Asteptam GM.

 

9 minutes ago, NoManPvs said:

ai  475

 

1 minute ago, AloNNe said:

pune-l

ai 475

Maine la ora 13:00 link-ul gamemode-ului va fi postat deoarece inainte sa il postez trebuie sa rezolv un bug minor. Sper sa nu va suparati!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Luci@n Ctn said:

Hai frate cu 475 abonati sa vad ce ii de capu lui , oricum din poze arata super +1 :)

Ms mult, 475 de abonati am facut dar am spus ca il postez maine pentru ca vreau sa vi-l dau fara buguri si mai am vreo 4 de rezolvat. Oricum gamemode-ul e blanaa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.