Jump to content
  • 0

Eroare LOGIN mysql - Panel


JiZZ

Question

Salut!

Am o problemă, dețin un server de SA-MP RPG cu bază de date, merge să îl conectez, mă pot loga în cont, tocmai de am descărcat un panel și am reușit 70-80% să îl conetez la baza de date (îmi arată majoritatea lucrurilor de pe server așa cum sunt), însă am o problemă: nu reușesc să mă conectez de pe PANEL cu contul de pe SERVER. Oricât aș încerca să modific în panel (htdocs -config&login) același mesaj îl primesc: Numele sau parola incorecte.

M-am interesat să văd cărui server îi corespunde acel panel, am desărcat respectivul panel și la fel aceeași problemă.

Vă mulțumesc! 

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

gmul tau ar putea avea parolele cripate in baza de date iar panelul la login sa nu le decripteze sau invers, nu lua orice panel de pe net, ia ceva sigur sau cumpara unul special pentru gm

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

  • 0

eu nu mă pricep în asta, din această cauză am pus întrebarea, dacă te ajută:

panel download: DOWNLOAD

gamemode-ul meu: DOWNLOAD

 

p.s: panelul este pt alt server, cam 70% l-am modificat să fie pt al meu, dacă ai nevoie de baza de date spune-mi

am citit pe site de unde l-am descărcat panelul și spune că în login.php este parola criptată

 

Edited by JiZZ
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Spoiler

Oricât aș încerca să modific în panel (htdocs -config&login) același mesaj îl primesc: Numele sau parola incorecte.

Deci, verifica daca GM-ul tau are criptare!

Script Developer at Gta-Onyx.com

Creatiile mele:

Gamemode: Gta-Onyx #Build 10.5b

Gamemode: Country-Life v10 Final

Gamemode: Dream-Times v3.3.4 Final

Gamemode: Cartierul V1 (Curand)

AntiCheat Shock Final

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nu ma pricep eu asa bine in scriptarea in html stiu doar IPB , incerc sa te ajut , uita-te in GM daca ai parola criptata , daca acel panel nu are parola criptata , incearca alt panel cu parola criptata..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.