Jump to content

Daca esti jucator de Stunt, citeste!


kwnx

Recommended Posts

Acum 1 minut, KingBoxing2323 a spus:

Hmm... Stunt mai joc ocazional , pentru ca , sa fim sinceri , nimeni nu a mai incercat sa faca vreun proiect inovativ pentru acest Mod ... singurele servere cu acest mod de joc si cu playeri au ramas doar XSS si RSS , desii imi pare rau ca s-a ajuns asa cu Stuntul ... :D 

Nu sunt doar alea, spre exemplu GZS.

Designe-ul si tipul de server gen XSS/RSS a ramas prin 2013-2014.

Ar merge ceva diferit.

 

In fine, de tine stiam :)) altcineva?

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Ma, eu as juca stunt, dar nu vad nici un server care sa sa nu limiteze vehicule si arme.

Daca imi dai un server pe care pot juca cu absolut toate vehiculele fara sa am nevoie de vip sau alte tampenii, ma bag. 

Si nu o sa gasesti jucatori aici. Asta e forum dedicat development-ului.

Nici scripteri nu prea o sa gasesti, pentru ca majoritatea sunt pe forumul international.

Edited by HeLiOn PrImE

signature.png

Link to comment
Share on other sites

Acum 14 ore, HeLiOn PrImE a spus:

Ma, eu as juca stunt, dar nu vad nici un server care sa sa nu limiteze vehicule si arme.

Daca imi dai un server pe care pot juca cu absolut toate vehiculele fara sa am nevoie de vip sau alte tampenii, ma bag. 

Si nu o sa gasesti jucatori aici. Asta e forum dedicat development-ului.

Nici scripteri nu prea o sa gasesti, pentru ca majoritatea sunt pe forumul international.

Nu vreau sa gasesc jucatori, vreau sa imi fac o parere despre cati iubitori de stunt mai exista.

Nicaieri nu limiteaza vehiculele sau armele.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, HeLiOn PrImE a spus:

Cum sa nu? Uita-te pe RSS de exemplu. Daca nu esti putred de bogat in joc, sau nu donezi, nu ai cum sa iei un hunter sau o hydra.

Deci la asta te referi ...

Cu hydra sau hunter se poate abuza grav, am intalnit servere care nu aveau restrictii pe aceste 2 vehicule, era un haos total, unii jucatori bombardau spawnul, altii mureau continuu si ieseau de pe server.

 

In fine, pe vremea aia nu se stia de protectie la spawn :))

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Acum 49 minute, Tud0r. a spus:

Ba daca faci cv calumea as mai juca ocazional in week-end 1-2h cand mai ma plictisesc (week-end de week-end)

OFF: Plm tu ai renuntat la KnowN RPG sau ce? (dak da da-mi mie gm-ul:D)

Nu.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KnowN said:

Deci la asta te referi ...

Cu hydra sau hunter se poate abuza grav, am intalnit servere care nu aveau restrictii pe aceste 2 vehicule, era un haos total, unii jucatori bombardau spawnul, altii mureau continuu si ieseau de pe server.

In fine, pe vremea aia nu se stia de protectie la spawn :))

Nici acum habar nu au de protectie spawn pe unele servere. Daca ai server cu acces la tot si posibilitatea de a ma muta pe ce world/interior vreau, mie altceva nu imi mai trebuie.

Nu am nevoie ca sa omor jucatori, ci pentru placerea de zbura cu ele. In fond, posibilitatile sunt frumusetea acestui joc.

signature.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.