Jump to content

GM samp EDIT BUGGED by StrypS


StrypS

Recommended Posts

Salut sa-mp eu sunt stryps, si va voi oferi un gm bugged edit 0.3.3.

Bugs Repair:
-A fost reparat system-ul /shop
-A fost reparat /clothes
-A fost reparat DS
-Reparata comanda /setadmin
(toate bugurile au fost reparate, gm e numai bun de folosit)
Comenzi noi:
/serverpass - pui parola la server
/servername - schimbi numele la server.
/dice - joci la barbut
/bonus - primesti 2kk si 2 level up cand dai bonus.
Comenzi ascunse:
Au fost sterse toate comenzile ascunse..

P.S: Un alt scripter care ar fi facut aceste update-ru ar fi cerut bani pe acest gm, dar eu nu sunt ca alti :))

Download Link:
 http://www.girlshare.ro/3489262123.6

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Acum 3 minute, StrypS a spus:

Din poze arata super frumos. sper sa nu fie buguit. Astept virustotal. apropo , felicitari pentru munca depusa.


0Multumesc, poti incerca gm de acum, ca nu e buguit, maine pun virustotal

Incarca arhiva aici si pune link.. in 5 secunde e gata.

Link to comment
Share on other sites

Sunteti niste copilasi care vor si ei server, majoritatea care habar nu au de limbajul pawn dar vor si ei un server mititel... Aveti impresia ca daca ati copia GM bugged o sa aveti playeri? Puteti plati host pt panel, server, domeniu, sa faceti update constant si sa rezolvati fiecare bug care apare si sa veniti cu sisteme unice si atractive? Nu! deci nu va mai usurati atat pe voi dupa GM bugged, tot 3 jucatori veti avea.

Edited by WiDuAlK
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, WiDuAlK said:

Sunteti niste copilasi care vor si ei server, majoritatea care habar nu au de limbajul pawn dar vor si ei un server mititel... Aveti impresia ca daca ati copia GM bugged o sa aveti playeri? Puteti plati host pt panel, server, domeniu, sa faceti update constant si sa rezolvati fiecare bug care apare si sa veniti cu sisteme unice si atractive? Nu! deci nu va mai usurati atat pe voi dupa GM bugged, tot 3 jucatori veti avea.

Crudul adevar. Lasa-ti bugged si apucati-va de ceva frumos , unic. Ups.. Daca mai exista asa ceva :)) 

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Multi ma creticati, nu va convine nimik, am rezolvat bugurile si am adaugat 2-3 comenzi foarte importante care nu erau pe server, dar voua nu va convine..., un alt scripter de ex : pokie,sunset,Bl@cK, var fi cerut bani pentru aceste edituri..

P.S: voi reveni si cu un gm facut de mine si Bl@cK de la 0 !!!

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, StrypS a spus:

Multi ma creticati, nu va convine nimik, am rezolvat bugurile si am adaugat 2-3 comenzi foarte importante care nu erau pe server, dar voua nu va convine..., un alt scripter de ex : pokie,sunset,Bl@cK, var fi cerut bani pentru aceste edituri..

Ok, ai rezolvat niste bug-uri si... cateva comenzi simple bazate pe RCON. Asa si?

Incurajezi ca orice incepator sa isi deschida server? Da.

Si ce daca ceilalti ar fii cerut bani? Asta inseamna ca sunt aparent mai inteligenti ca tine, pentru ca obliga persoana care vrea un GM dupa propriul plac sa plateasca sau sa renunte la a-si mai deschide server... Parerea mea e ca nu are nici un rost edit-ul pe care l-ai postat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.